تعداد بازدید : 1666
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۱۲
کاربران آنلاین : 0
یاسی72
۱۳۹۶/۵/۱۲ ۰۱:۵۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۴ ۰۶:۲۱:۴۵

ارضا نشدن در رابطه جنسی

(ویرایش)

سلام دوستان من هنگام رابطه با همسرم ارضا نمیشم باید چکار کنم؟

۱۳۹۶/۵/۱۲ ۰۲:۲۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۱۲:۰۵:۳۷
(ویرایش)

سکس معمولا یه تمرینه....هر چی بیشتر تجربه کنی بهتر یاد میگیری و لذت بخش تر میشه.....من یکی از دوستام که خیلی دختر سردی بود و به قول خودش یخچال بود تا چندماه لذت نمیبرد حتی نزدیک یک سال اما الان خیلی لذت میبره

من میتونم
۱۳۹۶/۵/۱۲ ۰۲:۳۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۱۲:۰۵:۳۷
(ویرایش)

سکس معمولا یه تمرینه....هر چی بیشتر تجربه کنی بهتر یاد میگیری و لذت بخش تر میشه.....من یکی از دوستام که خیلی دختر سردی بود و به قول خودش یخچال بود تا چندماه لذت نمیبرد حتی نزدیک یک سال اما الان خیلی لذت میبره

من میتونم
۱۳۹۶/۵/۱۲ ۰۶:۱۷:۰۹
(ویرایش)

با الت همسرم ارضا نمیشم باید بعد رابطه بادست ارضا بشم

۱۳۹۶/۵/۱۲ ۰۶:۱۷:۱۴
(ویرایش)

با الت همسرم ارضا نمیشم باید بعد رابطه بادست ارضا بشم

۱۳۹۶/۵/۱۲ ۰۶:۴۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۱:۴۳:۳۷
(ویرایش)

خب اینکه همسرتون شما رو با دست و از طریق تحریک کلیتوریس ارضا بکنن کاملا طبیعیه. 

و بهتره که قبل از دخول باشه. 

بعضی خانما فک میکنن اینکه از طریق کلیتوریس ارضا بشن غیر طبیعیه ولی کاملا طبیعی هست و روشش همینه. 

البته نه اینکه ارضای واژینال وجود نداشته باشه ولی کلیتورال رایج تر هست. 

۱۳۹۶/۵/۱۲ ۰۹:۵۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۱۹:۴۹:۳۷
(ویرایش)

سلام،شما قبلا خود ارضایی داشتین؟یا الان دارین؟چون بعضی موقع ها که خودارضایی بشه خانمها به ارگاسم نمیرسن یا با دخول به ارگاسم نمیرسن،اگه مشکل شمابه مطلبی  که بالاتر گفتم ربطی نداره ،شما باید قبل از دخول با همسرتون معایشه داشته باشینتا شمابرای یه س.ک.لذت بخش آماده بشین،البته در اوایل ازدواج این مشکل یه مشکل عادی هستش وبه قول دوستمون با گذشت زمان وتجربه هایی که کسب میکنید رفته رفته مشکلتون حل میشه،موفق باشین

زندگی دونیمه دارد
نیمه اول در انتظار نیمه دوم
نیمه دوم در حسرت نیمه اول
۱۳۹۶/۵/۱۲ ۱۰:۲۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۵ ۱۰:۳۸:۵۱
(ویرایش)

سلام به نظر من برای ایجاد یه سکس خوب باهمسرت باید تلاش کنی وتا تونستی حداقل ده دقیقه بصورت لمسی کا ر کنیدوسعی کنی اول شما ارضا شوی وسپس همسرت ارضا میشه وسعی شود خود ارضایی نکنید وسپس اجازه دخول دهید. وسعی شود هرشب.  حتی اگه بی میل هم هستید نزدیکی کنید تا مثل یه عادت شود تا در دراز مدت ازاین رابطه لذت ببرید

۱۳۹۶/۵/۱۲ ۱۰:۲۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۵ ۱۰:۳۸:۵۱
(ویرایش)

سلام به نظر من برای ایجاد یه سکس خوب باهمسرت باید تلاش کنی وتا تونستی حداقل ده دقیقه بصورت لمسی کا ر کنیدوسعی کنی اول شما ارضا شوی وسپس همسرت ارضا میشه وسعی شود خود ارضایی نکنید وسپس اجازه دخول دهید. وسعی شود هرشب.  حتی اگه بی میل هم هستید نزدیکی کنید تا مثل یه عادت شود تا در دراز مدت ازاین رابطه لذت ببرید

۱۳۹۶/۵/۱۲ ۱۶:۴۱:۵۶
(ویرایش)

سلام ن قبلا خودارضایی نداشتم ولی با دخول اصلا ب ارگاسم نمیرسمblink

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728