تعداد بازدید : 2821
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۳
کاربران آنلاین : 0
خاطره (۳۵)
۱۳۹۶/۷/۲ ۱۶:۵۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳

فراموشي كلومفين

(ویرایش)

سلام دوستان ،دكتر بهم گفته بود از شب پنجم شبي يك عدد كلومفين بخورم اين ماه يادم رفت امشب ميشه شب هفتم پريودي،به نظرتون شروع كنم؟يا كلا اين ماه رو بيخيال كلومفين شم

۱۳۹۶/۷/۳ ۱۶:۰۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۱ ۲۰:۳۹:۱۱
(ویرایش)

سلام گلم اولا که مصرف کلومیفن از شب سوم پریدی تا پنج شب و شبی دو عدد هست 

دوما الان دیره نخور دیگه  ماه بعد شروع کن 

سوما اصلا استرس نداشته باش چون استرس مانع عملکرد صحیح تخمدان میشه 

چهارما  چرا کلومیفن ؟ دقیقا بعد از اتمام خونریزی پریدیت روزی سه لیوان دم کرده رازیانه بخور ببین چطور فولیکولت رشد میکنه و آزاد میشه 

کلومیفن گرچه ممکنه باعث تحریک تخمدان بشه اما در نهایت مصرف این قرص رشد کُند فولیکول و حتی آزاد نشدن تخمک و حتی ایجاد کیست هست ... 

اینایی که دکتر براشون کلومیفن تجویز میکنه معمولا دفعات اول نتیجه نمیگیرن 

طول درمان با کلومیفن شش ماهه 

که البته همراه کلومیفن دکتر آمپول های تحریک تخمدان نظیر سینال اف گونال اف یا اچ ام جی یا اچ سی جی تجویز میکنه که باز هم نتیجه صددرصدی نخواهند داشت که چه هزینه های گزافی دارند و مقرون به زمان و هزینه اند ...و همشون فقط گیرنده های گونادوتروپین ها رو تحریک میکنن نه کار دیگه ای ...

در واقع این استروژنه که هورمون حیاتی و مهم و نقش اصلی در تنظیم سیکل .رشد فولیکول و رشد ضخامت آندومتر برای لانه گزینی و حتی ازاد سازی تخمک رو داره پس تا میتونی رازیانه بخور طی بیست روز نتیجه شو ببین 😉

۱۳۹۶/۷/۳ ۱۶:۱۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

مرسي عزيزم از راهنماييت

دكتر بهم گفت شبي يه عدد از روز پنجم كه نيازي به سونو واسه چك كردن اينكه كيست شده يا نه نباشه،اخه از دكتر رفتن خسته شده بودم و ميخواستم سه ماهي رو به خودم استراحت بدم

رازيانه هم يبار به تجويز دوستم خوردم اما پريوديم يه هفته به تاخير افتاد در صورتيكه كه من هميشه پريودي منظمي دارم تقريبا و از طرفي پرولاكتينم بالاست و رازيانه باعث افزايش پرولاكتين ميشه واسه همين نميتونم بخورم

در هرصورت از راهنماييتون ممنونم 🌺💞💝

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران