تعداد بازدید : 978
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۱۴
کاربران آنلاین : 0
یامهدی
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۶:۵۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۷ ۱۳:۱۳:۴۵

جهش شیر 5ماهه چه کارکنم پچم تو بیداری نمیخوره

(ویرایش)

از روز اول تا الان که بچم 5ماهشه موقع شیر خوردن بچم شیرم همش باجهش وتند میاد بیرون ودخترم سینه روپس  میزنه وسینم خیلی سفت میشه. خیلی بی تابی میکنه از گشنگی چه کار کنم خانومادیگه خسته شدم نگران بچمم.4ماهه پریود هم نشدم  میشه برا پریودی ام باشه کمکم کنید 

۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۸:۳۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام عزیزم 

بهتره شیرتو بدوشی و با شیشه بدی بچت بخوره 

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۸:۴۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۷ ۱۳:۱۳:۴۵
(ویرایش)

عزیرم آخه تا کی بدوشم اگه فقط بدوشم شیرم خشک میشه در ضمن میترسم بچم به شیشه عادت کنه ودیگه ازسینه شیر نخوره من دنبال راهی میگردم که جهش شیرم  خوب بشه تو رو خدا راهی رو اگه میدونید بهم بگید

۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۸:۴۹:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

عزیزم من سرچ کردم اکثرا نوشته باید شیر رو دوشید تا حجمش کم بشه بعد سینه رو داد ب بچه ک بخوره.

در صورتي كه شير مادر خيلي زياد باشد و يا بازتاب جهش شير بيش از حد فعال باشد ،ممكن است شير خوار خيلي زود پستان مادر را پس بزند و از شير باز شود.شيرخوار تحت تاثير جريان شديد شير مادر ممكن است احساس خفگي كند يا با عجله شير بخورد تا بتواند با جريان شير همراهي كند.خانم هايي كه شير فراواني دارند،همچنين ممكن است درد هاي شديد لحظه اي به علت بازتاب جهش شير داشته باشند.درمان اين عارضه كنترل جريان شير است.

دوشيدن مختصر پستان براي كاهش جريان شير و سپس به دهان شير خوار گذاشتن ،معمولا مفيد واقع مي شود

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۹:۰۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ ۲۲:۳۶:۳۲
(ویرایش)

بچه من نارس تو بیمارستان آموزش دادن همیشه بدوشیم بدیم هم برا جهش که بچه بتونه بگیره هم ته سینه سیرش مقوی تره

خانم کارشناس می گفت سینه پر سفته بچه نمی تونه بگیره

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران