تعداد بازدید : 2740
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۹/۱۲
کاربران آنلاین : 0
diba 487
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۰:۰۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲

درد نزدیکی

(ویرایش)

سلام به همگی.من 5 ساله ازدواج کردم و 1 سال هم هست که با روش دیلاتور آشنا شدم و تمرین کردم .دیلاتور تا سایز 11 رو هم حتی خودم وارد میکنم اما زمان نزدیکی با همسر انگار یه چیز خیلی سفت سره راهشو بسته.خیلی ناراحتم نمیدونم دیگه چیکار کنم هر جی تلاش میکنم به بن بست میخورم .از کسایی که واردترن میخوام یکم راهنماییم کنن.ممنون میشم 😙

خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۰:۲۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۷ ۱۵:۲۶:۵۸
(ویرایش)

سلام

تا به سایز همسرتون نرسیدید دخول انجام ندید

وقتی شما راحت دیلاتور رو وارد میکنید آلت خیلی راحت تر از دیلاتوره پس این ذهن شماست که نمیزاره باید اون لحظه فکرتونو اصلا و ابدا به اون قضیه تمرکز ندید و بهش فکر نکنید و حتما حتما ککل تمرین کنید در حین دخول .و به صورت اهسته انجام بدید احتیاجی نیس که کل آلت  وارد بشه اروم اروم اینکار انجام بشه با دست التو خودتون هدایت کنید داخل و با ژل فراااوون 

انشالله که  بزودی حل میشه مشکلتون

خدا جووون شکرت بخاطر لطفت
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۰:۴۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام دیبا جون.بهتره وارد انجمن بشی و گزارش روزانه تمرین بدی تا بیشتر راهنمایی بشی شاید تمرینت صحیح نبوده.حق با شیوا جان هست بذار تا سایز همسرت برسی و بعد دخول داشته باشی.

با چه پوزیشنی اقدام می کنین؟قبل از دخول با دیلاتورت هم تمرین می کنی؟کگل رو انجام میدی؟شاید هنوز ترس از دخول داری و خودتو سفت میگیری... قبل از اقدام توی اب گرم بشین تا عضلات واژنت شل بشه و دخول راحت تر انجام بشه..زمان تخمک گذاری هم واقعا دخول راحت تره😘

منتظر خبر بانو شدنت هستم و البته شماره دار شدنت😊

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۴:۴۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۱۲:۰۵:۳۷
(ویرایش)

دوستان من با دیلاتور دور ۹ و نیم  ۱۰ خیلی سوزش دارم..اصلا نمیتونم تا ته بکنم...این طبیعیه؟ و اینکه شما دیلاتورو چجوری میشورین و چند بار استفاده میکنین ازش....جوابمو بدین ترخدا...اونور هیچی جوابمو ندادanim2-sad

من میتونم
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۵:۱۳:۱۴
(ویرایش)

عزیزایی که جواب منو دادید ممنونم ازتون واقعا.امروز تا سایز 14 دیلاتور رو واسه خودم درست کردم.میخوام تمرینامو جدی پیگیری کنم.تا سایز 11 رو وارد میکنم ولی سوزش زیاد دارم واسه سوزش گفتم برم دکتر معاینه داخلی انجام بده.بنظرتون برم یا طبیعیه این سوزش و نرم دکتر؟ پوزیشن هم به حالت زن زیر و یه بالش زیر قسمت کمر و مرد روو . پوزیشن زن روو. ولی اصلا حتی یک ذره هم نتونستیم دخول انجام بدیم انگار اصن یه چیزی سره راهو بسته. و اینکه قبلش میگید با دیلاتور تمرین کنم اون لحظه زمان سکس نمیشه مگر اینکه یه ساعت قبلش اینکار کرده باشم.همسرم خیلی بدش میاد از دیلاتور اصن جلوش اینکارو نمیکنم.

۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۵:۱۹:۲۶
(ویرایش)

عزیزم هر جا احساس سوزش کردی باید ککل کار کنی منقبض کردن عضلات واژن چن ثانیه بعد رها کن بازم مجدد منقبض کن 

اینکار کمکت میکنه. هفته یبار با آب ولرم و نمک بشین. برای عفونت.

دیلاتور شستنش که راحته . البته من با دستکش و پنبه درست میکردم راحت شسته میشه میتونی از کاندوم هم استفاده کنی هر دفعه کامدوم در بیار بشور بازم بکش روی دستکشو پنبه

انشالله که متوجه توضیحات شده باشی

۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۵:۲۱:۵۱
(ویرایش)

عزیزم سوزش نشانه اینه که هنوز اون قسمت انقباض داری باید ککل زیاد تمرین کنید خیلی کمک میکنه

۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۵:۲۲:۱۰
(ویرایش)

عزیزم سوزش نشانه اینه که هنوز اون قسمت انقباض داری باید ککل زیاد تمرین کنید خیلی کمک میکنه

۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۵:۲۵:۱۰
(ویرایش)

مرسی شیوا جان love

من میتونم
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۵:۲۶:۰۹
(ویرایش)

فدات عزیزم انشالله زودی بانووو بشی

۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۵:۲۸:۲۷
(ویرایش)

ایشالله شیوا جان valentine

من میتونم
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۵:۳۳:۲۹
(ویرایش)

ممنونم عزیزم.پس بهتره نوبت دکترمو فعلا کنسل کنم.واسه امروز نوبت گرفته بودم برای این سوزش.فک کنم وارد انجمن شدم .پیام گذاشتم اونجا اگه درست وارد شده باشم البته.کگل رو هم حتی همینطوری که دراز کشیدم تو خونه واسه خودم انجام میدم.کلا خیلی ادم استرسی هستم همش با خودم میگم یعنی میشه مشکل من حل بشه عین یه آرزو شده برام 😔

۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۶:۲۶:۵۶
(ویرایش)

عزیزم من خیییلی استرس شدید داشتم و دارم ولی شک نکن مشکلت براااااحتی حل میشه واقعا براحتی

بمنم هرکسی میگفت درست میشه باور نمیکردم و ۶  ۷ سال این دردو کشیدم ولی وقتی درست شد الان میخندم به کارم و افسووووس از عمر رفتم

ولی خداروشکر درست شد برای شما هم درست میشه عزیز غصه و استرس نداشته باش .توکل بخدا 

۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۸:۰۰:۴۳
(ویرایش)

دیبا جون شاید سایزتو زیاد از حد افزایش دادی که سوزش داری.از ده سانت که میری بالاتر باید نیم سانت به نیم سانت سایز دیلاتورت رو افزایش بدی و خیلی صبور باشی تا بتونی با یه سایز راحت بشی.قبل از اقدام یا هر تمرینی حتما تو اب گرم بشین یا واژنتو با اب گرم ماساژ بده و بشور تا شل بشه و راحت تر باشی..هر جا گیر کردی کگل کوتاه و بلند برو تا زمانیکه راحت بشی.

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۸:۰۳:۵۱
(ویرایش)

سما جون سایزهای پایین ترو هم نمیتونستی تا اخر وارد کنی؟سایز قبلی که باهاش تمرین می کردی چند بود؟باهاش راحت بودی که رفتی سراغ این؟الان روز چندم دوره ت هستی؟شاید نزدیک پریودی؟؟

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۸:۳۲:۲۹
(ویرایش)

عزیزم من تقریبا یه هفته بعد پریود میشم...سایز قبلیم هم دورش ۷ و نیم  ۸ بود و ۱۰ ۱۱ سانت میکردمش تو....با سایز جدیدم که نوکش ۹ و نیمه و وسطش ۱۰ ایناست خیلی سوزش داره واسم ....اصلا نمیتونم بکنم تو ...میسوزه

من میتونم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران