تعداد بازدید : 6863
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۱۳
کاربران آنلاین : 0
Bahar_lif3
۱۳۹۶/۶/۱۰ ۲۲:۱۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۹ ۱۱:۲۲:۰۳

هرکی تجربه سقط داره بیاد لطفااا

(ویرایش)

سلام بچه ها فک میکنم دارم سقط میکنم

دکترم گفته بود تا چهارشنبه صبر کنم و بعدش برم بیمارستان بستری شم واس سقط

تو هفته هشتم هستم،رشد جنین تو 5 هفتگی متوقف شده

از صبح لک بینیم بیشتر شده و کمتر از پریود،خیلی میترسم بچه ها من قبلا ک پریود میشدم اینقد درد داشتم ک با زور مسکن ها تحملش میکردم حالا نمیدونم چجوری درد سقط رو تحمل کنم و فک نمیکنم بتونم تحمل کنم و میگم حتما میمیرم 

چیکار کنم ک راحت تر سقط کنم؟ زعفرون دم کرده بخورم؟دارچین بخورم؟ فایده ای دارن اینا؟

زندگی زیباست🌹🍃
۱۳۹۶/۶/۱۱ ۰۰:۱۳:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام عزیزم

ایشالا ک کارت ب سقط نمیکشه و بچت سالمه.

اما اگه ناچار ب سقط شدی خودسرانه اقدام ب سقط نکن حتما بستری شو .

من سه روز پیش بستری شدم اولش با قرص زیرزبانی شروع کردن قرص اول  و دوم ب لک بینی کم انداخت قرص سوم ب خونریزی شدید ک بردنم زایشگاه اونجا دکتر معاینه ام کرد و ی تیکه ازم خارج شد فردا سونو کردن دیدن بقایای جفت مونده و ناچارن ب اتاق عمل بردنم و کورتاژ کردم دیروز مرخص شدم .

اینارو گفتم ک بدونی اگه بستری بشی دیگه نگرانی نداری ک طی سقط مشکلی برات پیش بیاد اونجا دکترا میدونن چیکار باید کنن .. فقط باید قوی باشی و روحیه اتو نبازی چون واقعا سخته هم روحی هم جسمی 

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۶/۱۱ ۰۰:۳۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام آرزو جون

میشه کاملا توضیح بدی که تو بیمارستان چه جوری بچه سقط شده رو از رحم خارج میکنن

آخه من شنیدم میگن خیلی وحشتناکه  البته نمیدونم میگن سقط ماههای اول مثلا 1 یا 2 ماه با ماههای بالاتر خیلی فرق دارهو اون خانمهایی که سقط دارن جیغهای بلندی میکشن

میشه لطف کتی توضیح بدی میخوام بدونم

۱۳۹۶/۶/۱۱ ۰۱:۱۸:۱۹
(ویرایش)

سلام عزیزم من هفت هفته بودم 

گفتن ب احتمال زیاد با دارو سقط میشه سه تا قرص زیر زبانی دادن ب فاصله چند ساعت، ک بعد خوردنش قسمت شکم مثل درد پریودی با درد بیشتر شروع ب پیچ دادن میکنه توی افراد مختلف دردش فرق میکنه من قرص اولو دومو ک بهم دادن درد شکمی زیاد داشتم با خونریزی کم .اما سر اخرین قرص قرص سوم فقط خونریزی شدید افتادم ک رفتم زایشگاه اول ی دکتر انگشت کرد توی واژنم شروع ب فشار ب داخل ک واقعا دردناک بود کرد ک کل تخت ک روش بودم پر لخته و خون شد بعد بهم سرم وصل کردت ی قرص زیر زبانی دیگه دادن بعد یک ساعت ی دکتر دیگه اومد معاینه ام کرد مثل دکتر اولی اما شدیدتر ک ازم ی تیکه دراورد میگفتن همون ساک بارداریه .بعدش خونریزیم کم شد.فردا ک سونو دادم بقایای جفت مونده بود گفتن باید کورتاژ بشه توی اتاق عمل از کمر بالاتر از باسن بهم امپول بی حسی زدن ک کمر ب پایین تا نوک انگشتای پاهام بی حس شده بود نمیتونستم حسشون کنم بعد داخل واژنم ی چیزی دادن و داخل رحممو خالی کردن هیچ دردی نداشت چون بی حسم کرده بودن تقریبا بیست دقیقه طول کشید کارشون .بعد بردن ریکاوری تقریبا یک ساعت بودم تا اثر بی حسی کم بشه بتونم انگشتای پامو تکون بدم بعد بردنم بخش دیگه هیچ دردی ندارم .فقط چون از کمر بهم امپول زدن کمردرد دارم و یکم خونریزی ک دکتر گفت تا چند روز طبیعیه خونریزی کم داشته باشم . من دو سه روزی ک بستری بودم فقط گریه کردم و جیغ زدم واقعا داغون شدم هم روحی هم جسمی . ولی کورتاژ خیلی راحتتره تا سقط با دارو .با کورتاژ درد نمیکشی اصلا  .ولی با دارو هم درد میکشی هم معاینه ای ک دکترا میکنن دردناکه .

از خدا میخوام هیچ کسی این اتفاق دردناک واسش نیوفته چون واقعا سخته

🔒
۱۳۹۶/۶/۱۱ ۰۱:۲۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۹ ۱۱:۲۲:۰۳
(ویرایش)

ارزو جون خوشبحالت هرچی بود کابوست تموم شد امیدوارم واست اولین و اخریش باشه

من خیلی میترسم اصن تحمل درد ندارم بخدا

موقع پریودم میمردم و زنده میشدم حالا چه برسه با سقط

زندگی زیباست🌹🍃
۱۳۹۶/۶/۱۱ ۰۸:۴۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

ممنون آرزو جون بابت توضیحات کاملت

آخی عزیزم غصه نخوریا  انشالله هر چه زودتر خدا یه اولاد سالم بهت هدیه بده 

و یه بارداری کامل و خوب داشته باشی الهی آمین

۱۳۹۶/۶/۱۱ ۱۰:۳۳:۳۲
(ویرایش)

ایشالله عزیزم 

ممنونflower

🔒
۱۳۹۶/۶/۱۱ ۱۱:۵۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۲۳:۰۹
(ویرایش)

منم دوبار سقط داشتم دو بارشم کارم به بیمارستان و اتاق عمل کشید خیلی سخت بود ولی خیلی کنترل کردم خودمو، به خودم روحیه دادم گفتم شاید قسمت اینه.

خدا سر هیچکس نیاره حتی دشمن آدم،عزیزم نگران نباش دکترهای خوبی داریم بهت کمک میکنن راحت تر سقط کنی درد زیاد نکشي اگرم سقط نکنی همین جوری میبرند اتاق عمل بيهوش میکنن تموم میشه ان شالله همه چیز خيره به خدا توکل کن

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۶/۶/۱۱ ۱۳:۱۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۰:۱۳:۵۵
(ویرایش)

عزیزم من تو هفته هفتم سقط کردم ک الانم پشیمونم ک زود اقدام به سقط کردم,از نظر من اول چنتا دکتر برو مطمئن شو بعد اقدام کن

من با آمپول سقط کردم تو خونه.میگفتن چون بارداری اولمه نرم بیمارستان بهتره چون هر مامای تازه کاری میرسه معاینت میکنه و باعث چسبندگی لوله های رحمی میشه,خب طبیعتا درد داره,دردش ریتمیکه هر سه دقیقه یه مدت یک دقیقه دردت میگیره و ول میکنه مث زایمان طبیعی ولی خب طبیعیه و باید تحمل کنی فکرم نکنم راه بدون درد داشته باشه,ایشالا ک کارت ب سقط نکشه عزیزم حتما ی جا دیگه هم سونو بده مطمئن شو

امروز شروع من است
۱۳۹۶/۶/۱۱ ۱۵:۵۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان من 8 خرداد سقط کردم

منم هفته ی 8 بودم  سونو دادم گفتن از 5 هفتگی جنین رشدش متوقف شده البته سه چهار روز بود ک افتاده بودم ب خونریزی

من با دوتا قرص سایتوتک ک دکتر اد بهم سقط انجام شد بعد یه هفته هم سونو دادم گفت چیزی نمونده

ولی واقعا کورتاژ سخته فک کنم بعدشم برای بارداری بعدی حداقل باید 6 ماه صبر کنی فک کنمcry

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۶/۶/۱۱ ۱۵:۵۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

ولی انشالله خدا برای هیچ دختری ک  آرزوی مادر شدن داره این روزا رو نیارهsadcry

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۶/۶/۱۳ ۰۶:۱۳:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ ۲۲:۴۵:۰۷
(ویرایش)

سلام.منم سقط کردم.دقیقا رشد جنینم متوقف شد،دکترای زیادی رفتم چون لک داشتم.دکتر خودم گفت بستری شو کورتاژ کنم.اما دکترای بیمارستانا منصفترن گفتم کورتاژ مرحله آخر. برام یه قرص نوشت که  خوردم گفت احتمالا تا قرص هشتم سقط کنی من اولی را خوردم به یه ساعت نرسید از درد میمردم که حس کردم دستشویی دارم رفتم و سقط شد.من بیمارستان نرفتم اومدم خونه موندم.دردش بعد سقط یک هزارم میشه.اول که قرص را میخوری درد میاره مخصوصا دل درد.

اما ان شاالله بچت سالمه و دنیا میادویه کم بیشتر صبر کن.چون ممکنه عین من بعدا عذاب وجدان بگیری که چرا زود رفتی سراغ سقط با حرف دکترا.

خدایا دوستت دارم، دوستم بدار
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران