تعداد بازدید : 18757
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۳۰
کاربران آنلاین : 0
رویای من
۱۳۹۶/۵/۱۵ ۱۴:۱۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۲ ۱۸:۱۹:۰۰

سقط و دفع لخته

(ویرایش)

سلام 12 روزه سقط کردم با قرص. فرداش سونو دادم گفت دفع شده .فقط لخته خون مونده . دکتر دارو متیل ارگونوین داد. الان 3 روزه دیگه خونریری ندارم. دیروز سونو دادم گفت یه لخته 7 میلی متری مونده یعنی کمتر از 1 سانت. دکتر میگه کورتاژ. یه دکتر دیگه میگه صبر کن ببین چی میشه.
کسی تجربه داره؟ چیکار کنم اینو دفع کنم؟

۱۳۹۶/۵/۱۵ ۲۱:۱۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۱۹:۴۹:۳۷
(ویرایش)

سلام من خودم تازه سقط کردم من لخته وبقایای حاملگی17میلیمتر داشتم که دکترم متیل داد 5روز خوردم ودوتاهم آمپولشو زدم ،طناب میزدم بپر بپر میکردم رازیانه هرروز دم میکردم وچن لیوان میخوردم وزعفران وآویشن وگل گاو زبان دمکرده میخوردم وچن روز کاچی خوردم رفتم سونو گف 8میل بقایا مونده که با روز اول پریودم دل درد گرفتم که اون 8میلم دفع کردم ،نقران نباش مال تو لخته س که با اولین پریودیت دفع میشه ،اگه بقایای حاملگی نباشه جای نگرانی نیست لخته با پریودیت دفع میشه،تا میتونی چیزای گرمی بخور ،رازیانه وزعفران ودارچین ودر کل گرمی بخوری خودش دفع میشه،ورزش بکن دویدن وطناب زدم خیلی تاثیر داره من الان کاملا درکت میکنم دو سه روز دیگه وقت پریودی من یعنی دقیق یه ماه پیش من تو شرایط تو بود کلی استرس داشتم که کارم به کورتاژ نکشه که خدارو شکر خودش دفع شد ،ایشالله که کار توهم به کورتاژ نکشه،

زندگی دونیمه دارد
نیمه اول در انتظار نیمه دوم
نیمه دوم در حسرت نیمه اول
۱۳۹۶/۵/۱۵ ۲۳:۱۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

باران جان حالا اگه بقایا تو رحم بمونه چی میشه؟چ خطری داره؟

Stay stronge
۱۳۹۶/۵/۱۵ ۲۳:۱۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)
Stay stronge
۱۳۹۶/۵/۱۶ ۰۰:۳۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۱۹:۴۹:۳۷
(ویرایش)

اره باعث عفونت میشه وباعث دردسرمیشه.برا من،8میل بقایای مونده بود دکترم گف کمه با پریودیت دفع میشه که دفعم شد ، لخته با پریودیت دفع میشه،اصلا نگران نباش

زندگی دونیمه دارد
نیمه اول در انتظار نیمه دوم
نیمه دوم در حسرت نیمه اول
۱۳۹۶/۵/۱۶ ۱۱:۳۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۶:۵۱:۲۲
(ویرایش)

سلام گلم.اولا خونسرد باش اگر دکتر اشنا داری برووو اگر نه درد نداری زعفرون بخور ،بهارنارنج ،زرشک گلپر اینا قاعده اور شاید خودش دفع شد 

۱۳۹۶/۵/۱۶ ۱۵:۳۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلام دوست عزیز . شما چند هفته بودی سقط کردی؟ بدن ها با هم فرق داره بعضی خیلی راحتتر سقط میکنن و بعدش مشکل چندانی ندارن. بعضی هم با کلی مشکل و خونریزی شدید و... تا مدت ها هم ادامه داره. من هم حدود یه ماه پیش سقط داشتم و خونریزی شدید لخته ای  و بعدش بیمارستان بستری کردنم و هر روز سونو میدادم و میگفتن تا کامل دفع نشه نمیشه بری چون میگفتن حتی اگر کم هم مونده باشه بری خونه ممکنه یهو خیلی حالت بد بشه و دیگه نشه کاریش کرد

اینا رو گفتم که خوب مراقب باشی و بدونی همین اندازه که میگی هم خطرناکه من حتی وقتی رسید به 2.5 سی سی بازم مرخص نکردن و چون خودم رضایت به کوتاژ نمیدادم هر بار سه تا قرص زیرزبانی میزو ... بهم میدادن که اونم برا بعضیا ایجاد تب و لرز و ... میکرد.

به حرف دکترت گوش کن و مساله و جدی بگیر و دیگه حرفای باران جان رو تکرار نمیکنم از همین روش هایی که گفته استفاده کن تا انشاالله به طور طبیعی و بدون عمل زودتر بیاد. منم تو یه هفته ای که بیمارستان بودم تو سالن میدویدم میپریدم و از همین زعفرون و چیزای گیاهی هم زیاد خوردم. جوشانده پیاز هم میگن خوبه بارهنگم خوبه

انشاالله زودتر خوب بشی

۱۴۰۰/۵/۳۰ ۱۶:۴۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

سلام عزیزم. من . این پست ماندن بقایا بعد از سقط نیاز به کورتاژ دارد خوندم که بقایا کوچیک مثل مال شما باید دارو درمانی بشه نیاز به سقط نداره.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران