تعداد بازدید : 2397
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۱۴
کاربران آنلاین : 0
Sahar Az
۱۳۹۶/۵/۱۴ ۰۲:۵۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۱/۱ ۲۰:۵۲:۰۹

ازمایش حاملگی منفی و پریود نشدن

(ویرایش)

سلام دوستای عزیز خوب هستید یه مسئله ذهنمو له خودش درگیرکرده دارم از شدت استرس دیوونه میشم خواهش میکنم اگه میتونید کمکم کنید.

من یه دختر20ساله م که سی خرداد پریود شدم6تیربا نامزدم یه رابطه سطحی داشتیم باکره هستم و با اب منی نامزدم تماس نداشتم فقط ترس من از پیشاب ایشون هست من باید30تیر پریود میشدم ولی نشدم 7مرداد تو سه تا ازمایشگاه مختلف و معتبر ازمایش خون حاملگی دادم هر سه منفی بود(ینی یک هفته بعد از عقب افتادن موعد پریودم) بعدش هم20تا بی بی چک امتحان کردم اونا هم منفی نشون داد 12مرداد هم دوتا امپول پروژسترون رو باهم زدم ولی تاالان که14مرداده پریود نشدم خیلی میترسم نمیدونم چرا پریود نمیشم چیکارکنم؟؟؟؟

۱۳۹۶/۵/۱۴ ۰۳:۵۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم ! 

منم تَو مجرديم سالي يكي دو بار اينجوري مَي شدم! هيچ وقت پيگيري نكردم چرا؟ 

اما اگه صابقه نداري حتما دكتر برو! سونو مَي نويسن اول برات و آزمايش خونم بايد بدي! سونو براي چكاب كيست و فيبروم و ... آزمايش خون هم براي اختلالات هورموني ، تروييد و ... 

ولي از استرس گاهي تا ٢ ماه تاخير هم پيش مياد و لزوما شما مريض نيستي! سعي كن آرامش داشته باشي كه پريود بشي! اگه نيومد به مريضي شك كن و برو چك بشي! 

راستي احتمال بارداريت منفيه! احتياج به تست و آز خون نيست! ولي به هر حال اينه داستان شما! 

وموفق باشيد ! 👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۵/۱۴ ۰۷:۳۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۱/۱ ۲۰:۵۲:۰۹
(ویرایش)

ممنون عزیزم بابت راهنماییت  دو ماه پیش سونو دادم کیست یا میوم هیچی نداشتم ازمایشم دادم اونم کاملا نرمال بود فک کنم بخاطر همون استرس از بارداریه ک 15روز عقب انداختم ممنون فدات

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران