تعداد بازدید : 760
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۱۳
کاربران آنلاین : 0
نسترن گلی
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۰:۴۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۴ ۱۹:۲۷:۰۹

واژینیموس و اقدام به بارداری

(ویرایش)

سلام، من دو سال هست ازدواج کردم و فکر کنم مبتلا به واژینیموس هستم، چون تو دخول کلا با مشکل مواجه هستم، البته پرده ام با خیلی تلاش و البته درد و خونریزی برداشته شده ولی همچنان در نزدیکی مشکل دارم. با سایت شما آشنا شدم و تمرینات رو تقریبا انجام دادم. خودم با وارد کردن دیلاتورهایی که با دستکش ساختم مشکل خاصی ندارم، حتی سایز بزرگش. البته این تمرینا رو همسرم در جریان نبودن و انجام دادم، خیلی فرقی نکردم و دخول کامل همچنان انجام نمیشه.

الان دیگه تصمیم به بارداری دارم، دکتر زنان گفت بدون ژل لوبریکانت نزدیکی کامل داشته باشیم که بدون ژل واقعا سخته برام. خواستم بدونم بدون دخول کامل، امکان بارداری چقدره؟ آیا میشه کاری کنم که احتمال بارداری بیشتر بشه؟ مثلا مابقی مایع منی که از دهانه واژنم خارج میشه رو با اپلیکاتور سریع تزریق کنم یا پاها رو بالا بگیرم یا ...؟

۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۵:۵۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

عزیزم اطلاعاتی که من انجام دادم متوجه شدم حتی با مقدار کمی از مایع هم امکان بار داری هست چون میلیون ها اسپرم تو قطره ای مایع وجود داره ... و پس نگران خارج شدن مایع نباش چون کلا رحم رفتارش همینه نمیتونه همه مایع رو نگه داره و خارج میکنه...

یه دوست عزیزی میگفت پس اون خانمهایی که بهشون تجاوز میشه اونا که مثل ما پاهاشونو بالا نمیدن ... تازه اونا سریع هم آب میکشن .. sad

البته من به شرایط شما واقف نیستم اما این اطلاعات کلی من از رفتار رحم بود .. امیدوارم کمی کمک کرده باشم.anim2-28

۱۳۹۶/۷/۱۳ ۱۱:۴۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۴ ۱۹:۲۷:۰۹
(ویرایش)

ممنون عزیزم از اینکه پاسخ دادی؛ یه مدت مشکلاتی بود که نرسیدم و یادم نبود به سایت سر بزنم اینه که دیر جوابت رو میدم.

پس با داشتن واژینیموس هم مایع وارد میشه؟ یعنی این دیواره واژن اینقدرها هم سفت و تنگ نیست که مایع ازش رد نشه حتی با دخول نصفه نیمه؟!

بازم مرسی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران