تعداد بازدید : 5583
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۱۵
کاربران آنلاین : 0
Bahar_lif3
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۳:۰۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۹ ۱۱:۲۲:۰۳

سقط شد😔😔😔

(ویرایش)

سلام بچه ها

من نرفتم بیمارستان بستری شم با اینکه درد داشتم،دردم دقیقا مثل موقع پریودیم بود اخه پریودیم هم دردای وحشتناک داشتم جوری که سرگیجه و تاری دید و...

پریشب هم دقیقا همین حالتی بودم خونریزیمم خیلی زیاد نبود اما کمم نبود جوری که تو 5 ساعت 2 تا پد عوض کردم،موقع خواب هیچ دردی نداشتم،صبح که بیدار شدم رفتم دستشویی دیدم رو نوارم یه چیز سفید و بلند خونی همراه با چند تا لخته کوچیک هست اون چیز از انگشت وسط هم بلندتر بود،جنینی که تو 5 هفته متوقف شده رشدی اینقد باید بلند باشه؟؟؟؟

من اصلا دفعش رو متوجه نشدم نه دردی نه چیزی

جنین رو بردم نشون دکترم دادم گفت اره جنینه سر و جای دستشم معلوم بود

اما بچه ها من از دیروز اصلا خونریزی ندارم در حد لک بینیه

شماها میگین یه چیز توپ مانند دیدم کیسه اب دیدم

من که جز اون چیز سفید رنگ چیزی ندیدم

دکتر بهم قرص سفیکسیم داد که شبی یکی مصرف کنم و قرص هیوتکس10 داد که هر 8 ساعت بخورم دو هفته دیگه هم گفت برم سونو

چرا من خونریزی ندارم؟؟؟طبیعیه؟

لطفا اگه اطلاعات دارین راهنماییم کنین

الان 1 گرم زعفرون با یکم آب گذاشتم دم بکشه،بنظرتون بخورمش همینجوری یا شله زرد درست کنم بخورم؟اخه میگن زیاد خوردن زعفرون سمی هستش

😔😔😔😔

زندگی زیباست🌹🍃
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۳:۳۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

واسه من تو هفته 9 بود یه چیز از کیوی بزرگ تر دفع کردم، دارچین و عسل و زعفرونو دم میکردم، همینجوری هی میپریدم میخوردم پله بالا مایین میرفتم میخوردم، بعد یه هفته رفتم بقایا نداشتم اصلا، یکم رحمم نازک شده بود فقط

سلامتی باشه
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۳:۳۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

عزیزم خودتم زیاد ناراحت نکن، پیش میاد دیگه، ناراحتیت طبیعیه اما زندگی جریان داره، و بارداری بعدیمون انشالله به زودی و با آگاهی باشه و به سلامتی به دنیا بیاریمش

سلامتی باشه
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۳:۵۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۵:۵۰:۲۴
(ویرایش)

سلام عزیزم،  بابت اتفاقی که افتاده متاسفم،منم کورتاژ داشتم تو هفته ده که بچه تا هفته هفت رشد کرده بود،انشاءالله بارداری بعدیمون به سلامتی تا آخرش پیش بره و بچمون سالم به دنیا بیاد.انشاءالله 

۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۴:۰۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۹ ۱۱:۲۲:۰۳
(ویرایش)

مرسی عزیزان اره امیدوارم بعدیمون پایدار باشه و بسلامت باردارشیم و بدنیا بیان🙏

فقط اینکه من هیچ خونریزی ای ندارم خیلی عجیبه

زندگی زیباست🌹🍃
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۴:۴۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

سلام ترانه جان.عزیزم چی شد که تو هفته ۱۰ فهمیدی بچه رشد نکرده؟ چرا رفتی سنو؟ علايمی چیزی هم داشتی؟ یه کم برام توضیح میدی عزیزم اگه ممکنه؟

Stay stronge
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۴:۴۹:۲۵
(ویرایش)

بهار جون انشالا بارداری بعدیت مطمئن باش سالم خواهد بود.ناراحت نباش عزیزم.

Stay stronge
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۸:۲۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام عزیزم متاسفم برای اتفاقی ک افتاد 

منم هفته قبل سقط داشتم هفت هفته. 

من کورتاژ کردم الان هم خونریزی دارم خیلی کم .

واست توضیح داده بودم ک بستری شدم واسه سقط .باقرص دفع شد شبیه همین چیزی ک تو گفتی .اما فرداش منو بردن سونو واسه اینکه ببینن بقایاش مونده یا ن ک مونده بود ظهرش بردنم اتاق عمل کورتاژ کردن.

خونریزی نداشتنت بنظرم طبیعی نیس چون بعد هر سقط ی مقدار خونریزی هست چ سقط خودبخودی چ کورتاژ.نمیدونم چرا دکترت واسه دو هفته دیگه سونو رو واست نوشته بنظرم دیره .با ی دکتر دیگه مشورت کن بهتره زودتر بری واسه سونو ک مطمئن بشی بقایا نمونده باشه 

ایشالا دفعه بعد بارداری سالمی داشته باشیم .

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۹:۰۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۷ ۱۵:۲۶:۵۸
(ویرایش)

سلام منم الان هفته ۹ هستم

سونو فقط ساک خالی نشون داده و کیسه زرد

دکترم گفت یهفته صبر کنم اگه نشد با قرص سقط کنم

دکترم گفت تا زیر ۱۰ هفته با قرص حتما دفع میشه

حالا برای شماها رو خوندم میبینم هرکی یجوره

از کورتاژ متنفرم

خدا جووون شکرت بخاطر لطفت
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۲۳:۳۵:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام عزیزم ایشالله ک نی نیتو ببینی کارت ب سقط نکشه.

ب منم دکتر گفت با قرص می افته اما بقایاش موند.

من با قرص خیلی درد کشیدم واقعا دردناک بود .اما کورتاژ هیچ دردی رو احساس نکردم چون بی حسی میزنن هیچی متوجه نمیشی حتی بعدش هم درد غیرقابل تحملی نداری خیلی خیلی کم .اگه میدونستم فرقشونو از همون اول کورتاژ میکردم اون همه عذاب نمی کشیدم 

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۶/۱۵ ۰۲:۱۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۰ ۰۲:۰۱:۱۹
(ویرایش)

سلام عزیزم 

اصلا ناراحت نباش، هر چند میدونم خیلی سخته، اما خب حتما یه حکمتی داره که ما ازش بیخبریم

به منم دکتر گفت 2 هفته صبر کن اگه خونریزیت خوب نشد بیا، که خدا رو شکر بعد 2 هفته خوب شدم، اگه بیشتر از 2 هفته طول بکشه یعنی بقایایی از سقط هنوز هست و خوب دفع نشده، ان شاالله که تو هم به زودی خوب میشی و لکه بینیت برطرف میشه،ایشالا که خیلی زود باردار میشی عزیزم 

منم توی اقدام برا بارداری هستم، امروز پریود شدم خیلی حالم گرفته شد و کلی گریه کردم😢😢😢

۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۱:۰۵:۵۱
(ویرایش)

آرزو جون دکترم بمن گفت با قرص و بعدش سونو میدی اگه دفع نشه بازم قرص 

کورتاژ هم دردسرهای خودشو داره مثل چسبیدگی لوله ها یا آسیب به تخمک باید بیمارستان خوبی رفت.و اینکه چون تا ۶ ماه باید صبر کنی اونش سخته.

البته زن داداش من کوتارژ کرد ولی دکترش گفته میتونی الان اقدام کنه و ۳ ماه گذشته. بدنها با هم فرق داره.

انشالله شما هم زودی مامان بشی عزیزم

۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۲:۳۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱ ۱۵:۴۹:۵۷
(ویرایش)

سلام خانم ها

دکترتون به شما آزمایش نداد تا علت سقط بررسی بشه تا برای حاملگی بعدی خطری نباشه؟

منم بهمن پارسال سقط داشتم و با قرص دفع نشد و مجبور به کورتاژ شدم دکترم گفت دفع طبیعی با کورتاژ اگر دکتر خوبی برات انجام بده هیچ فرقی نداره و میتونی بعد 3 ماه باردار بشی

۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۳:۲۰:۰۶
(ویرایش)

معمولا سقط اول بخاطر اختلالات کروموزونیه و تو دنیا از هر ۴  زن ینفر سقط میکنه. دکترا معمولا میگن احتیاج به پیگیری  نیست مگر اینکه  تکرار بشه.

شما اقدام نکردید مجددا برای بارداری؟

۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۵:۰۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۵:۵۰:۲۴
(ویرایش)

سلام نورا جون،من سونو قلب نرفته بودم یعنی دکترم گفت برا غربالگری بیا، خودم طاقت نیاوردم هفته نه و پنج روز رفتم سونو که گفت ضربانش وایستاده،انشاءالله برای هیچکس و خودم دیگه پیش نیاد...

۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۵:۴۵:۱۱
(ویرایش)

عزیزم ممنون جواب دادی.انشالا بارداریه بعدیت خدا ی بچه سالم و خوشگل تو رحمت میکاره.مطمئن باش

موفق باشی دوست عزیز

Stay stronge
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران