تعداد بازدید : 3692
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۸/۷
کاربران آنلاین : 0
آرنیکا ریشی
۱۳۹۶/۷/۴ ۱۳:۳۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۱:۴۸:۴۹

بارداری در عین واژِنیسموس

(ویرایش)

سلام دوستان . خواهشا جوابمو بدین خیلی میترسم .

من از طریق همین سایت متوجه شدم واژینیسموس هستم . اما متاسفانه 8 ماهه باردار هستم .

حالا دوتا سوال دارم . اول اینکه من دوره درمان واژینیسموس رو الان میتونم انجام بدم ؟؟؟؟؟ مشکلی بوجود نمیاد؟

دوم اینکه میخوام ببینم میتونم زایمان طبیعی داشته باشم؟؟؟؟؟ کسی بوده اینجا که همچین مشکلی قبلا داشته باشه

۱۳۹۶/۷/۴ ۲۱:۳۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام چجوری با واژینیسموس باردار شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بهتره به خودت القا نکنی شاید فقط یه تلقین باشه برو پیش یه دکتر معتبر.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۷/۵ ۱۰:۵۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام آرنیکا جون.بارداریت مبارک ایشالا که نی نی تو سالم به دنیا بیاری.

بهتره درمان واژینیسموست رو بذاری بعد از زایمانت شروع کنی گلم.شما باکره ای هنوز؟یکی از بچه های اتاق روحیه هم مثل شما باردارن با وجود واژینیسموس و ماه آخر هست گمونم.بچه هایی که اینجا درمان شدن هم تونستن طبیعی زایمان کنن اما پرده نداشتن دیگه...نمیدونم مشکل شما تا چه حد هس...میتونی تو قسمت پرسش و پاسخ از خانم خیابانی کمک بگیری

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۷/۵ ۱۴:۰۳:۴۴
(ویرایش)

آخه بسته س قسمت پرسش و پاسخ

۱۳۹۶/۷/۵ ۲۱:۱۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۳ ۱۰:۱۵:۲۷
(ویرایش)

سلام. ارنیکا جون به سلامتی زایمان کنی. شما چطوری با وجود باکره بودن و واژینیسموس باردار شدید. چون خودم خیلی دوست دارم بارداربشم اما واژینیسم دارم البته الان در حال تمرینم اما واقعا

از نزدیکی و دخول میترسم. خیلی برای بچه دار شدنم نگرانم.

دوست دارم مادر بشوم.
۱۳۹۶/۷/۶ ۱۳:۳۷:۴۵
(ویرایش)

سلام عزیزم. منم درحال تمرین بودم که فهمیدم بادارم. چون دیر اقدام کرده بودم. ولی از نظر من اول درمان شو بعد باردار.

من خودم رابطمون چون در حد چند سانت بود مایع منی رو تونستیم داخلر واژنم بریزیم. همین. البته من فکر نمیکردم که باردار بشم

۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۴:۵۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۹ ۱۶:۰۰:۱۶
(ویرایش)

سلام عزیزم... منم عین شما بودم... البته مطمئنم چندین برابر ترسوتر از همه موجودات😀

منم با وجود واژینیسموس باردار شدم و تو کل دوران بارداریم اقدامی برای رفع مشکلم نکردیم... چون هم من و هم همسرم میترسیدیم...

یادش بخیر که میومدم تو اتاق روحیه برای تمرین کلی از استرسام میگفتم....

الحمدلله همه چی تموم شد، البته یکم سخت بود اما تموم شد.

الان الحمدلله و به لطف خدا پسر نازم کنارم خوابیده و 24 روزشه...

من ماه آخر بارداریم خیلی مریض شدم که بعدا فهمیدم چسبندگی روده پیدا کردم.... دردایی میکشیدم که خیلی بد بود... البته بخاطر روده هام، بعد ببمارستان بستری بودم و ماما ها و دکترا همه میخاستن معاینه ام کنن... بلاخره هم کار خودشونو کردن...

چندین بار معاینه شدم و خیلی بد بود، اما قابل تحمل بود

اینجوری بود که پرده ام از بیرفت اما هنوز نمیدونم مشکلم حل شده یا نه... برای به دنیا اومدن پسرمم هم سزارین شدم به اصرار خودم

ان شاءالله توام زودی راحت میشی و نی نی خوشگلتو بغل میگیری و لذت میبری

۱۳۹۶/۷/۲۹ ۱۷:۰۵:۵۳
(ویرایش)

سلام فطرس جان

به به نی نی کوچولوتونم که به سلامت بدنیا اومدن.ایشالا قدمش پراز خیر و برکت باشه براتون.بلا چرا نیومدی بگی تو اتاق روحیه و خوشحالمون کنی؟!

راستی زایمانت راحت بود؟منم اگه یه روزی باردار شدم میخام سزارین بشم چون خیلی می ترسم.از بیمارستانم که وحشت دارم...ینی یه سکته هم میزنم واسه عمل.درد سزارین چطوره؟قابل تحمله؟الان دیگه خوب شدی؟مشکلی نداری؟

نی نی تو یه ماچ آبدار بکن از طرف منanim2-40

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۷/۲۹ ۲۱:۲۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۳ ۱۰:۱۵:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستان. خانم فطرس میشه از تجربیات خودتون بیشتر توضیح بدهید و اینکه با عرض معذرت خواستم بپرسم از روان کننده یا ژل لوبریکانت موقع نزدیکی استفاده میکردید و باردارشدید و ایا تاثیر منفی داره?چطور بدون دخول باردارشدید. ممنون میشم جواب بدید

دوست دارم مادر بشوم.
۱۳۹۶/۸/۲ ۱۲:۲۶:۴۰
(ویرایش)

مرسی که گفتی. نی نی گلتم انشاله سلامت باشه. ولی من از سزارینم میترسم. من خیلی بدترم 😀😀😀

۱۳۹۶/۸/۷ ۱۷:۱۷:۴۵
(ویرایش)

سلام عزیزه دل... قربون محبتت برم

چندبار تصمیم گرفتم که بیام تو اتاق روحیه برای تمرین  بگم اما باز وقت نشد... کوچولو نمیذاره که... 😊😋

الهی بحق این ماه عزیز خدا به شماهم بده😇

دست بوسته عزیزم

برای منه ترسو سزارین هرچقدم بد باشه ترجیح داره به طبیعی... الحمدلله تموم شد... تا یک هفته بعد از عمل سخته... بخصوص روزای اولش که باید راه بری و بری دسشویی اینا... بعدش دیگه الحمدلله خوب میشی

۱۳۹۶/۸/۷ ۱۷:۲۹:۰۶
(ویرایش)

سلام عزیزم...

من خودمم نمیدونم چجوری باردار شدم...🙈🙈🙈

باور کن خواست و اراده خدا بر این موضوع بوده... وگرنه من اصن باکره بودم و تا ماه آخربارداری که اونم توسط معاینه تو بیمارستان پرده ام از بین رفت

تا خدا چیزی رو نخواد هرگز نمیشه و اگر خدا چیزی رو مقدر کرده باشه اون چیز حتمااتفاق میفته...

مطمئن باش و اگه نی نی میخای خیییلی دعا کن... من همیشه بارداری رو غیرممکن میدونستم و با خودم میگفتم با این مشکلی که من دارم سالیان سال هم بگذره بچه دار نمیشیم از طرفی عااااااااشق بچه بودم... خیلی خیلی خیلی دعا میکردما... ولی ته دلم میگفت عمرا نمیشه... بارداری با پرده... خییییلی احتمالش کمه... اما خب اینجا بود که فهمیدم اگر خدا بخواد هر غیر ممکنی رو ممکن میکنه...

۱۳۹۶/۸/۷ ۱۷:۳۶:۴۰
(ویرایش)

سلامت باشی عزیزم💖

خب سزارین هم یه عمل جراحیه و قاعدتا یکم ترس داره اما خب میدونی لااقل شکمت رو باز میکنن و بچه رو در میارن😐

​بسپار به خدا عزیزم... باور کن ترس نداره... یه بیحسی از کمر برات میزنن که اصلا درد نداره یعنی خییییلی کم درد داره بعدشم دیگه ان شاءالله صدای بچتو بشنوی انگار بهشت رو بهت دادن... اصن دیگه به سزارینت فکر نمیکنی که... اون لحظه ذوق مرگ میشی😄

​ففقط یادت باشه اگه از کمر بیحست کردن اصلاااا سرت رو حین عمل و چند ساعتی بعد از عمل تکون نده تا کمردرد و سردرد نگیری ان شاءالله

​ححالاحالا نی نی خوشگلت دختره یا پسره؟ کی به دنیا میاد ان شاءالله؟؟؟؟

۱۳۹۶/۸/۷ ۱۸:۵۳:۵۲
(ویرایش)

سلام فطرس جان

ایشالا نی نی سالم باشه و زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه.بله دیگه بچه داری سخته اما شیرینlove

ممنونم عزیزم...تا ببینیم خدا چی میخوادanim2-40

ایشالا مشکل واژینیسموستم حل بشه خیالت راحت بشه

من تونستم
شما هم میتونین
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728