تعداد بازدید : 795974
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۹:۰۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۲۱:۲۷:۵۴
(ویرایش)

زهرا بزا دیگه اووووف حوصلم سر رف میخام بنیامینو ببینم 😠😠

بگیر بکشش بیرون 

راستی رفتی پیش دکتر بخاطر قلبت گف سز میشی یا طبیعی ؟😏

۱۳۹۶/۱۱/۳ ۲۰:۳۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

گفت طبیعی حالا پیاده روی میکنم و دردیذره دارم کارخونه میکم نمیزارم مامانم کاری کنه کلاشکمم بزرگ شدوسفت وامده پایین دخترا دعاکنید زایمان کنم دعام کنید ۳٨هفته و۳روزمه سمیرا توروخدا دعاکن

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۲۲:۵۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

خوبم عزیزم بهارجونم دخترت بهتر شده؟؟

روشاجون حلقه پیدانشد؟؟غصه نخور..عیب نداره یکی شبیهش بخرین.مام چندوقت پیش دستمون تنگ بود مال شوشو رو فروختیم متاسفانه�😞مهمزندگیه خوشه و ارامش تو زندگی..ب اینا زیاد توجه نکن گلم..

پری خسته نباشی واقعا ..سخته بابچه3..4ماهه سرکارفتن..خداقوت پهلوان..ملیکا پات جی شد بهتره؟؟

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۲۳:۴۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۳:۱۷:۱۰
(ویرایش)

اوا گلم ...دخترم بهتره ولی لامصب تبش قط نمیشه با بی اندازه سرفه میزنه. 

۱۳۹۶/۱۱/۳ ۲۳:۴۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۳:۱۷:۱۰
(ویرایش)

پری خانم شاغل شده دیگه خیلی کم میا این ورا وقتشو نداره. عزیزم کارا خوب پیش میره؟ ارنیکا عادت کرده؟؟ 

۱۳۹۶/۱۱/۴ ۰۰:۴۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

بهارجون دکتر بردیش؟؟من از تب میترسم همیشه..دارو بده تبشو قط کن.

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۰۱:۰۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

رضوان جون هرجا راحتي بنويس 

اينجا جوش يه جوريه همه به داد هم ميرسيم 

خلاصه اينطرف رو هم خونه خودت بدون 😍 

بيا بگو ببينم مشكل چيه؟ خانوووم به اين صبوري! چي شده خواهر؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۰۱:۰۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلااااام خوبي آوا جونم ؟

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۰:۵۲:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۲۰:۵۴:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگی 

به نام خدا شرح حال

من پری 27 ساله رو به دیفال از قزوین😲

از صبح تا ساعت 3 یک مادر یک کوزت هستم از ساعت 3 تا 10 یک حسابدار و بازهم کوزت هستم و ساعت10 تا صبح یک سگ پاسبان که طفلم تا صبح بیداره و من نگهش میدارم خوب غلط کردم و گه خوردم رو برای چنین روزهایی گذاشتن دیگه 😊

ملیکا جوووون بهتره بزاری وکتری که تو این زمینه تخصص داره برات انجامش بده عزیزم ایشالله زود خوب شی باز یه سره جفت پا بیای کف سایت 😀

روشا جوووونم بابته حلقه خیلی خیلی ناراحت شدم اما نگران نباش همیشه که نمیشه همه حلقهای عروسی یادگاری بمونن اما ماراحتیتون رو درک میکنم من خودم حلقم رو فروختم شش ماه بعد عروسیم البته من برای مریضی شوشو اما خداروشکر که برا تو گم شده بعدا پول دستتون اومد دوباره بخرید جالب اینه که من بی پول بودم حلقم رو فروخته بودم و خیلی ناراحت بود جاریم تو اون وضعیت برگشت به من گفت هرکی حلقش رو بفروشه خریت کرده من 😠جاریم😊

الهه جوووونم ناراحت شدم که باز با شوهرت بحثت شد سعی کن آروم باشی و باز تلاش کنی روابط رو حفط کنی یادت نره مردا از کلمه اینکه میرم خونه بابام متنفرن درجوابش همیشه یا هریه یا در بازه و جاده دراز 

بهاری جوووونم به سلامتی خداروشکر که همه چی خوب بود جنسیتم یه چند هفته دیگه معلوم میشه ببینم حدسم درست بوده یا نه اوووف حالا انقد باید از پشت مانیتور نگاش کنی دلت آب شه تا بیاد بغلت

بهار جوووونم آره بابا درگیرم آرنیکا شبا همش بیداره بی قراری میکنه داره از بیخوابس بیهوش میشها اما نمیخابه زهرا شبا میخابه؟؟؟؟

زهرا جوووونم برای مادرت ناراحت شدم زود ببرش دکتر خودتم حالا زوده دختر زیاد عجله نکن به وقتش میاد دیگه بیاد میگی اون تو بوددبهتر بود خخخخ چه خوبه که شوهرت با مامانت خوب شدن تو یکیم بترک راحت شیم دیگه 

فریبای استخووون تو چطوری عزیزم کلا کف سایت پلاسیا 😂

مامانی بچه داری چطوره دهنت صاف شده یا نه کونت پاره شده نه ببینم بازم میگی نه مادرشوهرم نیاد مامانم نیاد بچم دو تربیتی میشه 😉

زیبا مهربونی چطوری دختر گلم همچنان سرویس میدی خجالت بکش بزار زینب بیهد تو سایت بهش میگم که چقد هز روابطتت با داداشش میگی آبروریز 

نیلو همیشه لنگ در هوا چطوره خخخ😀

اوا جووونم هستی جوووونم ریزان جوووونم شما چطورین کم پیدا شدید تو سایت بیاید بگید ببینم عموها کلاس چندمید😉

و در آخر یه حالیم بپرسیم از آمازونی سایت حبیب چطوره باز برگشته خخخخ مثل این فیلمهای ترسناک که هی روح یا زامبی رو میکشن باز میادا😂😂😂

اوووف چقد حرف زدم هرکی برا قسمت خودش رو بخونه و فضولی برای بقیه نکنه اینجاما میام براتونا 😤من قزوینیم این کل سایت نباید فراموش کنن افتاد😤

خدایا شکرت.
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۰:۵۳:۴۲
(ویرایش)

☝☝☝☝☝

خدایا شکرت.
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۰:۵۵:۱۵
(ویرایش)

☝☝☝☝☝👍👍

خدایا شکرت.
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۰:۵۶:۲۵
(ویرایش)

☝☝☝☝

خدایا شکرت.
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۰:۵۷:۳۲
(ویرایش)

☝☝☝☝☝

خدایا شکرت.
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۰:۵۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

بچه ها  از وقتی این مرتیکه دیوس اومده تو سایت دیگه رغبت نمیکنم بیام. دیگه هم نمیام. اصلاحس خوبی ندارم وقتی میخوام چیزی بنویسم . چون اینقدر بیکار و علاف هست که همه رو مو به مو میخونه.

مرتیکه رو مخه. بگو اخه به تو چه که میای اینجا گوه میخوری.

شاید دیگه نیام

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۰:۵۹:۲۸
(ویرایش)

☝☝☝☝

خدایا شکرت.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567