تعداد بازدید : 1119
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۸/۱۲
کاربران آنلاین : 0
میترااااا
۱۳۹۶/۶/۷ ۱۹:۴۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۲۱:۵۱:۲۱

استفاده از قرص لونووژسترول ۱/۵

(ویرایش)

سلام خسته نباشید . خانوم دکتر من باکره هستم با یه نفر در تاریخ دوم شهریور۹۶ارتباط لاپایی داشتم ولی بعد از سه ساعت قرص لوونژسترول ۱/۵خوردم . همون روز قبل از رابطمون داشتم پریود میشدم و یک لک دیده بودم  ولی وقتی قرص خوردم دیگ قط شده پریودیم . و امروز ۵ روز از زمان پریودیم میگذره ولی هنوز پریود نشدم احتمالا بارداری هست یا نه ؟؟؟؟

۱۳۹۶/۶/۷ ۱۹:۴۴:۰۱
(ویرایش)

البت احساس میکنم دهانه رحمم داره باز میشه ولی هنوز پریود نشدم . میترسم اتفاقی افتاده باشه ؟ قاعدگی من بصورت نامنظمه . ینی هر ده روز یکبار یا پونزده روز یکبار اتفاق میافته . 

۱۳۹۶/۶/۷ ۱۹:۴۵:۵۶
(ویرایش)

ایا با پیشاب هم حامله میشی؟؟؟؟ 

ایا بعداز رابطه از پشت دستشویی رفتن و ادرار کردن حتمی هست ؟؟؟ اگ دستشویی بری خودت خوب بشوری ولی ادرار نکنی چقد احتمالا بارداری هست .  رابطه من از پشت بوده و بدون دخول از جلو . ممنون میشم پاسخ بدین 

۱۳۹۶/۶/۷ ۱۹:۴۶:۴۹
(ویرایش)

ایا با پیشاب هم حامله میشی؟؟؟؟ 

ایا بعداز رابطه از پشت دستشویی رفتن و ادرار کردن حتمی هست ؟؟؟ اگ دستشویی بری خودت خوب بشوری ولی ادرار نکنی چقد احتمالا بارداری هست .  رابطه من از پشت بوده و بدون دخول از جلو . ممنون میشم پاسخ بدین 

۱۳۹۶/۶/۸ ۰۰:۴۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۳:۵۸:۳۴
(ویرایش)

چن وقت بود ديگه کسی حرف از لوونورژسترول نمیزد😂😂

ادرار کردن چه ربطی ب حاملگی داره؟ ینی واقعا نمیدونی واژن و محل ادرار جدان؟ 

قرص هورمونی خوردی پریودت عقب میوفته پیشابم اگه قبلش ارضا نشده باشه حامله نمیکنه

ولی نکن خواهر من نکن اینکارا چیه😂😂😂

۱۳۹۶/۶/۸ ۲۰:۵۴:۳۳
(ویرایش)

ینی تا زمانی ک مرد ارضا نشه پیشاب هم حامله نمیکنه ؟؟؟ ولی چرا میگن به محضی ک رابطه داری برو دستشویی خودت بشور و ادرار کن ک اگ چیزی باشه بیاد بیرون ؟؟؟ 

۱۳۹۶/۶/۸ ۲۰:۵۶:۱۸
(ویرایش)

خودمم اصلا ارضا نشدم . شاید سوالم خیلی مسخره باشه ولی میخام بدونم برای حامله شدن باید هر دو طرف ارضا بشن و یا فقط یه نفرکافیه ؟؟؟؟

۱۳۹۶/۶/۸ ۲۰:۵۷:۰۹
(ویرایش)

امروز پریود شدم . ولی خونریزی پریودیم فرق داره خونابه است 

۱۳۹۶/۶/۹ ۰۰:۴۷:۱۳
(ویرایش)

خداروشکر ک پریود شدی.واسه باردار شدن عصن نیازی نیس ک زن ارضا شه همین که مرد ارضا شه و منی به واژن زن برسه کفایت میکنه.

منظورم اینه که قبل از سکس یبار ارضا شده باشه

اگه با ادرار کردن هرچی بود میومد بیرون که دیگه این همه بارداری ناخواسته و ابزار پیشگیری نبود

۱۳۹۶/۶/۹ ۲۲:۰۵:۳۹
(ویرایش)

اخه میگن حتی اگه یه قطره وارد واژن بشه امکان بارداری هست و بهمین دلیل میرن دستشویی . پس رفت ب دستشویی یه کار الکی هستش ؟؟؟

۱۳۹۶/۶/۹ ۲۲:۰۹:۴۴
(ویرایش)

دو تا سوال مگ میشه خانومی از اول حاملگیش پریود بشه و متوجه نشه حامله است ؟؟؟ احتمال حاملگی در زمان پریودی چقدر هستش ؟؟؟؟

۱۳۹۶/۶/۱۰ ۰۲:۲۰:۴۴
(ویرایش)

ن دسشویی رفتن واسه جلوگیری از عفونته.تو اگه حامله باشی ک پریود نمیشی وقتیم که پریود باشی حامله نمیشی.چن سالته راستی؟

۱۳۹۶/۶/۱۲ ۱۰:۱۱:۳۸
(ویرایش)

15 سالمه . ولی اینجا خیلیا میگن تا چهار ماهم بوده پریود میشدم و نمیدونستم حامله ام 

۱۳۹۶/۷/۳ ۱۷:۲۱:۱۸
(ویرایش)

سلام خوبین خانوم دکتر . میگم من با همون دوستم نامزد شدیم ولی ارتباط نزدیکیمون بیشتر شده ولی بازم از عقب . تا الان مایع منی رو میریزه رو کمرم چقد احتمال بارداری هستش ؟؟؟ اگ بعد از هر نزدیکی قرص اورژانسی بخورم اتفاقی میافته ؟؟ راستش رو بخای ۱۴ شهریور پریود میشم ریزه کمردرد دارم هر روز صب میرم پیاده روی ممکن هست ک باردار شده باشم 

۱۳۹۶/۸/۱۲ ۰۱:۴۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۵ ۰۳:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام میترا خانم. خوردن قرص اورژانسی بسیار خطرناکه و بعد از هر بار پریود شدن فقط یکبار مجاز به خوردنش هستی .سوالاتت زیاد هست و جوابشون بسیار ساده ولی اطلاعاتت کمه سنت هم کمه.اولا تا زمانی که باکره هستی یا اینکه اب منی رو روی اندام تناسلیت نمیریزه موقع ارضا شدن اصلا نیاز نیس نگران حاملگی باشی.دوما رابطه از پشت یا بدون دخول حاملگی نمیاره.علت دستشویی رفتن بعد از رابطه هم دچار نشدن به عقونت مجاری ادراری هست و برای همه خانما واجبه.سوما خوردن قرص های بارداری غیر اورژانسی مثل LD,یاسمین و ... هم ضرر داره و باعث ناباروری میشه یا بارداری رو عقب میندازه.شما که سنت کمه زمانی که خواستی رابطه کامل برقرار کنی به یه دکتر با حوصله مراجعه کن و ازش مشاوره بخاه که چه قرصی بخوری و چجوری ولی به طور کلی پیشگیری طبیعی بهترین کار و کم ضرر ترینه . سوالی داشتی در خدمتم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران