تعداد بازدید : 3937
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۳
کاربران آنلاین : 0
مادر منتظر
۱۳۹۶/۵/۷ ۰۸:۴۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۹ ۱۴:۴۹:۱۳

خانم های باردار، چه حسی دارید؟؟؟ همسرتون چه حسی داره؟ خوش بحالتون..

(ویرایش)

خیلی دلم می خواد حامله بشم... به همسرم بگم... شکمم جلو بیاد...، توی خیابون با حسرت به شکم زنان باردار نگاه می کنم... حاملگی برام شده یه سراب،هر راهی هم که بخواهید امتحان کردم، فایده نداشت...

روزی من هم مادر خواهم شد
۱۳۹۶/۵/۷ ۱۰:۱۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم تحت نظر دکتر باش

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۵/۷ ۱۲:۰۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

عزیزم ناامید نشو ایشالا که خدا بهت میده تحت نظر یه دکتر خوب برو حتی اگه یکسال نتیجه نداد باز دکترتو عوض نکن تا نتیجه بگیری. برات دعا میکنم اما متاسفانه خدا باهام قهره اصلا جوابمو نمیده.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۵/۷ ۱۳:۱۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام عزیز دلم.ناامید نباش.منم دقیقا مثل تو فکر میکردم. همش حسرت میخوردم.فکر میکردم حامله شدن مثل یه کوه خیلی بلنده که نمیتونم ازش بالا برم.ولی وقتی انتظارشو نداشتم باردار شدم.البته هردومون دکتر رفته بودیم و هیچ مشکلی نداشتیم. ولی استرس داشتم خیلی زیاد.همین استرس هم مانع میشد. تا اینکه تصمیم گرفتم برم دکتر نازایی. رفتم و تمام آزمایشات و سونوگرافی رو بردم. برام دو تا قرص نوشت که از شب سوم پریودی بخورم و بعد برم سونوگرافی تا ببینه فولیکول بالغ دارم یا نه. هرچی منتظر شدم که پریود شم نشدم.فهمیدم باردارم. بنظرم چون قید این بار رو زده بودم بی استرس اقدام داشتم باردار شدم.مطمئن باش یه روزی مامان میشی.بچه های اینجا خیلی برام دعا کردن و خیلی دلداریم میدادن. همینا دلمو گرم میکرد.هردوتون دکتر برید و آزمایش و سونوگرافی انجام بدید انشاءالله اگه مشکلی نبود باردار میشی. فقط امیدت به خدا باشه. نصیحت نیست حقیقته 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۵/۷ ۱۳:۲۴:۱۲
(ویرایش)

آذر جون چطوری حالت تهوعت بهتر شد 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۵/۷ ۱۴:۰۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۹ ۱۴:۴۹:۱۳
(ویرایش)

آذر جون همه راه ها رو رفتیم و تحت نظریم اما انگار نه انگار

روزی من هم مادر خواهم شد
۱۳۹۶/۵/۷ ۱۴:۰۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۸ ۲۳:۵۵:۴۱
(ویرایش)

عزیز دلم، غصه نخور ان شاالله به حق این روزهای امام رضایی، امام رضا علیه السلام بهت نظر کنه و طعم مادر شدن رو بچشی، از ته ته قبلم برات دعا میکنم.

۱۳۹۶/۵/۷ ۱۵:۳۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

مادر منتظر بیا که خودم هم دردتم...درکت می کنم عزیزم

...ولی نا امید نیستم...خدا بالاخره جواب ما رو هم میده

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۵/۷ ۱۸:۵۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۶:۲۹:۴۲
(ویرایش)

عزیزم چون هنوز باردار نشدی فکرمیکنی که خیلی ذوق داره و بعد بارداری دیگه همش باشوهرت خوشحالین وعشق میکنین تا بچه بیاد. منم خیلی ذوق داشتم. الانم خوشحالم ولی توهمین یه ماه ونیم انقدر اذیت شدم و انقد مسئولیت جدید واسترس جدید برامون درست شده که باخودم میگم کاش دیرتر اقدام کرده بودم. یه ماهه که افتادم توخونه وکوچکترین کارامو نمیتونم انجام بدم از شدت تهوع ودلپیچه. تمام کارای خونه روشوهرم میکنه. لکه بینی وخونریزی هم داشتم که الان تحت درمانم. تغییرات هورمونی ام باعث شده عصبی وحساس بشم.اینارو گفتم بدونی وقتی بچه میاد توشکمت سختیهایی که قراره باهاش روبرو بشین خیلی زیاده.من که خیلی توذوقم خورد چون مثل شما منتظر این خبر فوق العاده بودم .

۱۳۹۶/۵/۸ ۰۹:۱۳:۳۳
(ویرایش)

سلام پری جون.خوبی؟ خداروشکر با خوردن قرص بهترم ولی بازم بعضی روزها با این که قرص میخورم همون موقع غذا درست کردن و غذاخوردن حالت تهوعم شدید میشه ولی در کل خیلی بهترم.روزها اصلا نمیگذره. سرعتش مثل مورچه میمونه. کو تا نه ماه تموم شه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۵/۸ ۰۹:۳۴:۲۵
(ویرایش)

تموم میشه آذر جون خدابزرگه منم مثل تو بودم امروز رفتم تو هفت ماهگی چشم به هم بزنی تمومه دوهفته دیگه برو غربالگری شاید جنسیت نی نی معلوم شد 

۱۳۹۶/۵/۹ ۱۳:۱۶:۲۸
(ویرایش)

وای عزیزم چه خوب.کم مونده زایمان کنی. خدا کنه برای منم زود بگذره. یعنی توی 12 هفته مشخص میشه؟  فکرکنم خیلی زود باشه.شما چند هفتگی جنسیتش مشخص شد؟ آنقدر دوست دارم زود بفهمم بچم دختره یا پسر. برای غربالگری استرس دارم 

۱۳۹۶/۵/۹ ۱۳:۱۸:۵۰
(ویرایش)

عزیزم برای یه سریا احتمالی میگن پسر معمولا زودتر مشخص میشه از یلدا خبری نیست فک کنم تا الان جنسیتو فهمیده باشه

۱۳۹۶/۵/۹ ۱۳:۱۹:۴۰
(ویرایش)

یلدا جونم کجایی بیا بگو بینیم نی نی چی شد دختره یا پسر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۲:۲۲:۵۳
(ویرایش)

آره از یلدا خبری نیست. یک دفعه میاد و بی خبر هم میره. حتما جنسیتش مشخص شده 

۱۳۹۶/۵/۲۵ ۲۲:۲۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم.همگی خوبین؟من خیلی تنش داشتم توی بارداری الان که رفتم سونو بهم گفتن دخمله.تازه رفتم توی پنج ماه.دکترم اکو نوشته واسه قلب دخملم.دکترم گفته شاید قلبش سوراخ باشه.توروخدا برام دعاکنید بچه ها خیلی نگرانم مغزم دیگه کار نمیکنه تا هفته 19باید صبرکنم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران