تعداد بازدید : 897
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۷
کاربران آنلاین : 0
رویای نی نی
۱۳۹۶/۵/۵ ۰۱:۰۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۰ ۰۹:۰۷:۴۷

نی نی کجایی

(ویرایش)

سلام دوستان منم ۳ سال و نیم ازدواج کردم و جلوگیری طبیعی داشتم . الان ۴ ماهه تو اقدامم ولی هنوز خبری نشده .فقط ۲ ماه هست که بین دو تا پریودیم ۲ یا ۳ روز لک قهوه ای میبینم و قطع میشه به نظرتون چی میتونه باشه.

توروخدا برام دعا کنید .خیلی دلم نی نی میخواد😢😢

۱۳۹۶/۵/۵ ۱۲:۳۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

رویای نی نی جون اون لکه ها لکه ی آزاد شدن تخمکته. سعی کن در همون تایم ها نزدیکی داشته باشی. کیت تخمک گذاری خیلی میتونه کمکت کنه از داروخونه بگیر و از روز 10 سیکلت بزن هر روزی که هاله هاش پررنگ شد نزدیکی کن حتمن. دستورشو روش نوشته.

الهه مگه ممکنه!!!!!!!! مث اینه ک بگی بدون نزدیکی باردار شده باشی. اممممکان نداره!!! گیرنده ی قوی معنی ای نداره باید اسپرم وارد بدنت شه و بعد باردار شی. احتمالا عقب جلو انداختی فک میکنی بارداری بوده.

۱۳۹۶/۵/۵ ۱۲:۳۶:۲۰
۱۳۹۶/۵/۵ ۱۶:۱۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

الهه جون امکان نداره کسی از راه مقعد باردار بشه . این امکان صفره صفر هست ولی بودن کسانی که وقتی منی داخل واژن تخلیه شده  حتی با خوردن قرص اورژانسی باردار شدن و شما هم همینطور شدی خانومی

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۵/۵ ۲۰:۲۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

الهه جون به نظر منم شمااز راه مقعد باردار نشدی...من خیلی شنیدم با وجود خوردن قرص اورژانسی یا جلوگیری باز باردارشدن شماهم مطمعنن همینطور باردارشدی..تاریخ سونو هم مطمعن نیست ونمیشه گفت صددرصد درسته...تازه شماهم که وقتی رفتی سونو جنین نبود فقط ساکش بود پس احتمال خطاش خیلی زیاد بوده.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۵/۵ ۲۱:۵۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۰ ۰۹:۰۷:۴۷
(ویرایش)

سلام عزیزانم مرسی از توجه و پاسختون .انشالله که همینطور که شما میگید باشه عزیزان . برام دعا کنید 

۱۳۹۶/۵/۷ ۰۷:۵۵:۴۸
(ویرایش)

قربونت برم رویای نی نی جون.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728