تعداد بازدید : 5765
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۴
کاربران آنلاین : 0
مریم خانم72
۱۳۹۶/۷/۲ ۱۲:۴۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲ ۱۵:۱۲:۱۱

خانماکیانوک سینه هاشون کوچیکه وبچه شیردادن

(ویرایش)

سلام خانمامن نوک سینه هام خیلی ریزه خیلی خیلی کوچولوشایداگه بدنم لمس بشه یکم برجسته بشه!!😢😢😢😢خیلی استرس دارم بچه داربشم نی نی م نتونه سینم رابگیره وشیربخوره کمکم کنیدچکارکنم بزرگ بشه؟؟؟

خانمای باتجربه بچه میتونه نوک کوچولورابخوره

۱۳۹۶/۷/۲ ۱۳:۰۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم  منم نوک سینم خیلی ریزه و الان پنج ماهه باردارم تو این پنج ماه نوک سینم بزرگتر شده نسبت به اول و فقط امیدم اینه تا زمان زایمانم بزرگ تر بشن و نینی بتونه راحت شیر بخوره .البته همه ی کارای خدا با حکمته هم تو دوران بارداری هم زمان زایمان سایزشون تغییر میکنه تا بچه بتونه سینه رو بگیره. 

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۷/۲ ۱۴:۳۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲ ۱۵:۱۲:۱۱
(ویرایش)

واقعا؟؟؟؟کاش همینجورباشه چون دلم میخوادبچم شیرخودم رابخوره

۱۳۹۶/۷/۲ ۲۱:۴۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم اصلا نگران نباش 

هم طبيعت كمكت مَي كنه و هم خود بچه 

تازه ورزشي مخصوص داره كه نوك سينه بياد بيرون 

اگه اونم نشد اونا كه فرورفتگي نوك سينه دارن از ابزار كمكي استفاده مَي كنن اما خودشون شير ميدن به بچه! 

نمي دونم مجردي يا متاهل ، ولي بعد از ازدواج ،  بچه دار شو ، اگه تغيير نكرد ما همه اينجاييم! بيا كمكت مَي كنيم كه چي كار بايد بكني 👍🏻☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۴:۴۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۳۱
(ویرایش)

سلام دوست عزیز اصلا اصلا نگران نباش باور کن من هم سینه هام خیلی کوچیک بود هم نوک سینه هام همش مث شما میگفتم باردار بشم چجوری بچمو شیر بدم ولی الان بزرگ شدن تو حاملگی سینه هات بزرگ میشن بخصوص ماه های آخر الانم خیلی خوبن و بچمم شیر میدم خیلی خوب خدا رو شکر😊

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۶:۵۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۳ ۱۶:۵۸:۲۷
(ویرایش)

کوین جان متاهلم میخوام اقدام کنم برابارداری ولی استرس این راگرفتم که چطوری به بچه شیربدم...سایزسینم بزرگه ولی نوکش اندازه ماشه یکم بدنم لمس بشه برجسته میشه همون ماش ولی بعدش دوباره صاف میشه!!😢😢😢😢

بخدادغدغه بزرگیه..

این وسایل که گفتی میچسبه به سینه میگن بعدازیه مدتی شیرخشک میشه و...

۱۳۹۶/۷/۳ ۱۶:۵۵:۲۹
(ویرایش)

سمیراجون من سایزسینم بزرگه ولی نوکش بدنم لمس بشه اندازه ماش برجسته میشه ازشماهم اینجوری بوددلم میخوادخودم بچم راشیربدم😢😢

۱۳۹۶/۷/۳ ۱۶:۵۷:۴۸
(ویرایش)

اون ورزش هاچیه؟؟؟؟

راسته اگه باشیردوش وسرنگ بکشی سینه نوکش بزرگ میشه؟؟؟؟اگه ازالان انجام بدم بزدگ میشه وماندگاره یابایدقبل شیردادن انجام بدی؟؟؟

قبلاهاراحت میسدمنشنت کنم اسمت تغیرکرده نمیشه میزنم مادرمیاردت

۱۳۹۶/۷/۳ ۲۳:۵۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم فقط 

(پ) 

رو سرچ كن خيلي راحت اسمم مياد بالا👍🏻 

حقيقت ورزشا رو من بلد نيستم ! چون مشكلش رو نداشتم دنبالش نبودم! 

اما يه كوچولو هم نوك داشته باشي كافيه! 

من ازون مدلام سينم ٧٠ بود! الان آخر حاملگيم ٨٥ شده! 

قبلنا فقط تَو معاشقه يه ذره برجسته مَي شد نوكش! 

الان براي خودش يه نوك معقولي دراورده! فك كنم بچم دنيا بياد اندازشه! نه خيلي كوچيك نه مثل اينا كه چندتا بچه شيردادن! مثلا ٣ تا ٤ ميل ثابت برجسته است! 

بعدن بچه مك بزنه بيشترم ميشه! 

بعدم تَو شير دهي كه بچه نوك سينه رو نبايد ميك بزنه! بايد كل حاله قهوه اي تَو دهنش باشه! 

كلي داستان داره شيردهي! نوزاد تازه دنيا اومده بايد كل حاله قهوه اي تَو دهنش باشه ، وگرنه شير كمي رو مَي تونه بخوره و سير نميشه ! مادرا فك مَي كنن شيرشون كمه! 

بعدم تا اون يكم رو وزن بيوفته و از نوزادي دربياد ، انقدري ميك زده كه نوك سينت براش فيت دهنشه! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۴ ۰۰:۵۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۳۱
(ویرایش)

باور کن میشه شما به این جور چیزا فکر نکن توکل کن به خدا ولی من بهت قول میدم که میشه همین که اراده داری و از الان به فکر اینی که خودت بچتو شیر بدی خدا هم اینا رو میبینه و مطمئن باش تو دوران حاملگی برجسته میشن نوک سینه هات پس بیخودی خودتو ناراحت نکن و استرس نداشته باش من هفته ی ۳۷بارداری هم همش دست به سینه هام میزدم و استرس داشتم میگفتم خدایا اگه بچم نتونست نوک سینه هامو بگیره چی اگه نتونست بمکه چی 🙄خدا انقد قربون خلقتش برم مهربونه که نگو الان بچم شیر میخوره ولی بدقلقه 😁اما شکر خدا خوب رشد کرده و کمبود نداره خدارو هزار مرتبه شکر

میلان همه ی وجود مامان 😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران