تعداد بازدید : 12372
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۹
کاربران آنلاین : 0
Bahar_lif3
۱۳۹۶/۶/۷ ۲۰:۴۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۹ ۱۱:۲۲:۰۳

کندی رشد جنین

(ویرایش)

😔😔😔😔

بچه ها جون

چرا جنینی ک بر اساس سونوی قبلی باید توو هفته هفت باشه پنج هفته نشون میده😔😔 امکان رشد مجدد هست؟؟

حدود دو هفته ست که لک قهوه ای میبینم و از دیروز که این قضیه رو فهمیدم و خیلی ناراحتم لخته سیاه کوچیک هم میبینم

دکترم گفت سقط کن توقف رشد داره

چیکار کنم بچه ها 2 هفته دیگه صبر کنم یا هفته بعد برم واسه سقط اقدام کنم؟

درضمن روزی دوبار شیاف پروژسترون400 

فولیک اسید5 و آ.س.آ 80 دارم مصرف میکنم

زندگی زیباست🌹🍃
۱۳۹۶/۶/۸ ۰۶:۱۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

صبر كن عزيزم! 

چون لك بيني هم داري ، اگه قرار باشه سقط بشه خودت رو خونريزي ميوفتي! خودت اقدام نكن الان زوده

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۸ ۰۶:۱۶:۴۱
(ویرایش)

💥 هشدار جدی حکیم دکتر روازاده در خصوص جلوگیری از سقط جنین به بهانه تشکیل نشدن قلب جنین 💥

◀️ بسمه تعالی

✅ سونوگرافی نکن، نُخبه جمع کن!

◀️ سونوگرافی های زود هنگام به وسیله دستگاه های تقریباً مستعمل و معیوب و توسط افراد فاقد تبحّر، دعوی تشکیل نشدن قلب جنین زیر دو ماه را بر سر زبان ها انداخته اند و اضطراب بسیار شدیدی را برای مادران جوان به ارمغان آورده اند و زنان را عملاً مجبور به سقط جنین می کنند.

‼️ بعد از یکبار سونوگرافی با این ادعا که ضربان قلب جنین ثبت نشده است، به مادر می گویند که این جنین قلب ندارد پس دستور می دهند به طرفۀ العینی بستری شود و جنین بی گناه را سقط کند و می گویند اگر در اقدام به سقط  کوتاهی کنی، چنان و چنین می شود ‼️

✅ اینجانب دکتر روازاده، با تجربه چندین ساله خود در امر طبابت سوگند یاد می کنم که این بار حتماً و حتماً عجله کار شیطان است. بسیاری از این جنین هایی که توصیه به سقط مظلومانه شان می شود اگر سقط نشوند، بعد از گذشت یک ماه در سونوگرافی بعدی از قلب سالم و رشد طبیعی برخوردار خواهند بود و همه کودکانی که توصیه به کشتنشان در دوره جنینی کرده اند همگی در آینده افرادی تیزهوش و سالم و نخبه خواهند شد.

↩️ به مادران عزیز و پاکدامن کشورم توصیه می کنم، اگر به شما گفته شد که جنین قلب ندارد بستری نشوید و اقدام به سقط نکنید، به هیچ عنوان این حرف را نپذیرید و مضطرب نشوید. به خدا توکل کنید و یک ماه دیگر هم صبر کنید. جنینی که قلب نداشته باشد و رشد نکند به صورت طبیعی در رحم می میرد و دست هوشمند و قدرتمند طبیعت این جنین مرده را به آرامی و بدون هیچ عارضه ای از رحم شما طی یک دوره مشابه دوره عادت ماهیانه دفع می کند.

❌ پس عجله نکنید و پیش از موعد دست به قتل کودک دلبند خود نزنید و عوارض خطرناک و گاهی جبران ناپذیر یک عمل جراحی کورتاژ رحم را به جان نخرید که قطعاً باعث نازائی های احتمالی و کوتاهی عمر شما می شود.

🚫 از سونوگرافی های مکرر در دوران بارداری بپرهیزید. اگر شما جوانید و سابقه معلولیت در خانواده خود ندارید، به هیچ وجه نیاز به آزمایش، سونوگرافی و غربالگری ندارید.

✅ با آرامش، به خدا توکل کنید و فرزند دلبندتان را در صدف وجودتان با عشق و محبت بپرورانید. در طول بارداری حتماً تغذیه سالم داشته باشید و با ایمان به خدا خوشحال و سرزنده این دوران را سپری کنید تا فرزندی سالم، صالح و تیزهوش داشته باشید.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۸ ۰۶:۱۷:۳۴
(ویرایش)

حالا من نمي دونم ضربان رو ديدي يا نه؟ الان ديده شده يا نه! 

اما زوده براي تصميم گيري! 

صبور باش عزيزم

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۸ ۱۰:۳۲:۳۳
(ویرایش)

کوین مادر جان 

تو سونوم نوشته هیچ اثری از قلب و فعالیت قلب مشاهده نشد و گفته 2 هفته دیگه سونو کنم

زندگی زیباست🌹🍃
۱۳۹۶/۶/۸ ۱۳:۰۵:۳۲
(ویرایش)

بهترين كار رو كرده دكترت! 

دوهفته ديگه طبق سونوي الان بايد رشد كرده باشه! اگه نكرده باشه بايد فكراي ديگه كرد! 

مهم اينه رشد كرده باشه ! اگه رشد كنه و ضربان نداشته باشه باز دكترت يه سونو براي هفته بعدش ميده! يعني همه چيز روبراهه! 

ولي اگه رشد نكرده باشه تا دو هفته ديگه  و همچنان تَو ٥ هفته باشه ، ختم بارداري اعلام ميشه! (زبونم لال) 

اصلا به اونا فك نكن! به اميد خدا كه همه چيز خوب پيش بره☺️☺️☺️☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۸ ۲۱:۳۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۲ ۱۷:۲۳:۳۴
(ویرایش)

سلام بچه ها دقیقامشکل منم همینه بر اساس lmp  الان باید 7هفته و دو روز باشم سونو رفتم سه روز قبل گفت اول هفته شش هستی قلب دیده نشد دکترم گفت دوباره برم امروز دوباره رفتم همین تاریخ رو گفت ولی بهم سونو واژینال پیشنهاد داد

با سونو واژینالم تاریخش گفت 5هفته 4روز!!!!

حتی قلبشم دیده نشد گفت ساک و جسم زرد هست ولی قلب نداره خیلی ناراحت شدم گفت یک درصد احتمال بده شاید بعدا تشکیل بشه یه هفته صبر کن،دکترمم توصیه کرد ده روز دیگه برم سونو ولی داغونم از وقتی اومدم دارم گریه میکنم😢

هی میخوام امیدوار باشم ولی ته دلم خالیه دارم دیوونه میشم تا ده روز دیگه دق میکنم😕

۱۳۹۶/۶/۸ ۲۲:۲۵:۵۲
(ویرایش)

مرسی کوین مادر جون😘😘

زندگی زیباست🌹🍃
۱۳۹۶/۶/۸ ۲۲:۲۹:۳۰
(ویرایش)

Faezeh26 عزیزم چقدر مشکلمون شبیه همه😔 امروز پیش یه دکتر دیگه رفتم گفت یک هفته صبر کن و سونو بده اگه تغییر نکرده بود گفت باید بستری شی و سقط کنی😔

انشاالله هرچی خیره پیش میاد عزیزم

توکل بخدا

زندگی زیباست🌹🍃
۱۳۹۶/۶/۹ ۰۳:۵۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۰ ۰۲:۰۱:۱۹
(ویرایش)

سلام

منم دقیقا 4 ماه قبل سقط داشتم اینم بخاطر تشکیل نشدن قلب، اولین بار که هفته پنجم بودم رفتم سونو، که گفتن قلب تشکیل نشده و دو هفته دیگه دوباره سونو بده، دوباره رفتم، گفتن به احتمال زیاد بارداری پوچه، دکترم گفت یه هفته صبر کن دوباره برو سونو، اما من گفتم میخوام تا هفته دهم صبر کنم بعد برم سونو، اما توی هفته نهم خونریزیم شروع شد و سقط.... 

شما هم صبر کنید و اجازه بدین اگه قراره سقط بشه، خودش خودبخود انجام بشه...

الان هم توی مرحله اقدامم 

لطفا برام خیلی خیلی دعا کنید، 6 سال حسرت داشتن  بچه افتاده توی دلم🙏🙏🙏😢😢😢

۱۳۹۶/۶/۹ ۱۲:۱۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۲ ۱۷:۲۳:۳۴
(ویرایش)

وااااااای نگین تورو خدا من سقط کنم دق میکنم الانم لکه بینی ندارم خداروشکر سرچ کردم دیدم امثال من زیاد بودن پیش اومده که تو هفته 9 و 10 قلب رو نشون داده خدا بزرگه اگه قرار به سقط باشه خودش میره بخواد بمونه هم میمونه توکلم به خداسanim2-sad

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران