تعداد بازدید : 833
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۵
کاربران آنلاین : 0
bita6965
۱۳۹۶/۵/۵ ۱۶:۲۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۸:۴۲:۳۲

قرص اورژانسی ۱.۵ لورژنستیل

(ویرایش)

باسلام دوستان من سوالم خیلی اورژانسی هست ممنون میشم کمکم کنید .حدود یه ماهه ازدواج کردم .منتهی حدود ۱۸ تیر ماه حدودا یه هفته مونده بود به تاریخ پریودم بعد رابطه قرص اورژانسی مصرف کردم و مثل هرماه تاریخ ۲۳ ام پریود شدم اما بلافاصله بعد از پایان دوره خون ریزی که حدود یک هفته بود .دوباره تاریخ ۳۱ تیر بعد رابطه قرص اورژانسی مصرف کردم ۱.۵ لورژنستیل و الان بعد از گذشت پنج روز که از مصرف قرص میگذره .خون ریزی میبینم .و زیر دلم مثل زمان پریود شدن گرفته .ولی خیلی عذرمیخوام رنگ خون ریزی ام یکم تیره تر از اون زمانه .نگرانم چی میتونه باشه .کمکم کنید ایا طبیعی هستش؟

۱۳۹۶/۵/۵ ۱۷:۲۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم چرا انقد پشت هم قرص میخوری سیکلت بهم خورده بارداری منتفه و خونریزی غیر عادیتم بخا مصرف قرصهاست چند ماه دیگه منظم میشی یه روش دیگه انتخاب کن برای پیشگیری

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۵/۵ ۱۸:۱۹:۴۷
(ویرایش)

ممنون از جوابتون عزیزم .اخه خیلی کمه خون ریزیش و رنگش هم اصلا شبیه زمان پریود نیست .جای نگرانی نیست؟

۱۳۹۶/۵/۵ ۱۸:۲۵:۱۰
(ویرایش)

سلام ممنونم از جوابتون .عزیزم اخه اصلا رنگش شبیه دوران پریود نیست و زیر دلم یه جوریه و مقدارخون ریزیم خیلی کمه .البته امروز صبح ک بیدارشدم دیدم خون ریزی دارم .جای نگرانی نیست؟ درست میشه؟

۱۳۹۶/۵/۵ ۱۹:۵۲:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۰۰:۳۷:۰۶
(ویرایش)

عزيزم هورمونات ريخته بهم اشكالي نداره اما اولا تو يك ماه دوبار استفاده از اورژانسي اشتباهه بعدشم اصلا از قرص اورژانسي استفاده نكن اصلا قرصاي خوبي نيستن حالا هم نگران نباش خوب ميشي

دارم مامان ميشم
خدايا هزار مرتبه شكرت❤️
۱۳۹۶/۵/۵ ۲۰:۳۸:۵۱
(ویرایش)

ممنووونم از لطفت .

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314