تعداد بازدید : 514
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۶
کاربران آنلاین : 0
آیه زهرا(...)
۱۳۹۶/۶/۲۶ ۰۰:۱۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۹ ۰۹:۵۶:۵۵

واژینیسموس+1

(ویرایش)

سلام دوستان 

اینجا رو همسرم برام پیدا کرد !! ما از پارسال فهمیدیم که این بیماری اسمش چیه ! وتوی ایران هم هستن کسانی که به درمانش می پردازن !

ما سه ساله که ازدواج کردیم و در همون ماه های اول طی پروسه ای طاقت فرسا ازاله پرده بکارت صورت گرفت!!anim2-thanks

بدون هیچ درد و خونریزی ! 

در همون ماه های اول و قبل از بانو شدن من دکتر هم رفتم ...برا اینکه ببینم نوعش چیه ... که زمان معاینه دکتر بهم تشر زد که چرا پاهات می لرزه !!(خب واقعا دست خودم نبود و اون روزا کلا این مدلی بودم) بهم گف که چند خراش روی پرده هست ! گفت : چرا نمیتونی ؟ گفتم : درد داره ؟ گفت : مگه میشه نداشته باشه !! از دکتر که برگشتم ترسم بیشتر شد اما خلاصه یهویی اتفاق افتاد که هر دو شوکه وخوشحال شدیم !!!

اما متاسفانه با اینکه من دیدم که ورود آلت چه راحت و بی درد بود !از اون موقع تا حالا نتونستیم ... 

پارسال هم  توی دوره های ازدواج دانشجویی شرکت کردیم و توی برنامه های خوبشون با دکتر سلطانی آشنا شدیم که می گفت زوجی رو درمان کرده که 12سال بوده دخول براشون ناممکن بوده  !

با ایشون در تماس بودیم ... ایشون خیلی کمک کردن ...خب ما رو با این بیماری آشنا کردن ... من با واژنم آشنا شدم وتمرنات زیادی رو انجام دادیم اما دست آخر ... من بازم نتونستم ! تمرین آخر رو نتونستم! نمیدونم چرا ... واز اون موقع واقعا دلسردم به این قصه مون ... واقعا حسم اینه که من نمیتونم ... هیچ وقت ! باور هم دارم این حس رو ... حتی امیدی هم به اینجا ندارم و همش ته ذهنم یه چیزی هست که بهم میگه فایده نداره ! من حتی با خودم فکر میکنم که دخول برا من همش ضعف و زجره ... (اینم علتی داره که نمیدونم لازمه بگم یا نه)

فکر کنم من از اون دسته باشم که از آلت مرد هراس دارن ... واقعا بعد از هزار مرحله وقتی به اینجا میرسیم دیگه قفل می کنم ! 

به نظرتون اینجا میتونه کمکی به ما بکنه ؟ 

تشکر ـببخشید طولانی شد 

۱۳۹۶/۶/۲۶ ۰۰:۴۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام آیه جان

خوشحالم که اینجا رو پیدا کردی..تو هم مثل من و بقیه میتونی درمان بشی.منم ترس داشتم  ازش یه بت ساخته بودم که فکر می کردم بمیرم بهتره...چون راه درمانشو نمیدونستم..اما الان که درمان شدم دیگه یادم رفته که همچین مشکلی هم داشتم

وارد انجمن درمان واژینیسموس شو تا دوستان بهت کمک کنن..تو هم میتونیanim2-a2d3

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۶/۲۶ ۰۲:۳۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۰ ۰۲:۰۱:۱۹
(ویرایش)

سلام عزیزم 

مطمئن باش اینجا تنها راه و جای درمان هست 

من خودم یه واژینیسموسی بودم، مثل تو تا 3 سال اسم بیماریم رو نمیدونستم، و به شدت از نزدیکی میترسیدم، طوری که شوهرم بهم نزدیک میشد شروع میکردم به گریه،

باز خوبه تو از من خیلی جلوتری، چون تونستی یک اقدام کامل داشته باشی، اما من همینم نداشتم، 

خدا رو شکر اسفند 94 تمریناتم رو شروع کردم و پرده هم طی تمرینات پاره شد بدون هیچ درد و خونریزی طی 2 ماه تمرین، اردیبهشت 95 تونستم اقدام کامل داشته باشم، الان هم دارم برا بچه دار شدن اقدام میکنم، برام دعا کن🙏🙏🙏

مطمئن باش تو هم تمرین کنی، حتما حتما موفق میشی 

۱۳۹۶/۶/۲۶ ۰۷:۲۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۹ ۰۹:۵۶:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم 

ممنون که بهم روحیه میدی 

ان شاالله خدا بهت بچه های خوب و سالم وصالحی عطا کنه ...gift

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567