تعداد بازدید : 32840
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۹
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۱۶
کاربران آنلاین : 0
صدف گلی
۱۳۹۶/۶/۹ ۱۱:۲۵:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۷:۳۶:۴۸

مصرف همزمان کلومیفن و لتروزول

(ویرایش)

سلام خانومای گل خوب هستین 

لطفا راهنمایی کنید خیلی کمک نیاز دارم 

دکتر برام کلومیفن و لتروزول تجویز کرده و باید از امروز شروع کنم بخورم هر دو باهم 

بارداری قبلیم من با همین دارو ها تو عرض یک ماه باردار شدم ولی رفتم سونو نه ساک بود نه جنین بتا هم 200بود خونریزی کردم و افت بتا و سقط!  

میترسم این دوره بخورم میگم شاید نکنه باز همون بلا سرم بیاد!  

خواهش میکنم کسایی که با این داروها باردار شدن بیان بگن 

الان سالمه بچشون؟  امیدواری بدین خیلی میترسم و استرس دارم 

۱۳۹۶/۶/۱۰ ۰۲:۴۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ ۱۱:۴۲:۲۰
(ویرایش)
مامان محمد
۱۳۹۶/۶/۱۰ ۰۲:۴۸:۱۳
(ویرایش)
مامان محمد
۱۳۹۶/۶/۱۰ ۰۲:۵۰:۰۰
(ویرایش)

سلام عزیزم من تا بحال نشنیده بودم که یه دکتر این دوتا رو با هم تجویز کنه من به خاطر مشکلی که داشتم دکتر زیاد رفتم و الانم دکترم خیلی خوبه و فلوشیپ نازایه ولی هیچ وقت این دوتا رو باهم نمیده 

مامان محمد
۱۳۹۶/۶/۱۶ ۱۵:۳۷:۲۶
(ویرایش)

اشک جان الان من چیکار کنم هردو رو خوردم بلایی سرم نیاد

۱۳۹۶/۶/۱۶ ۱۷:۱۳:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۵ ۰۰:۱۷:۴۹
(ویرایش)

نگران نباش خیلی از پزشکا دوتا را با هم تجویز میکنن . منم دو دوره خوردم همراه با استرادیول  چیزیمم نشد البته من بازدار نشدم چون مشکلم سایز فولی نبود.

۱۳۹۶/۶/۱۶ ۱۷:۱۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

الميرا جان اول كه متاسفم براي اتفاقي كه برات افتاد!

اينكه مصرف دوتا دارو چقدر مَي تونه مؤثر باشه روي اون قضيه من نمي دونم ! 

ولي در كل عوارض اين قرص اينه كه چون با روش مصنوعي تخمك رو قوي مَي كنه ، موردهاي مشتبه شما حتي با مصرف يه قرص هم پيش مياد! 

يعني تخمك توليد ميشه اما انقدر ضعيفه كه بعد از لقاح منجر به سقط ميشه! 

خانوماي سالم گاهي تَو يه ماه دوبار تخمك گذاري دارن و گاهي هم اصلاندارن، ولي پريود انفاق ميوفته! 

من چون موقع اقدام خيلي همه چيز تحت كنترلم بود و مدام همه چيز چك مَي كَردم ديدم تَو بدن خودم اين اتفاق افتاده! 

حالا دلايل مختلفي داره تجويز اين دارو كه اكثرا بيشتر بخاطر عجله ما دكترا تجويز مي كنن! 

من يه خواهر دارم خيلي پي اينه بگه من مريضم و لا علاجه ! دوباره گشنه يه غده پيدا كرده ، غده چربي زير بغل ! جار زده كه من سرطان خوشخيم دارم😱 😤 دكتر بهش قرص ويتامين woman داده ! فقط ويتامينه! اونم اگه نميداد خواهرم دكترش رو عوض مَي كرد كه بيسواده ! خواهرم مَي گه اين قرص كبد چربه ! 

ببين اكثر خانوما كه اين قرص رو مَي خورن از عجله است! كم هستن اونايي كه واقعا مشكل داشته باشن ! و اون دكتر اگه تجويز نكنه هيچي ، در مطبش رو بايد تخته كنه! 

از عوارض ديگه مصرف اين قرص دوقلو زايي هست! كخ اونم بستگي به بدن اون شخص داره! چون به صورت مصنوعي توليد تخمك مَي كنه! يعني تخمك هاي ضعيف و تعداد بالا! از شانس تعداد تخمك هاي بارور در اون خانوم بالا بوده تَو اون دوره! گاهي پيش مياد طرف ٥ قلو يا ١٠ قلو بارداره بخاطر مصرف اين قرصه! 

اسپرم كه زياده ، تخمك هم باشه خوب لقاح انجام ميشه! 

حالا يه بار اين تجربه رو داشتي دليل نمي شه تكرار بشه ! اما به اين قرصا اكتفا نكن! حتما كنارش خودت رو تقويت كن! خوردن قرص آهن بود اسمش يادم رفت! سه ماه قبل از بارداري! خوردن انواع ويتامين ها در هفته ! و ... 

نداشتن استرس ، زندگي كردن و فكر نكردن مداوم به بارداري ! اينا هم از لحاظ روحي خيلي كمك مَي كنه! 

من خودم از اقدام اومدم بيرون اما بدون جلوگيري سكس داشتم ! همون ماه باردار شدم! حتي حواسم بود تَو موعد تخمك گذاريم اصلا رابطه نداشته باشم كه ذهنم درگير نباشه ! مَي خواستم به زندگي عادي برگردم! همون ماه باردار شدم! 

به اميد خدا كه تَو هم باردار ميشي به زودي! 

به بدنت استراحت ٣ تا ٦ ماهه بايد بدي كه امكان سقط بعدي رو كم كنه! 

ببخشيد خيلي طولاني شد! 

از هر لحاظ برات توضيح دادم كه فك نكني همش از عوارض قرصه

ما خودمون هم تاثيرات متفرقة روي قضيه داريم !  

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۱۶ ۱۸:۰۲:۲۳
(ویرایش)

سلام ملیکا جونم مرسی عزیزم واسه توضیحت خیلی اذیت میکشم 24ساعت به فکر بچه و بارداری ام حالم بد میشه دیگه 

از این همه فکر و خیال چرت 

این قرصارو هم خوردم تموم شد خدا نکنه این دفعه موفق باشم چون تحمل یه سقط دیگه رو ندارم  نمیتونم منشنشت کنم اسمت رو پیدا نمیکنم

۱۳۹۶/۶/۱۶ ۱۸:۵۲:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

نگران نباش عزيزم ، امكان داره بارداري طبيعي و سالم و خوبي در پيش داشته باشي! اصلا معلوم نمي كنه! مثل هندونه در بسته است! 

كي سقط داشتي؟ كورتاژ كردي يا بإدارو؟ 

پرويدات در چه حاله؟ البته سيكلشون! 

ببين بعد از سقط خود بدن آمادگي اعلام مَي كنه! مهم اينه كه رحم آماده باشه كه لقاح انجام شد ، بچسبه بهش! 

نگران نباش! حتي اگه اينبار هم بار دار شدي به فال نيك بگير و نگران نشو! استرس از زمين خوردن و ضربه مستقيم خطرناكتره براي سقط جنين! 

كلا بيخيال باش ! ميدونم خيلي خيلي خيلي سخته! اما ميشه ! لااقل تلاشت رو كه بكني خودت نتيجش رو ميبيني! 

حالا اين ماه مَي گي خداكنه نشه، ببين بچه ام لجبازه ، حامله ميشي😂 

تا بوده همين بوده😂😂😂 تا مَي ترسي حامله نشي ، با نگاه كردن حامله ميشي! وقتي مَي خواي ، ، با روش هاي مختلف ، مطالعات كامل ، كلي تست و بررسي بعد يه سال حامله ميشي! 

كلا اين بچه ها لجبازن😂😂😂❤️❤️❤️❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱۲:۴۸:۱۷
(ویرایش)

قربونت برم ملیکا جونم پریودی هام نامنظم بود دوفاستون خوردم یه ماه یجورایی منظم شده اولین سقطم کورتاژ بود سال پیش دومی خود به خود اصلا قرص هم نخوردم نمیدونم خدا چه آینده ای واسم نوشته ولی امیدوارم رو سفیدم بکنه پیش طایفه ی شوهر 

ان شالله پسر جون هم به سلامتی بدنیا میاد 💖💖💖💖💖😘😘

۱۴۰۰/۵/۱۶ ۱۵:۵۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

گلم من تو این نوشته در مورد ارتباط قرص لتروزول و بارداری دوقلویی خوندم احتمال بارداری دوقلویی با مصرف این قرص بیشتر میشه anim2-28 anim2-sdasdasd 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران