تعداد بازدید : 930
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۱۴
کاربران آنلاین : 0
samira naderi
۱۳۹۶/۵/۱۲ ۱۶:۴۸:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۳۱

لطفا کمک کنیددد😭😭😢😢

(ویرایش)

سلام دوستان همان طور که گفتم من زایمان طبیعی کردم با وجود نی نی بریج یعنی پسرم از باسن به دنیا اومد طبیعی الان حدود ۴۵روز میگذره وهنوز درد واژن دارم وهمچنین خونریزی البته خونریزیم زیاد نیست بخیه هم زیاد خوردم ضخم واژنم هنوز یه کوچولو مونده خوب بشه هنوز ۱۰ روز مانده تا نوبت دکترم بشه ودوباره برم نگام کنه یه بار نگام کرد گفت به مرور زمان ضخم خوب میشه وبهم یه پماد داد برای ضخم بخیه هام ولی این دردی که واژنم داره نمیدونم چیه واز خونریزی هم میترسم میگم شاید غیر عادی باشه تا این همه روز آخه 😢😢😢😢کمک لطفا چیکار کنم 

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۵/۱۲ ۱۷:۴۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم ، نگران نباش! 

پماد آنتي سپتيك تونستي تهيه كن! يه كوچولو، خيلي كم بزن! هم خاصيت انعقاد خون داره و هم ضد عفونت مَي كنه! 

بعدم با خونريزي پريودي اشتباه نگيري يه وقت كه ألكي نگران شي! 

بميرم برات! چه جوري بريج رو زايمان طبيعي كردي؟ چه بي انصافي بوده دكترت! درد بايد داشته باشي! بيچاره اندازه ٢ تا بچه باهم باز شده يهو! 

بعد يه سوال! فقط واژنت درد مَي كنه يا استخوان بالاي شرمگاهتم درد داره؟ 

اگه اونجا باشه توضيحش زياده ، ولي بچه فشار آورده تاندون اتصال دو طرف لگنت رو پاره كرده ! معمولا طول مَي كشه تا جوش بخوره! بالاي ٢ ماه ! ولي خودش خودش رو ترميم مَي كنه! فك نكنم اونجا دردي داشته باشي🤔٠

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۵/۱۴ ۱۷:۵۲:۱۸
(ویرایش)

استخوان بالای شرمگاهم‌ درد داره اونم وقتی نشستم ومیخوام پاشم وقتی پامیشم خیلی درد داره اینجا اینجوریه دیگه تا امکان باشه سزارین نمیکنن عزیزم اره بخدا خیلی سختی کشیدم پسرم هم ماشالله وزنش خیلی زیاد بود منم خودم خیلی لاغرم وزن پسرم سه کیلو وهشصد وپنجاه بود حساب کن من انقد لاغر و بچه هم از باسن بیاد بیرون 😢😨نمیدونم چه جوری زندم الان 😁😁خدایا شکرت الان کلا یادم رفته که سه روز درد زایمان کشیدم تو بیمارستان ولی در کل این واژن درد داغونم کرده الان چهل‌وهفت روزه من نزدیکی هم نکردم بیچاره شوهرم هنوزم یادشه چه عذابی کشیدم دلش نمیاد نزدیکی کنه تا اینجوری درد داشته باشم 😐

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۵/۱۴ ۱۷:۵۵:۳۱
(ویرایش)

من ایران نیستم عزیز المان هستم اره بخدا خیلی بی انصاف بوده ولی اونا هرچی بهتر باشه رو برای مریضاشون میخوان میخواستم سزارین کنم که گفت هنوز بچه ای خودت و اولین بچته حیفه سزارین کنی طبیعی میشه خودشون متخصص داشتن کلی متخصص بالا سرم بود چون نی نی بریج بود 

میلان همه ی وجود مامان 😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران