تعداد بازدید : 2118
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲
کاربران آنلاین : 0
خاطره (۳۵)
۱۳۹۶/۶/۲ ۱۶:۰۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳

خارج شدن مني

(ویرایش)

سلام دوستان ببخشيد من درحال اقدام به بارداري عستم اما متاسفانه بعد رابطه مقدار زيادي مني از بدنم خارج ميشه بطوري كه با اينكه يه ملافه رو تا ميكنم و روش ميخوابم به رو تختيم نفوذ ميكنه☹️شما چه ميكنيد با اين مشكل

۱۳۹۶/۶/۲ ۱۹:۰۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

خاطره جان طبیعیه که اسپرم خارج شه از بدنت.من خودم شخصا بعد از رابطه نهایتا۱۰ دقیقه دستشویی نمیرم و بعدش میرم و یه عالمه تخلیه میشه میاد بیرون از واژنم ولیییییییی شما مطمئن باش بعد از انزال ۳ دقیقه بعدش اسپرم خوبا خودشونو ب دهانه ی رحم میرسونن و اون مقداری که ازت خارج میشه کاملا طبیعه.اگه بعدش بری دستشویی اون اسپرم اضافیا میاد بیرون و دیگه حتی لباس زیرتم کثیف نمیشه چ برسه ب رو تختیت

من خودم اینکارو کردم و الان باردارم

خیالت راحت باشه که اونایی ک میریزه بیرون تاثیری تو بارداریت نداره

Stay stronge
۱۳۹۶/۶/۲ ۱۹:۱۰:۱۰
(ویرایش)

مرسي نورا جون از جوابت ولي اخه وقتي من به دكتر زنان گفتم خارج ميشه گفت ٣-٤ساعت دراز بكش اگه ميتوني و دستشويي نرو

۱۳۹۶/۶/۲ ۱۹:۱۸:۵۱
۱۳۹۶/۶/۲ ۱۹:۵۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم خارج شدم اسپرم طبیعیه حتی دکتر میگه لازم نیست پاهاتو بالا بگیری یا تا چند دقیقه دراز بکشی

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۶/۲ ۲۰:۱۰:۴۳
(ویرایش)

نه عزیزم شما سرچم کنی تو اینترنت بازم میبینی جایی ننوشته که چند ساعت نری دستشویی

ب هر حال برای بارداری نه نیازی ب بالا بردن پاها هست نه دو ساعت دراز کشیدن و دستشویی نرفتن.همون ۱۰ دقیقه زیادم هست

خیالتم راحت باشه باردار میشی اینجوری

فقط موقع انزال ب شوهرت بگو خیلی ببخشید تا جایی که مبتونه عمیق انزال داشته باشه و بیرون نیاره

Stay stronge
۱۳۹۶/۶/۲ ۲۰:۲۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

چه خبره؟ ٣-٤ ساعت؟ 

ديگه تَو هر قطره هزاران و بلكه مليون ها اسپرم هست! 

به اندازه يه قطره اونايي كه تحرك خوبي دارن جذب بشه كافيه! از بين اون همه اسپرم فقط يكي ميتونه جذب بشه و تموم!

نورا جون كاملا درست مَي گن! 

شما يه بالش زيرت بزار به حالتي كه كمرت پايين و واژنت بالا باشه تا در اثر نيروي جاذبه ، نريزه بيرون، بين يه ربع تا نيم ساعتم دراز بكشي بد نيست! بعد حتما بايد بري ادرار كني (براي جلوگيري از عفونت و بعضي چيزا) و همچنين تخليه كني ، (براي جلوگيري از قارچ واژينال) 

سيستم بدن همه ما آدم ها اينجوريه! بعد از ٢٠ دقيقه نهايتا جذب ميشه و ديگه بعد از اون هر چي باشه اضافيه و تأثيري نداره! 

از غذا گرفته تا دارو به صورت قرص و آمپول و شياف و كرم و ... همگي زير ٢٠ دقيقه جذب ميشن! 

شما ٣ ساعت بشين غذا بخور! فقط اون پرس و مقدار اوليه جذب ميشه! بقيش حتي اگه مفيد بأشه و پر از ويتامين ... بدن دفعش مَي كنه! 

اون اسپرمي كه مَي خواد بعد از ٣ ساعت جذب بشه اصلا تحركي نداره، بره تَو هم ، به تخمك نميرسه ! 

شما خواستي ٣-٤ ساعت هم بخوابي ، عيب نداره! بكن اينكار رو! ضرر نداره ولي كار بي فايده است! براي بيرون نريختن مني ، بايد شيب بدنت رو جوري بذاري كه نريزه بيرون! 

بعدم يه نوار بهداشتي بزار كه اگه سرفه كردي يا عطسه اي چيزي خواست بريزه بيرون، زندگيت كثيف نشه ! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۲ ۲۱:۰۸:۴۰
(ویرایش)

مرسي ازتوضيحاتتون دوستان💝💖💞

۱۳۹۶/۶/۲ ۲۳:۱۸:۴۸
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم موفق باشی

Stay stronge
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال