تعداد بازدید : 486
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۱۷
کاربران آنلاین : 0
ااالي
۱۳۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۰۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱۰:۱۹:۲۰

بارداري و مسائل جنسي

(ویرایش)

باسلام 
من چند ماهه كه نامزدم ، تا به حال دخول نداشتيم اما وقتي من پريود بودم  نامزدم آلتش را بين پاهام ميذاشت و بعد آبش را روي نافم ريخت. مي خواستم بدونم با اينكه من پريود بودم شرت پوشيده بودم و نوار بهداشتي داشتم امكان داره پيش آب يا مني بين پاهام ريخته باشه و باردار بشم؟ يا حتي از مني كه داخل نافم ريخته شد امكان بارداري وجود داره؟
ممنون ميشم راهنماييم كنين

۱۳۹۶/۶/۱۷ ۱۶:۱۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام خانم خوشگله! 

معلومه كه هيچ اطلاعاتي از زن بودن و مسائل مهم زناشويي نداري! 

بهت پيشنهاد ميدم اول مطالعه كني! وقتي به سني مَي رسي كه وارد رابطه ميشي بايد ياد گرفته باشي حتما حتما حتما! 

راجع به اينا حتما بخون: 

سيكل قائدگي 

تخمك گذاري 

طول عمر اسپرم

چگونه زن باردار مَي شود

روش هاي جلوگيري

تمام مطالب بالا خودشون صفحه ها توضيح داره! برو قشنگ بخون! 

اندام تناسلي رو بشناس! 

يه سوراخي هست كه ازش خون پريودت مياد! بهش مَي گن واژن! 

حتما بايد اسپرم زنده به واژن برسه تا بارداري اتفاق بيوفته ! اونم اگه تَو اون زمان بدن خانم تخمك گذاري كرده باشه ! 

خوب اين يعني به جز واژن از هيچ طريقي ( ناف ، مقعد، دهان و...) امكان بارداري وجود نداره

دوم اينكه وقتي پريودي تخمكي وجود نداره! و اگر هم اسپرم زنده به واژن برسه ، امكان بارداري منفي هزار درصد هست! 

اينكه چقدر اسپرم زنده مَي مونه و چقدر طول عمر تخمك هست و چه روزايي امكان بارداري هست ، همه رو برو مطالعه كن! تَو تمام سايت ها به خوبي توضيح داده! 

فقط چند نكته!

جلوگيري به دو روش هورموني و غير هورموني هست !

تا مَي توني از روش هاي هورموني دوري كن كه روي اكثر أفراد اثرات سوء داره: چاقي ، ضخيم شدن موي صورت ، عصبي شدن و ... 

تازه يه قرصايي هست به اسم اورژانسي دو تايي : مصرف بيشتر از ٢ بار در سال خيلي خيلي ضرر داره ، از اختلال هورمون و حتي تا نازايي يا دير بارداري رو پيش مياره! 

كلي مبحث هست كه بايد بخوني! من بخوام بيشتر توضيح بدم گيج كننده ميشه! 

موفق باشي خانم 👍🏻😊

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران