تعداد بازدید : 6629
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۷/۹
کاربران آنلاین : 0
آناهیتا (  )
۱۳۹۶/۶/۱ ۰۷:۲۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ۱۹:۱۸:۴۴

خودارضایی و رابطه زناشویی

(ویرایش)

سلام، من خانمی ۳۰ ساله هستم که تمایل شدید دارم همسرم حین رابطه با استفاده از انگشت واژنم را نوازش کند تا نهایتا ارضای شوم، در واقع رغبتی به دخول ندارم و حتی دوست دارم خودم واژنم را به بدن و آلت شوهرم بمالم. با توجه به اینکه من از ۱۴ سالگی با همین روش خودارضایی در حد دو روز یک مرتبه داشتم، ممکنه علت این مساله همین عادت من به خودارضایی بوده باشه، در این صورت ایا راهی برای تغییر وضعیت وجود داره، چون احساس میکنم شوهرم از این وضع راضی نیست و حتی براش سوال شده. ضمنا من موقع ارگاسم مایعی بی رنگ و بی بو اما چسبنده در حدود ۵ سی سی دفع میکنم که باعث ناراحتیم میشه، به نظر شما راهی برای جلوگیری از این آبی که از واژن من بیرون میاد وجود داره؟ ممنونم اگر اطلاعاتتون رو با من به اشتراک بذارید.

خوشبختی فاصله میان این بدبختی تا بدبختی بعدی است. چارلی چاپلین
۱۳۹۶/۶/۱ ۰۸:۳۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۵ ۱۰:۳۸:۵۱
(ویرایش)

سلام تمایلات شما به مسئله جنسی قابل درکه ولی خود ارضایی شما دراین سن راباید کنار بگذارید وسکس راباروش طولانی ومالش ونهایتا دخول انجام شودومردها بیشتر رابطه جنسی از راه دوخول وسکس طولانی مد نظر ودوست دارندanim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7

۱۳۹۶/۶/۱ ۱۶:۳۷:۰۰
(ویرایش)

ممنون از پاسخ شما، ولی من برای یه راه حل عملی مشکلم رو مطرح کردم وگرنه در کلیات موضوع که بحثی نیست. ضمنا باید اول بفهمم آیا اساسا تاثیری ناشی از مساله ذکر شده بر روی سلامت جنسی من وجود داره یا نه؟ در هر حال ممنونم از شما

۱۳۹۶/۶/۱ ۱۸:۲۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

در نا اميدي بسي اميد است😉

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۸:۴۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

۵ سی سی چه دقیق!!

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۶/۶/۲ ۰۳:۵۱:۱۲
(ویرایش)

بالاخره با یه واحدی باید مقدارش رو میگفتم، البته گفتم حدودا

۱۳۹۶/۶/۲ ۰۴:۰۹:۴۱
(ویرایش)

مامان کوین، واقعا ممنونم عزیزم که با این همه دلسوزی و توجه جواب دادید، واقعا امیدوار شدم، مخصوصا که خودت توی این راه موفق شدی.  بازم ممنونم

اما در مورد ترشح، منظور شما اینه که ادرار هست! البته ببخشیدها، چون خودم هم مطمئن نیستم ولی از نظر ظاهر با ادرار فرق می کنه ها

۱۳۹۶/۶/۲ ۰۴:۲۵:۱۹
(ویرایش)

نه عزيزم از مجراي واژن خارج ميشه ! معمولا سفيد رنگه! گاهي بي رنگ! 

با اجازه من مطالب بالا رو پاك مَي كنم ! يكم خصوصيه ! فقط تجربم رو برأي شما نوشتم ، منتظر بودم بياي بخوني❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۲ ۰۴:۲۵:۵۵
(ویرایش)
🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۲ ۰۴:۲۶:۱۹
(ویرایش)

فدات شم ، كاري نكردم❤️❤️❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۲ ۰۴:۳۶:۰۵
(ویرایش)

اشکالی نداره، خیلی بامحبت هستی شما.  موفق باشی خانم

۱۳۹۶/۶/۲ ۱۹:۲۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۵ ۰۹:۲۷:۵۹
(ویرایش)

همیشه فکر میکردم فقط من اینطوری هستم منم با مالش واژنم بهتر ارضا میشم تا دخول البته من سکس با همسرم خیلی طولانیه در طول مدت سکس چند بار ارضا میشم ولی مشکلی که دارم اینه که بعضی موقع ها همسرم متوجه ارضا شدن من میشه  ولی خودم حسش نمیکنم مثلا بهم میگه امروز 3 بار ارضا شدی ولی خودم 2 بارشو متوجه میشم 

۱۳۹۶/۶/۲ ۲۰:۰۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۵ ۰۹:۲۷:۵۹
(ویرایش)

همیشه فکر میکردم من فقط اینطوریم منم با مالش واژنم بهتر ارضا میشم تا دخول من مدت زمان سکس با همسرم خیلی طولانیه شوهرم ورزشکار حرفه ایه من تو هر سکس چند بار ارضا میشم مشکلی که دارم اینه بعضی موقع ها شوهرم از حالتام متوجه ارضا شدن من میشه ولی خودم نمیفهمم

۱۳۹۶/۶/۱۵ ۲۲:۴۰:۳۹
(ویرایش)

مگه میشه آدم خودش نفهمه ولی شوهرش بفهمه!!!!  برعکسش رو شنیده بودم

یعنی شما هم با دخول اصلا ارضا نمی شی؟!

۱۳۹۶/۶/۱۵ ۲۲:۴۲:۰۲
(ویرایش)

شوهرت با این روش مشکلی نداره؟

۱۳۹۶/۶/۱۵ ۲۲:۵۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ ۲۲:۳۶:۳۲
(ویرایش)

منم موقعه ارضا خیلی وحشی ارضا می شم ی زوری می افته بهم وقتی خالی می کنمش کلی آب ازم میره اوایل فکر می کردیم ادرار ولی شفافه و بو نداره چسبناک و گرمه دکتر گفت ترشحات رحمته و بعضی زنا اینجوریم

برای من اونقدر زیاده زیرک حسابی خیس میشه و برای یک سکسمون دشک مخصوص درست کردم و باید جلو آفتاب خشک بشه 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران