تعداد بازدید : 986
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۷
کاربران آنلاین : 0
Bahar_lif3
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۰:۰۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۹ ۱۱:۲۲:۰۳

لک بینی،کندی رشد جنین در هفته های اول

(ویرایش)

سلام.خواهش میکنم یه راهنمایی کنید.بنده باردارم،27خرداد اولین روز اخرین قاعدگیم بود و 30 تیر فهمیدم که باردارم جواب بی بی چک و ازمایش مثبت بود،16تیر سونو انجام دادم که ساک حاملگی دید و سن جنین رو 4هفته و 5 روز نشون داد،یک هفته بعدش دچار لک بینی شدم لک قهوه ای و کمی هم لخته های سیاه میدیدم.امروز که فکر میکردم تو هفته هفت و پنج روز هستم سونو انجام دادم که سن جنین رو 5 هفته و 2 روز نشون داد.دکتر سونو گفت 2 هفته دیگه صبر کنیم و دوباره سونو انجام بدیم

بارداری اولمه.خیلی میترسم لطفا راهنماییم کنین😢😢😢😭😭😭 قلبم درد گرفت تو این چند ساعتی که این قضیه رو فهمیدم

زندگی زیباست🌹🍃
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۲:۴۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام گلم منم اینطوری شدم دو روز پیش برای بار سوم سونو دادم ک این بار تایید شد حاملگیم پوچه و جنین تشکیل نشده گفتن باید بندازی فردا میرم پیش دکترم . امشب هم برای اولین بار لکه کمرنگ دیدم فکر کنم داره اماده میشه واسه افتادن.

من 25 خرداد اولین روز پریودم بود. پنج مرداد سونو دادم گفتن ساک حاملگی دیده میشه پنج هفته و دو روز .دو هفته دیگه سونو تکرار بشه نوزده مرداد دوباره سونو دادم گفتن شش هفته و سه روز جنین هنوز تشکیل نشده دو هفته دیگه سونو واژینال داده بشه برای تایید حاملگی پوچ .پریروز سونو واژینال دادم سن بارداری رو گفتن هفت هفته .ب حساب پریودیم الان ده هفته و چند روز هستم .خلاصه گفتن جنین تشکیل نشده با دکترت صحبت کن برای سقط.

خیلی ناراحتم چون بعد نه ماه اقدام باردار شدم ک اینم پوچ شد .بازم هرچی خدا بخواد 

خودتو ناراحت نکن ب خودت استرس وارد نکن ایشالله ک شما بارداری موفقی داشته باشی بسپار ب خدا 

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۶/۷ ۰۰:۵۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۹ ۱۱:۲۲:۰۳
(ویرایش)

چقدر مثل همیم ارزو جون😔😔😔

زندگی زیباست🌹🍃
۱۳۹۶/۶/۷ ۰۱:۴۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

حس و حالتو درک میکنم عزیزم 

توکلت ب خدا باشه امیدتو از دست نده اگه خدایی نکرده چیزی شد ک برخلاف میلته سعی کن قوی باشی و خودتو نبازی ما هنوز وقت داریم برای مادر شدن .

برات دعا میکنم عزیزم دفعه بعد ک رفتی سونو صدای قلب نینیتو بشنویی تا دلت آروم بگیره 

love

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۶/۷ ۱۱:۵۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

عزیزم دو هفته ی دیگه برو واسه سنو تشکیل قلب. بخاطر این که لک داری استراحت مطلق داشته باش گاهی پاهاتو بالاتر از سطحی که دراز کشیدی بذار مثلا روی یه بالشت . عزیزم ایشالا صدای قلب نینیتو میشنوی . نینی من توی پنج هفته قلبش تشکیل شد. و الان که 16هفته هستم دکتر برام قرص ضد سقط نوشته اخه نینیم پایینه اما من رعایت نمیکنم باکه خیلیم فعالیت دارم جوری که وزن کم کردم اما شکرخدا چون استرس ندارم و خیلیم نگران نیستم نه لک دارم نه درد استرس خیلی بده.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران