تعداد بازدید : 751
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۷
کاربران آنلاین : 0
نیلوفر محمدی
۱۳۹۶/۵/۵ ۱۳:۲۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۶ ۲۰:۵۰:۴۸

زایمان زودرس و جفت سرراهی

(ویرایش)

سلام وقت بخیر یه سوال مهم دارم لطفا خواهشا جوابم رو بدید من سال94ی سقط 8هفته داشتم و الان 31هفته5روز باردارم جفتم از اول بارداری تا بحال پایین مونده و اصلا بالا نیومده دکترم گفتن که توی هفته ی آینده سونوی موقعیت جفت انجام بدم که ببینن چسبندگی داره یا نه واین منو بی نهایت نگران کرده چون گفتن اگر چسبندگی باشه باید رحم رو بعد از زایمان خارج کنن و همینطور تهدیدبه زایمان زودرس هستم امپول دگزامتازون زدم و پرولوتون میزنم هفته ای یکی ایا میتونم با این شرایط تا هفته37بمونم؟؟؟و احتمال چسبندگی هست؟۰؟

خدایا به امید تو
۱۳۹۶/۵/۵ ۱۴:۰۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

آره عزيزم! داري ميبيني! دكترت هم نسبت به علايم مَي گه كه مستعد هستي! قرار نيست اين اتفاق ١٠٠٪‏ بيوفته! 

نگران نباش! ٩٩٪‏ كه كارت به خارج كردن رحم نميرسه! خيلي آزمايش و پيگيري مَي خواد تا مطمين بشن و بعد اينكار رو انجام بدن! سرنوشت يه آدم تغيير مَي كنه! 

بعدم منم مثل تَو هستم! تازه زمين خوردگي از پشت هم داشتم! اصلا عين خيالم نيست! به تنها چيزي كه فكر نمي كنم زايمان زودرسه! 

دكترم بهم استراحت نداده ! ولي خودم تا مَي تونم رعايت مَي كنم!! البته دردهاي مختلفم امونم رو بريده! 

به هر حال قرار نيست هيچ اتفاق بدي بيوفته! بدو بدو نكن، كار خونه نكن، بار بلند نكن .... همينا! اين ٧ هفته هم مَي گذره! 

خيالت راحت كخ ٣٨ هفتگي زايمان مَي كني! 

اما استرس داشته باشي ، از استرس نه از مشكلاتي كه داري به زايمان زودرس ميوفتي! ول كن! فكر اين باش تا مَي توني بخوابي كه به زودي اين نعمت ازت گرفته ميشه 😊

منشنت مَي كنم تَو تايپيك از بارداريت لذت ببر! 

بيا اينجا با ما مامانا ، اين چند روز آخر رو با خيال راحت بگذرون👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۷ ۰۵:۰۵:۳۰
(ویرایش)

ممنون عزیزم

خدایا به امید تو
۱۳۹۶/۶/۷ ۰۵:۰۵:۳۳
(ویرایش)

ممنون عزیزم

خدایا به امید تو