تعداد بازدید : 2267
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۳۰
کاربران آنلاین : 0
آرزو(پ)4m
۱۳۹۶/۶/۲۵ ۱۸:۵۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵

بارداری و جفت قدامی

(ویرایش)

سلام دو ماه پیش سنو دادم گفت جفتت قدامیه امروز دوباره سنو دادم سنو انومالی وضعیت جفت نوشته قدامی و گرید1 یعنی چی؟یعنی باید حواسم باشه اخه دوماه پیش دکترم دارو داد واسه جفت .

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۶/۲۵ ۲۳:۰۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام، 

چرا انقدر استرس داري دختر؟  

جفت قدامي يعني جلو ! بالا و پايينش خيلي مهمه كه براي تَو بالاست! 

وگرنه مَي گفت سرراهي و قدامي ! 

تنها چيزي كه با بقيه فرق داري تَو هم مثل من ديرتر حركت بچه رو حس مَي كني ! همين ! 

بعدم اگه سرراهي و قدامي باشه از هفته ٢٠ تا ٣٢ يعني توي ١٢ هفته ٩٥٪‏ حركت مَي كنه و ميره بالا! 

كلا جفت سرراهي يكم دردسر داره احتمالا بايد سزارين شد ، مثل من! 

جفت قدامي باشه و بالا باشه هيچي نيست ، چون به هر دليلي سزارين بشي مثلا بچه بريچ باشه يا فشارت بالا باشه يا .... سزارين ميشي مثل همه! 

اما اگه تَو مسير برش سزارين باشه ، به احتمال زياد يه برش زشت رو شكمت قراره بخوره! 

مثل من بدبخت! گفتن بهم برش عمودي و بالاي نافمه! پايين رو كلا جفت مسدود كَرده ! مسخره ! 

بعدم جفت سرراهي خطر خونريزي و زايمان زودرس و اينا رو داره؛ اونم نه هميشه و براي همه! 

من جفتم سرراهي و قداميه ! فقط قراره يه جاي زخم زشت برام يادگاري بمونه! اصلا هم مراعات نكردم ! هيچي هم نشد! 

راستي ، اون عدد كنار اسمت رو آبديت كن!👍🏻😉😍😊

راستي فقط مراقب باشه به شكمت ضربه نخوره ! چون جفت به قسمت جلوي شكمت وصله ! يعني اول پوست شكم ، بعد جفت ، بعد جنين ، بعد دل و روده، بعد ستون فقرات و بعدم پشتت هست! 

فك كنم تصوير خوبي از موقعيت بهت دادم!

از هر ضربه اي نترس ! اما مثلا من يادم ميره شكمم با كابينت تصادف مَي كنه ! اين عيب نداره! اما بچه نپره رو شكمت و ازين جور چيزا!  

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۲۶ ۰۸:۳۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

ممنونم عزیزم خیلی خوب و واضح بود.  منم اصلا مراعات نمیکنم اما خب اطرافیان و این شوهر همش گیر میدن دکترم چون دارو ضد سقط نوشت یکم ترسیدم.  

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۴۰۰/۵/۳۰ ۱۸:۳۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

جفت قدامی یعنی جفت پایینه و نزدیکه دهانه رحمه. تو این پست جفت قدامی در ماه سوم بارداری هم توضیح داده.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران