تعداد بازدید : 795963
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۶:۰۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)
جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۶:۱۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

سلام دل افروز جون خوبی ؟؟؟

بسلامتی میبینم به جمع اقدامی ها پیوستی 

دل افروز شوهرت خوب شد ؟؟؟؟

مردا همیشه رو اعصابن 

من خیلی بی حوصله ام . تازگیا اصلا بهش روی خوش نشون نمیدم . حوصله ندارم زیاد بپلکه دور و برم 

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۷:۰۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

اهان همین زیتونی..خیلی دوس دارم اخه زیتونی رو قشنگ میشه..

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۹:۰۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

خوبه دل افروز جووونم همینکه تصمیم به اقدام گرفتید اولین مرحله و مهمترین مرحلست امکانش هست بگیره تخمک گذاریت دیرتر باشه امکانشم هست نگیره از این به بعد هدفت بچه دار شدن نباشه تو رابطه هدفت همون رابطه پر لذت باشه اما حلوگیری نباشه انشالله فندقم زود زود میاد تو دلت عزیزم 

مام خوبیم بچه داری میکنم یا دارم پوشک عوض میکنم یا آروغ میگیرم یا شیر میدم کلیم میترکه تازه یادم میوفته آدم باید دفع ادرار داشته باشه خخخخخ

زهرا جووونم چطوری حواسم بهت هستا زاییدم دیگه سراغمو نمیگیری پدر سوخته خالش چی میکنه من زاییدم اما همچنان خونریزی دارم و تو کفم برای اولین رابطه خیلی استرس دارم انگار دختر هیجده ساله با بکارتم میترسم خخخخخخ

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۲۲:۰۱:۵۴
(ویرایش)

سلام فاطمه جون ممنون عزیزم شکر خوبم تو و فسقلت چطورید ؟ 

اره عزیزم توکل به خدا ببینیم چی میشه . 

فاطمه جون شوهری هم خوب شده دیگه مشکلی در انزال نداره ، دکتر نرفت ،  تا حالا هیچ موقع اینطوری نشده بود امیدوارم باز به مشکل بر نخوره 

چرا عزیزم ؟ بخاطر بارداریت  هست خستگی و بی حوصلگی داره واقعا سخته بارداری کاش شوهر ها هم خانمای باردارشون و درک بکنن تحمل سختی هاش راحت تر میشه . 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۲۲:۰۸:۲۷
(ویرایش)

ممنونم پروانه جون درست میگی امروز که ترشح داشتم و دل و کمرم خیلی درد گرفته بود مثل دردای پریودی ولی هنوز چند روز مونده تا پریودم هیچ موقع انقدر زود دردام شروع نمیشد . نمیدونم بخاطر اقدام اینطوری شدم ! 

دقیقا همینطوره عزیزم سعی میکنم بیخیال باشم ولی همین علایم ادم و کنجکاو میکنه ولی در کل بیخیالم به این روند حداقل تا سه ماه که بعد اگر خبری نشد شوهری رو بفرستم ازمایش . 

خدا قوت پروانه جون بچه داری هم خیلی سخته قبول دارم ادم بچه دار مخصوصا اون اوایلش ادم اصلا وقتی نداره برای خودش تا کم کم قلقش دستت بیاد . عزیزم چرا هنوز خونریزی داری ؟ روالش حدودا چند روزه ؟ انشاله که خونریزیت بند میاد و بخیه هاتم که خوب شد کم کم میری به سمت همسری 😉😉

ممنونم الهه جون  ، بیخیال باش و به خودت برس فقطططط

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۲۲:۲۳:۱۹
(ویرایش)

یعنی صحبتهای معمولی رو هم باهم نمیزنید یا فقط ابراز محبت نکرده ؟ 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۲۲:۲۷:۲۶
(ویرایش)

الهه جون هر چی حساسیت نشون بدی شوهرت بدتر میکنه میدونه رو سکوتش حساسی میخواد لجت و در بیاره این کار و میکنه تو خودت و مشغول کن نشون بده بهش وابسته نیستی عزیزم 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۸/۲۸ ۲۳:۰۷:۰۵
(ویرایش)

وای پری جون انقد ازبچه داری غرمیزنی ادم استرس میگیره پشیمون میشه اصن ..من تازه قصدداشتم بیارم درسمم بخونم.ینی نمیشه؟؟باخودم میگم میخابونمش خو .

الهه جون اینکه شوهرت میگه فکرش مشغوله باهاش حرف بزن بگو که میتونی سنگ صبورش باشی.وادارش کن باهات حرف بزنه و خالی شه.درمورد پول هم مردا اکثرا همینن ینی دوره زمونه این شده اکثرا دستشون خالیه..مرداهم وقتی پول ندارن نمیشه نگاشون کنی انقدکه توهمن طفلیا..گناه دارن واقعا..ایشالا دست هیشکی خالی نباشه..مردا وقتی پولدارن شادوشنگول میشن..تواین اوضاع مملکت حق بده بهش ک تو هم باشه

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۲۹ ۰۸:۵۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۰۱:۰۰:۲۱
(ویرایش)

سلاااااام جوجوها صبحتووووون بخیییییرanim2-ad54ad

کجاااییین بیاین ماه صفر تموم شدهههه هوراااااanim2-smiliess8anim2-4d564ad6anim2-28

بزن و برقص شرووووووع ششششدهwow

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۸/۲۹ ۱۱:۲۰:۵۹
(ویرایش)

سلام برهمگی..انقدذوق کردم ماه صفرتموم شد پاشدم اول صب اهنگ گزاشتم واس خودم anim2-4d564ad6

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۲۹ ۱۱:۵۱:۱۶
(ویرایش)

دل افروز جووونم توی اقدام هرچیزی امکان داره بیافته ترشح دل درد سوزش خارش گاهی اوقات تاریخ پریودت هم عقب جلو میشع این یعنی که رحمت داره برای بارداری آماده میشه اینکه احساس میکنی زودتر دردها شروع شده تلقینم هست عزیزم انشالله بایه بار اقدام باردار بشی البته روزهای تخمک گذاریم خیلی مهمه حالا نمیدونم سیکلات چند روزست که اون روز که اقدام کردی روزهای پر رنگ بوده یا نه 

آره بابا خونریزی که نیست حالت خون آبست که تو زایمان طبیعی میگن تا چهل روز هست بعد اونم چون بخیه دادم یکم میترسم اولین بار بخام دخول داشته باشم حالا تا 23 روز دیگه خدا بزرگه یه وقتایی دلم برای همسرم میسوزه خونه مامانمم هستیم حتی نمیتونه یه بوسم کنه بنده خدا 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۲۹ ۱۲:۰۸:۳۷
(ویرایش)

آره آوا جووونم به همین خیال باش منم گول خوابیدناشو خوردم آوردم خخخخخ

اولاش اذیت میکنه تا یکم جوووون بگیره بیافته رو قلتک دیگه منم راه بیافتم چندتا زاییدم مگه اولیشه خواهر خو سخته دیگه چی کنم بیام بگم بچه بیارید شیرینه اله بله بعدا که آوردید پدر پدر جدمو فحش بدید anim2-25r30wi

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۲۹ ۱۲:۳۰:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۶:۰۰:۲۸
(ویرایش)

سلااااااااااااام دخترها

حالتون چه طوری؟ چه میکنید با بچه داری و اقدام و حاملگی و قوم شوهر و بی پولی و توی حال خوابیدن شوهر و نذری پختن و افسردگی زایمان و درس خوندن و ترشی درست کردن و لیزر کردن و ... و اینا؟

یه وقت یه سراغ از من نگیرید ها. منم خوبم خداروشکر. میدونم خیلی در نبود من سختتون شده. مییییییییییییییدونم دلتون برای من تنگ شده خیییییییییییییلی

بچه ها یه چیزی ازتون بپرسم. من که اینماه با آمپول پریود شدم این سیکلم تخمک گذاری دارم یا طول میکشه تا به حالت طبیعی برگردم؟؟؟؟

سخن این است که ما بی تو نخواهیم حیات
۱۳۹۶/۸/۲۹ ۱۷:۳۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سـلام خوبید؟؟من امروز رفتم بیمارستان خواستن بستریم کنن دیشب یخورده دردداشتم صبح انقباض ودردداشتم رفتم بهداشت ماماتامنودیدگفت انقباض واضح رحمی داری سریع بروبیمارستان اورژانسی رفتم زایشگاه معاینم کردگفت خداروشکر دهانه رحم بستس خانومه نذاشت اذیت بشم ولی من چون ازمعاینه میترسم واولین باره کولی بازی دراوردم جیغ میزدم دردش خیلی کم بود گفت آره انقباضه تکونای بنیامینم کم شدارژانسی نوارقلبشوگرفت گفت مشکلی نداره ولی توارژانسی برای قلبت برومتخصص قلب چون متاسفانه من تپش قلب دارم ونفسم میگیره زنگ زدن دکترم گفت بش داروندین تامن ببینمش عصریابیادمطبم یافرداصبح بیادبیمارستان ببینمش منم دردم کمترشد گفتم مرخصم گفن اگ میخای آره بعدمرخصم کردن ولی گفتن استراحت استراحت استراحت کن وای صورت مادرشوهرم دیدن داشت هرچی دعابلدبودمیخوندصدقه دادنذرونیازمیکردواشکش دم مشکش بدترمن ترسیده بودصورتش گچ بقلم کرده بودتوبیمارستان بروبروکارامومیکردطفلی خیلی گناه داره خیلی خوبه خیلی اذیت شدمنواوردخونه نهارموفرستادبرام گفت تواستراحت کن فقط من میام پیشت غذاتومیپزم کارتومیکنم فقط بخواب دوماه خودتوبخطرننداز تودلم میگفت خدایاشکرت مادرم پیشم نیس ولی یکی داره برام مادری میکنه شوهرموک نگیـــــد توبانک بودبش زنگ زدباباقصدای وامشو جابه جادادب بانک گفت گفتنش یه هفته دیگ شایددرست بشه وجریمت میکنن طفلی خسته کوفته منوبرددم زایشگاه کشیک میدادترسیده بودخیلی صدقه دادیه گوسفندهم نذرکرد فقط سالم باشم منورسوندخونه نهارخورد پاشدرفت سرکارخسته وکوفتس دلم براش میسوزه دم ب دقیقه زنگ میزنه دردک نداری زهرا هواست باشه استراحت کن پانشی کارنکن فلان نکن بهمان نکن دیونم کرد الان یذره درددارم ولی ن مثل صبح ک هرپنج دقیقه بود بچهادعام کنیدزودزایمان نکنم منم قبلااگیادتونه میگفتم حسم میگ زایمان زودرسم خیلی میترسم اخه سابقه شوداریم مثلامامانم دوقلشو٨ماه زاییدهمینجوری زنده نموندن دوتاپسربودن ویه پسردیگ هم ۷ماهگی زاییدزنذه نموندشوهرم خیلی میترسه دعام کنیدیذره هم درددارم 

پری اتفاقابخدا چندبارسراغتوگرفتم یکی دوبارک اشباهی منشنت کزدم اخرین بارهم ازولیمت پرسیدم بروچندصفحه قبل بخون الان ناندارمبگردم بت بگم کجاهابودمن کسی منشن نمیکنمتوپیاماممکلی مینویسم درحدرمان ازهمه سراغ میگیرم انروزهمه سراغ گرفتم بعدمتوجه شدم آوا جون یادم رفت خیلی ناراحت شدم گفتم حالامیگ منویادش نیس ولی بخدابیاد همم درضمن توهمش میری تایپیک همسایه پیش شوهرداری اینجاکم میایی ناقلا

الی من جواب سوالونمیدونم بخدا ولی درموردرنگ موهات صورتتو کات کن یا یه استیکری فتوشاپی کن برای نیم روزبزاروبرداربازم میل خودته اگ میدونی برات بدمیشه نکن خواهرجان

روشا آره دیگ بنیامین کمتر10هفته میادبغلم ولی فک کنم عجله داره جاش تنگه انقباض بادرددارم بایداستراحت کنم

بهاری جون بخدابیادیتیم ولی من کم میام الان بااین حالم گفتم بیام پیام بدم عزیزم تواقدامی؟

دلی سیکلت چندروزس؟من سیکلم 28فک کنم یا29 ولی احتمالا28بود همیشه رابطه داشتیم تواقدام اول نزدیکی ناایمن توروزای تخمکگذاریمبودباهمون رابطه بچم تشکیل شد حالاممکنه شماهم اینجورباشی اگ این ماه نشدماه دیگ روزای خدازیادن بلاخره توهمین روزانتیجه میگیری ولی اصلابخودت القانکن چون افسردگی میگیری

چکامه عزیزم بیابگو چ کردی ؟تواقدامی بادرسات چطوری؟

ریزان توهم کم افول شدی ستاره تاپیک؟نیستی ها؟

آوا بازم معذرت اون پستم یادم رفت اسمتوببرم  عزیزم شرمنده .اگ میخای اقدام کنی بهتردرستوتموم کنی والابادرس حاملگی وویاروزایمان وبچه داری وضعیتت اسفناک میشه واقعانمیتونی برسی بهرحال اینم تجربه ماهاس

ملی توکجای بیابگو ببینم چ کردی باجیمز

بچه داری خوبه؟کپک نزدی شپش نگرفتی ژولیده وشلخته نیستی مثل پری؟راستی حال روحیت بهتره؟زندگیت خوبه؟شوشوت ک هنوعقلش سرجاشه ؟میگم خونوادش زنگ میزنن سراغ تووبچه میگیرن؟

هستی چطوری خانومی؟هواشمال چطوره؟ببین یه نصیحت خرنشی حامله بشی هاااا کلی مکافاته بایه بهشت گولمون میزنن آخرشم بمون نمیدج

فاطی عزیزم چطوری انگاربهم ریخته ای چته؟فک کنم ازهورمونای بارداری منم اینجورمیشم عادیه گریه میکردم دعوامیکردم کلاسیستمم هنگ میکرد 

اگ کسی ازقلم افتاددیگ شرمندم واقعاحالم زیادمساعدنیس تاالان یخورده درددارم وخستم خوابم میادولی نمیخام بخوابم

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران