تعداد بازدید : 13374
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۶/۲
کاربران آنلاین : 0
آرزو(پ)4m
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۰۹:۰۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵

جنسیت نینی

(ویرایش)

سلام خانوما من دیروز سنو ان تی انجام دادم پیش بهترین و معتبرترین دکتر شهرمون که تا حالا تعیین جنسیت واسه هرکی تو سنو ان تی انجام داده درست بوده واسه منم گفت احتمالا پسره بنظرتون راست گفته میشه باور کرد؟

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۰۹:۵۷:۰۳
(ویرایش)

النا جان شوهرم به همه گفته فقط الان دارم جواب پیامای تبریکشون رو میدم . اخه واسه خالم و زن دایی ام باز گفته بود احتمالا درست گفته بود یه خانومی هم قبل من اومده بود سنو ان تی چون یه هفته نینی اش بزرگتر بود با یقین گفت بهش .نمیدونم دیگه چقدر درسته

۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۰:۱۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

مبارک عزیزم پسر معمولا درست در میاد عزیزم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۰:۴۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۱ ۱۴:۴۹:۲۸
(ویرایش)

من آزمایش سل فری انجام دادم به خاطر های ریسک بودن یه مورد در غربالگری....سل فری تا 99 درصد جنسیت درست میگه ...دیروز بهم گفتن پسمله 

۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۲:۴۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۲۳:۰۵:۳۵
(ویرایش)

عزیزم منم سونو ان تی دکترم گفت احتمالا پسره و الان ک هفته ۱۸ واسه غربالگری دوم رفتم گفت صد درصد پسره 

معمولا پسر زود نشون میده اما بهتر بود ب کسی نمیگفتی 

منم ب کسی نگفتم حتی شوهرم چون میدونستم ب همه میگه 

انشالله ک درست تشخیص داده 

مبارکتون باشه امیدوارم ب سلامت ب دنیا بیاد 😍😍😍

دارم مامان میشم
شکرت خدا جونم
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۳:۰۰:۳۴
(ویرایش)

ممنونم عزیزم .ایشالا نینیت سالم به دنیا بیاد

۱۳۹۶/۵/۱۲ ۱۹:۰۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۳ ۱۵:۱۳:۲۱
(ویرایش)

سلام

من الان ١٨ هفته هستم

تو معاينات دكترم همش ميگفت بچت پسره از ريتم قلبش، من و همسرم همش ذهنيتمون رو پسر بود نه اينكه جنسيت مهم باشه فقط از رو حرف دكتر،

هفته ١٦ رفتم چهاربعدي، وضعيت قرار گرفتن بچه طوري بود كه نشد خوب ببينه اما گفت احتمالا دختره، 

تحوع نداشتم اصلا، همه چي هم ميخورم، ميل به نون و پنير بيشتراز قبل بارداري دارم، شكمم زياد بزرگ نشده از رو لباس كسي نميفهمه باردارم، الانم چند روزه بچم حركت ميكنه، اين حركت هم فقط سمت چپ شكمم حس ميشه

به نظرتون بچم چيه؟

۱۳۹۶/۹/۹ ۲۲:۴۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام آرزو جون مبارك باشه بارداريت

منم ساكن ايلامم خواستم بدونم شما كدوم دكتر و سونوگرافي ميرين منم باردارم 

راستي عزيزم ويارت جطور بود ميشه بكي علائم چي داشتي براي جنسيت جنين ميگم جون من هنوز ١٢ هفته هستم 

۱۳۹۶/۹/۱۰ ۰۷:۵۷:۱۳
(ویرایش)

سلام عزیزم تبریک میگم بارداریت رو . نمیتونی از روی ویار جنسیت رو بفهمی من همه میگفتن دختره چون همیشه صبح ها حالت تهوع داشتم و اصلا وضعم افتضا بود . توی سنو ان تی جنسیت رو حدس میزنن البته سنوگرافی دکتر کسرایی وقتی چیزی رو احتمال میده نود درصد درسته برا من که درست بود.

۱۳۹۶/۹/۱۱ ۰۰:۳۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۹ ۲۳:۵۶:۱۲
(ویرایش)

سلام گلم منم شنیدم خیلی درسته.

هزینه اش چقدر بود؟

۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۱:۵۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۲:۱۰:۰۸
(ویرایش)

برای تعیین جنسیت جنین در هفته های 8 به بعدبارداری به سایت زیر مراجعه کنید. این سایت علاوه بر تعیین جنسیت nt تفسیر آزمایشات غربالگری  کواد و دبل را نیز انجام می  دهد.از تفسیر سونوگرافی تعیین جنسیت و آزمایشات خودتوسط افراد معمولی خودداری کنید.

برای ورود به سایت اینجا راکلیک نمایید

تفسیر سونوگرافی تعیین جنسیت nt
۱۴۰۰/۶/۲ ۰۹:۳۱:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

سل فری تا 99 درصد درسته و اینکه اگه بگن بچه پسره خیلی احتمالش کمه که خطا داشته باشه. تو این نوشته در مورد تعیین جنسیت با سل فری تو هفته 14 بارداری توضیح داده.

۱۴۰۰/۶/۲ ۰۹:۳۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

سل فری تا 99 درصد درسته و اینکه اگه بگن بچه پسره خیلی احتمالش کمه که خطا داشته باشه. تو این نوشته در مورد تعیین جنسیت با سل فری تو هفته 14 بارداری توضیح داده.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران