تعداد بازدید : 795963
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۰۳:۴۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

ملیکا جوووونم عزیزم این چه فکرایی میکنی آخه عزیزم خیلی ذهنتو درگیر نکن یکم دست تنها سختته درکت میکنم اما اجازه نده این فکرو خیالا این چیزا مانعت بشه انقدم گریه نکن شیر مسدی به بچه شیر حرص برا بچه خوب نیست 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۰۹:۳۰:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۰۱:۰۰:۲۱
(ویرایش)

سلام سلامanim2-ad54ad

صبحتوووون بخییرanim2-40

خوووبین همگی؟؟؟آخر هفته خوش گذشت؟؟shysmile

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۰:۲۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۶:۰۰:۲۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

سلام هستی جون

من خوبم.شما چه طوری؟

آخر هفته هم خوب بود ولی من هنوز خوابم میاد

چرا هیشکی نیس

سخن این است که ما بی تو نخواهیم حیات
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۰:۴۳:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۶:۰۰:۲۸
(ویرایش)

الهه باز چی شده؟

سخن این است که ما بی تو نخواهیم حیات
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۰:۴۵:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

پرررریی ما هنوز بچه نمیخوایم فعلا دعا نکن خواهررررanim2-25r30wi ایشالا به یمن قدوم مبارک آرنیکا خانوم آسفالت کاری و جرخوردگی های زندگیتون تموم بشه دیگهanim2-4d564ad6

ممنونم دل افروز جون.دارم خوب میشم اگه خدا بخواد ..شما چطوری خانوم وکیلanim2-40

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۱:۱۴:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۰۱:۰۰:۲۱
(ویرایش)

منم خوابم میاد بهار جونanim2-65d6a5d6s

دیروز کلا خونه مادرشوهر بودیم منم که اونجا خوابم نمیبره صبحم زود بیدارشدم الان اینمanim2-65d6a5d6s

چه خبر؟؟

الهه باز چیششد چی گفتن؟؟

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۴:۲۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۶ ۱۲:۵۲:۰۷
(ویرایش)

سختی های زندگی چرا تمومی ندارهsad

۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۷:۰۲:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سلووووووووووم شلخته پلخته ها خوفید؟ببینم چتونه  شماها ؟؟؟فعالیتتون درحدلاک پشت شده؟بابااین تاپیک همیشه توصدربود داره کم کم تارعنکبوت میزنه.راستش من بخاطرحجم نتم کم میام فقط تواین ۹روز یک ونیم گیگ صرف شد حجمش خیلی بالارفت باید صرفه جویی کنم یماه زدم واین روزاخیلی دستمون داره خالی میشه نزدیک عروسی خواهرشوهرمه کلی خرج ومخارج ومهمون وازاین ورمخارج بارداری ووسایل بچه وقصدوکرایه وهزارتاکوفت وزهرمارباید یجورایی صرفه جویی کنم دیگ حالااینم ازمن بابابیایدازخودتون بگیددیگ 

روشا شوشوت بات چطوره؟؟؟زندگی بروفق مراده؟شله زردتوپختی؟؟

چکامه چسبیدی ب درس دیگ نمیتحویلی کپک??

پری میبینم ک دخملت حسابی جرت دادبیابگوببینم ولیمه دیشبت چطوربود؟؟چی گیرغروسم امد؟؟؟دارم وضعتومیبینم همش ناله میکنی اززایمان میترسم من تحمل ندارم شوهرم اعصابش کمرباریکه اگ بیخواب بشه راستش دیروزبم گفت واس زایمان اگ دوستداری برواهوازخونه بابات الان میخای بری یانزدیک زایمانت تانزدیک عیدبمون چون من بلدنیستم وشوهرم بدترمادرشوهرم وقت نمیکنه قرارودمامان وآزجیم یماه بیان اصفهان پیشم بمونم بش گفتم ها چیه میخای دکم کنی مجردی بمونی گفت ن بخدابخاطرخودت میگم بری خونه بابات همه هواسشون بت هس منم میام وقت زایمان چندروزپیشت میمونم ولی چ کنم من تحمل دوریشوندارم اصلاشب نفسم ب نفسش نخوره خواب جدارم هرشب دست تودست هم میخوابیم الان ک خونه مادرتی پادشاهی کن خواهررررر

ملی چته؟نکنه هنگ کردی خواهر؟افسردگی بعدزایمان نگیری؟ببین یه شمبول سیاه چقددردسرداره همیشه بیااینجاخودتوخالی کن اصلا مامخلصتیم کیسه بوکستیم

الی؟بازچی شده؟شوهرت بازچشه؟بنزین تموم کرده؟بگو همه بی پولن کیه ک روپول خوابیده؟بخداماهم این روزاداریم ته دیگ میسابیم بعدش این کفرا چیه ک میگی شپشو؟؟اینکه توزلزله بمیری زبونتوگازبگیرتانیومدم برات دورازجونت کم نیارخدایی هس من کرمانشاه میبینم دلم کباب میشه میگم خدایاخودت سرپناهشون باش اینادیگ عزیزان وداریشونوباختن خدایی کن ونزار تنهاباشن دلم واس زنان میسوزه تواین اوضاع پریودبشن نمیتونن چیزی بگن بهداشت نیس جانیس عوض کن لباس نداره خدابدادشون برسن عفونت نگیرومریض نشن وبچهای شیرخوارمای بی بی ندارن گناه دارن میسوزن گشنشونه شیرنیس هواسرده خدایاچقددردمیکشن؟حالاوضع این طفل معصوماروببین بازم کفرمیگی؟بااین حالت بگوخدایاشکرت یه سرپنهای دارم شب توسرماباشکم خالی ولباس پاره وخاکی نخوابم توزیادی غصه میخوری بزن ب بیخیالی بقیه روکون لقشون ببین من امروزکیک شکلاتی خیس درستیدم عالی شدمیخای یادت بدم سرگرم شی؟من همیشه درست میکنم انواع کیک ودسرباشون سرگرمم این کیک همیشه میدرستم عین کیک شکلاتیایی ک کافی شاپا درست میکنن وتیغمون میزنن باقیمتش میشه

راستی کی ازموشای فضول فامیلای شوهرت اینجاسرک میکشه بگوتا ریششوبکنم؟راستی عکس موهاتوبزارببینم دیگ میخام ببینم چ شکلی بشه منم خیلی دوستدارم واس عروسی بلای جونم رنگ کنم ولی نمیتونم حی حاملم نمیتونم بازم بترکونم

ریزانی کجای انرژی مثبت؟باباماهمه روزای خدابرامون جمعس ودرحال سرویس دهیم جمعه شنبه ندارم خخخخ بلابگو ببینم توهم همینطوری؟راستی اهل کدوم شهری؟چندوقته ازدواج کردی چندسالته چرابچه نداری صادره ازکجایی شماره کفشت چنده شماره شناسنامت چندرقمیه بگوبگوبیشتربگوanim2-25r30wi

هستی خوابت میومدراستشوبگودیشب چندبارسرویس دادی بعدبهونه بیخوابی خونه مادرشوهرتومیکنی ؟؟باماهم بعـــلهه کلکanim2-21

فاطی عسیسم تودیگ چتش مینالی؟چیشده؟

دلی دلی دارم برات یعنی بگیرمت بیادهمه بودی تواون پستت الان منوپسملم اصلادیگ بات قهریم بنیامینم باخالش قهره

توهم خیلی کم میایی چرا؟راستی تواقدامی؟چکاراکردی؟دکتررفتی؟حسابی بخودت برس دخترحجم کاراتوکم کن هواهم سردشده من ک همش میلرزم توخونه کاش اصفهون یک بارون بزن باباخسته شدیم دیگ مواظب باش تودیگ سرمانخوری والله تازه دونفرویزیت کردم ازکت وکول افتادم تادوتاجنازه خوب کردم دیگ توحسابیهواست باشه راستیمن هوس شیرینی کردم برو بایه جعبه شیرینی تازه داغ داغ بیاخبرمادرشدنتوبده قول میدم همشوخودم بخورم به این دختراندمcake

راستی دخترافردامیرم هفته29برام دعاکنید حسمیکنم انقباض دارم البته بلدنیستم یخورده شکمم سفت میشه ودردمیکنه تکونای بچم هم کم شده دوروزه اینجوره ولی قبلا ازصبح تاشب بندری میزداصلانمیخوابیدالانکمترتکون میخوره این روزا زعفرون هم خوردم ته دیگ ویذره شبرتش وجوجه زعفرونی وشله زردمیترسم اززعفرون باشه دردهم دارم میرسم ب شوشوبگم غرمیزنه دعام کنیددردم کم بشه راستی جواب آزم گرفتم دکترگفت قندت نرماله همه چیت عالیه ولی همش معدم سرش میسوزه انگارفلفل خوردم وتپش قلب ک ازبچگی داشتم الان یخورده زیادترشدارجاعم دادن متخصص قلب فوری بایدبرم بسی گشادم هنونرفتم این هفته برم اخه من زمستونا خون توانگشتام مینده کبودمیشن خون رسانی نداره وبی حس میشن دکترگفت یه نوع بیماری قلبی وعروقی ایناس اسمشوهم یادم رفت گفت حتمابروفوری برومتخصص دیگ برام دعاکنید روبه موتم بدی ک ندیدین خوبیاموببخشیددیگ

کسی منشن نمیکنم خودتون  بخونیددیگ تنبلی بسه

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۷:۱۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

دخترااینم طرزتهیه کیکم درست کنید خیلی سادس موادشم همه توخونه دارن برای مهمونی عالی بخصوص چشم دراوردن مادرشوهروخواهرشوهروجاری طعمش عالیه تواین هواباشیرداغ میچسبه مثل من دارم باشیرمیخورم وتایپ میکنم.هرکس درست کردنظرشوبیادبگه حتما هرکس نگه الهی کیکش جزغاله بشه

شکر یک ونیم لیوان

شیریک ونیم لیوان

روغن مایع یک ونیم لیوان

آرد گندم دولیوان 

تخم مرغ سه عدد البته من امروز دوتازدم بزرگ عالی شدهمیشه س تاکوچیک یامتوسط میزارم دوتاهم میشه

بکینگ پودریک قاشق غذاخوری

وانیل نصف چایخوری

پودرکاکائوچهارقاشق سرپر

پودرقهوه یک قاشق چای خوری

اول فربادمای۱٨۰روشن کنیدتاگرم بشه

ابتداشکروروغن وشیرووانیل وقهوه وپودرکاکائوتوی ظرف بریزیدوحسابی هم بزنیدتاجایی ک دونهای شکراصلالمس نشن مایع یکدست بشه بعدیه لیوان ازاین مایع برداریدوجدابزاریدبعدالازمتون میشه حالا تخم مرغاواضافه کنیدوآدروبکینگ پودرس بارالک کنید وباه مواداضافه کنید ومواخوب هم بزنیدتامایع یک دست بشه وآدرگلوله گلوله نشه خمیرک آماده شد بریزیدتوقالب وب مدت ۳۵دقیقه تا۴۹دقیه طبقه وسط بزاریدبپزه اینوبگم آدرک اضافه کردین موادنبایدسفت بشه اگ نرم شدنترسیدگندنزدین درسته چون کیک بافتش خیلی نرمه موقعی ک پخت خلال بزنیدوسط کیک ببینیدپخته یان کیک آماده دربیایدبزارید خنک خنک بشه تاراحت ازقالب دربیاریدحالااون مخلوط شکلاتی ک تولیوانه جداگذاشتین روکیک بریزید ومیل بفرمایدببینیدعالی شده خیلی بافت نرم وسبک داره وراحت آماده میشه

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۱:۳۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام دوست جونیا خوبیدهمه؟؟

منکه خیلی خستم ازدست درس ووو

چشام داره میره..

کی ازم سوال پرسیده بود؟!!یادم رفت.anim2-21

ملیکاحون انقدفکروخیال نکن خدای نکرده افسردگی بعدزایمان نگیری؟؟حرف زدی ک زدی بیخیال مردم همیشه برااذیت کردن حرف دارن پس بیخیال.

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۰:۰۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۳:۲۲:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستهای گلم 

صبحتون بخیر 🌻🌹🌻🌹

همگی خوبین؟

من روز جمعه که مصادف با 28 صفر بود نذری رو دادیم. و همتون رو دعا کردم. 

من پریود شدم و خیالم راحت شد. 

فاطمه جون و دلی جون حق با شماها بود ، فکر کنم به خاطر قرصها و استرس هم بوده که کمی عقب انداختم. 

آوا جون به خاطر شوهرت ناراحت نباش. همین قدر که به خاطر مردم عزیز کرمانشاه ناراحت هستی و ابراز همدری میکنی کافیه. عزیزم ما هم خیلی قسط داریم و ماهانه بیش از یک میلیون قسط میدیم ، و دیگه پول آنچنانیباقی نمیمونه. اگه یکیمون مریض بشه و بخواد بره دکتر و آزمایش باید دو یا سه قسط رو پرداخت نکنیم تا بریم دکتر. برای آزمایشهای چند ماه قبل که هزینشون خیلی زیاد شد ما نتونستیم هیچ قسطی رو پرداخت کنیم. حتی چند تا قسط عقب افتاده داریم و این ماه هم نتونستیم قسط رو پرداخت کنیم. ما حتی ماشینمون رو هم فروختیم و ماشین هم نداریم. ما هم وضعیت مالی خوبی نداریم. باز هم شکر میکنم. 

دلم میخواست کمکی کرده باشم هر چند کوچیک. 

تو هم ناراحت نباش گلم. مهم نیتت و دلت هست که با اونهاست. 😙😙

چکامه جون خوبی؟ خدا را شکر بهتر شدم. البته که هنوز خوب خوب نشدم. برای شما هم دعا کردم. 

اسم تک تکتون یادم بود. ایشالا همتون حاجت روا بشین. 🙏🙏

پری جون حال خودت و آرنیکا گلی چطوره؟ بخیه هات بهتر شده؟ آرنیکا وضعیت شکمش بهتر شده؟

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۲:۱۰:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام روشاجون ممنون ک ب یادمون بودی..ماهم همچین وضعیتی داریم ماهی 2میلیون قسط!ینی مثه شما دعامیکنیم ی وقت مریض نشیم .وگرنه .....

بازم خداروهزارمرتبه شکرکه سالمیم ..همین بسه..

الهه جون ترکیب رنگ موت چی بود؟میشه ی باردیگه بگی یادم رفته..اوندفه خوندم باخودم گفتم چ خوشگل ولی الان یادم رفته خخخخ

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۵:۳۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلااااااام 

خوبیییییید 

😉😉

تعطیلات خوش گذشته ؟ 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۵:۵۹:۱۷
(ویرایش)

پری جون شوهرم خیلی استرس داشت اما انگار خدا بخواد دارم به جمع اقدامی ها میپیوندم 😂 تو این دو سه روز یه رابطه محافظت نشده داشتم نمیدونم میشه بهش گفت اقدام یا نه چون روز ۲۲ سیکلم بود نمیدونم . ولی جالب شوهرم هیچ موقع نمیگفت قرص یدوفولیکت رو خوردی یا نه . دیشب موقع خواب گفت قرصت رو خوردی 😂

فقط به فکر بچه نیمده ش هست اونم از الان 😠

مدیونید اکر فکر کنید حسودم 😂

تو چطوری پری جون ؟ ارنیکای نازمون چطوره ؟ 

زهرا جون سلاااام کجاییی نیستی یهو غیبت میزنه ؟ نگرانت اینترنتت نباش هر روز در حد ده دقیقه بیا دلمون برات تنگ میشه .......ولی من همیشه به یادتم برو ببین منشنت کرده بودم 😉😉 فسقلت چطوره ؟ بهش بگو خاله ناراحت میشه قهر نکنه  ( با لحن و زبان بچگانه بخون 😆) 

زهرا جون همه اقدام و از روز ۱۰ سیکل شروع میکنن شوهر من روز ۲۲ سیکل شروع کرده 😂 حالا بهش میشه گفت اقدام یا نه ؟ خودت استادی ببین چطوریاست 😁

زهرا جون استراحت کن انشالا که پسمل گلت به موقع و سر وقت به دنیا میاد ولی حتما به دکترت هم بگو جریان رو ، برای قلبت هم حتما برو دکتر که خدایی ناکرده موقع زایمانت اذیت نشی انشاله که چیزی نیست و با یه قرص حل میشه . 😚

راستی زهرا جون منم این‌کیک  شکلاتی خیس رو برای سالگرد ازدواجمون درست کردم خیلی دوست داشتم خوشمزه بود چون من عاشق کیک شکلاتیم هر چه بیشتر شکلاتی باشه بیشتر لذت میبرم 😊دقیقا دستورش مثل همین دستور تو بود فقط من وقتی یه لیوان سس شکلاتی رو بر میدارم یه ذره با شعله خیلی کم همش میزنم تا روغن از خامی در بیاد . 

ریزان جون خدا روشکر که بهتری عزیزم . منم خوبم 😚😚

الهه جون مردا همینطورن کلا نمیدونم چرا حرص درار میشن بعضی اوقات که چه عرض کنم اکثر اوقات ، بزن به بیخیالی اما خوب کاری کردی جواب خواهر شوهر رو دادی در نهایت احترام  همیشه جوابشون رو بده که بهونه هم دستشون نداده باشی . 

شوهر منم یه کاری کرده خیلی از دستش ناراحت شدم بهش گفته بودم نباید چیزی رو از هم پنهان کنیم و بهمدیگه حتما بگیم شوهر عزیز من رفته ضامن برادرش شده برای وام بانکی بعد که اومده و کارهاش و کرده به من میگه اونم جلوی مامان و باباش یعنی من همزمان با پدر و مادرش قضیه رو فهمیدم خیلی خیلی ناراحت شدم همون لحظه هیچ عکس العمل خاصی انجام ندادم اما خود شوهرم فهمید ناراحت شدم ،  تا به الان هم که چند روز میشه فعلا به روش نیاوردم که چرا نگفتی چون خونه پدرشوهرم اینا بودیم نمیخواستم اوقات تلخی بشه برای خودم و شوهرم .  شاید سر فرصت حرفمو زدم شایدم با تلافی ولی در حد حرف مثلا بهش بفهمونم کارش چقدر بد بوده و اگر من این کارو بکنم خودش چه حالی میشه . 

مردا همینن عزیزم نقطه ضعف و بدونن بدتر میکنن . 

جالبه شوهر من بهم میگفت بانکم اما نگفت چرا بعد که اومد گفت. ما هر چی سعی کنیم اختیار دار زندگی باشبم اخرش نمیشه من نمیدونم واقعا یه سری از زنها چطوری اونقدر مردشون رو تو مشتتشون دارن شاید ما زیادی دل رحم و مهربونیم نمیخوایم با کدورت و با هر قیمتی به خواستمون برسیم . 

روشا جون ممنون که به یادم بودی عزیزم خداروشکر که پریود شدی و خیالت راحت شد . 😚 اره برای زرشک باید دست بجنبونم تا تموم نشده . قبلا خیلی میدیدم اما اصلا به فکر مرباش نبودم که بخرم . 

ملیکا جون چطوری ؟ بهتر شدید ؟ عزیزم انقدر فکر و خیالای بد نکن نذار افسردگی بگیری بیشتر بیا اینجا  حرفات و بزن 

به نظرم گاهی ادم اینطوری میشه با توجه به شرایط طبیعی هست اما نباید خیلی بهش بها داد که بعدا خیلی ازار دهنده ست . 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۶:۰۱:۰۴
(ویرایش)
جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567