تعداد بازدید : 941
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۱۷
کاربران آنلاین : 0
Migo
۱۳۹۶/۵/۱۶ ۲۳:۰۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۷ ۱۲:۱۸:۵۱

دردزیرشکم در هفته ی ششم

(ویرایش)

سلام، 24 سالمه، بارداری اولم هست، مشکل تنبلی تخمدان داشتم با مصرف قرص کابولین باردار شدم. الان هفته پنجم یاابتدای هفته ی ششم هستم. دکتر از همان ابتدا بخاطر اینکه بادارو باردارشدم بهم قرص آسپرین، دوفاستون 10 و فولیک اسید دادند. چند روز میشه که رنگ ترشحم زرد روبه قهوه ای شده و زیر دلم مثل قبل از پریودی درد گرفته، دیروز دکتر بهم 15 عدد شیاف پروژسترون 200 روزی یک عدد، 10 عدد هم امپول پروژسترون شبی یه دونه، و قرص پردنیزولون 5،  شبی یک عدد دادند که این قرص را مصرف نکردم چون نمیدونم علت تجویزشون چی هست و خیلی عوارض نوشته که داره.. ایا کسی اینجا میتونه بهم کمک کنه؟ کاملا روحیه ام را باختم چون دکتر گفت احتمال سقط بالایی داره و درد و لک های قهوه ایت هم نشانه ی سقط هست.. سونو هم انجام ندادن و تاریخ زدن برای هفتم شهریور، به نظرم خیلی دیر تاریخ زدن..قرص آسپرین را به دکتر  گفتم  خونم رقیقه، گفتن نخور دیگه. الان باید چه کاری انجام بدم؟😢 

۱۳۹۶/۵/۱۷ ۰۱:۱۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

استراحت مطلق

سلامتی باشه
۱۳۹۶/۵/۱۷ ۱۰:۵۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۷ ۱۲:۱۸:۵۱
(ویرایش)

خیلی نگرانم.. در مورد داروها اطلاعاتی دارید؟ 😞

۱۳۹۶/۵/۱۷ ۱۳:۲۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

سلام عزیزم منم هفته ی شش بارداری هستم.انقباض عضلات شکم ک‌عادیه چون رحم داره جا باز میکنه.پردنیزولون اصلا خوب نیست و کورتونه.ممکنه باعث ایجاد شکاف کام یا همون لب شکری در جنین بشه.ب نظر منم سنو رو دیر نوشته.متخصص زنان بودن ایشون؟

Stay stronge
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران