تعداد بازدید : 1312
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۱۰
کاربران آنلاین : 0
مطهره*
۱۳۹۶/۷/۷ ۰۰:۲۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۹:۴۷:۲۸

تو رو خدا کمکم کنید*

(ویرایش)

سلام. من یک سال و نیمه ک عروسی کردم. فقط تونستم دو سه بار رابطه ی تقریبا بدون درد داشته باشم. و نمیدونم چرا از رابطه میترسم و بدنم منقبض میشه. و درد زیادی دارم ک مانع ادامه ی رابطه میشه.لطفا راهنماییم کنید. خدا خیرتون بده.

۱۳۹۶/۷/۷ ۱۰:۱۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام مطهره جان.ببین باید سعی کنی که خودتو ریلکس کنی توی رابطه و به درد و اینجور چیزا اصلا فکر نکن که قراره چه اتفاقی بیفته..قبل از رابطه حتما دوش آبگرم بگیر و دمنوش گل گاوزبون بخور که آرومت کنه و استرس نداشته باشی.معاشقه رو طولانی کنین و از شوهرت بخواه کاری کنه که لذت ببری ..موقع ورود آلت باید انقد تحریک شده باشی که واژنت کاملا لیز باشه و راحت سر بخوره بره داخل.بهتره چند روز بعد از پریودت که بدنت آمادگی بیشتری داره رابطه داشته باشین که واژنت انقباض نداشته باشه.هر وقت احساس درد داشتی نفس عمیق بکش و کگل انجام بده  و از شوهرت بخواه که آلتش رو همونجا نگه داره و حرکت نده تا ریلکس بشی و کم کم بفرسته داخل.بعد چند ثانیه یا چند دقیقه واژنت باز میشه و احساس درد ناشی از تنگ بودن کم کم از بین میره.یا پوزیشنتو عوض کن.ببین با کدوم نوعش راحت ترین روی همون کار کنین تا درس بشه.این کارها رو انجام بده اگر نشد دیگه با دیلاتور تمرین کن...

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۷/۷ ۱۴:۵۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۱ ۲۰:۳۹:۱۱
(ویرایش)

سلام ... ببین گلم من هم  زمان ازدواجم همینطور بودم 

شب زفاف زیاد درد کشیدم و تا حدود یک سال درد داشتم ... اوایل ازدواج که دردم زیاد بود رفتم دکتر 

دکتر قرص داد ولی بازم بی فایده بود ...

یه روز یه جایی تو همین اینترنت خوندم علت درد در اوایل ازدواج  "آماده نشدن " هست ... یعنی شما قبل رابطه و دخول خوب آماده و تحریک نمیشی ...

بدن زن مثل خمیر میمونه هرچی بیشتر ورز داده بشه کیفیت خمیر بهتر میشه ... (دیگه مثال از این بهتر نداشتم😜)

بنابراین شوهرت باید حدود یک ربع بیست دقیقه باهات ور بره و چنان آمادت کنه که آب پس بدی ...

وقتی آماده بشی و شوهرت باهات ور بره  زود ارضا میشی 

وقتی ارضا شدن صورت بگیره  دیگه اصلا و ابدا درد نداری و چنان از دخول و رابطه لذت میبری که اگه تا یک ساعت هم طول بکشه تو همچنان  لذت میبری...

خوش،باشی😉

۱۳۹۶/۷/۱۰ ۰۳:۱۲:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم(rizan (378   و میوه دلم...

خییییلییی ممنونم ک ج دادید لطف کردید ولی ی چیزی ک هست موقع معاشقه خیییلییی خیس میشم ولی وقتی ک الت میخواد بره داخل منقبضم و درد دارم. و کم کم خشک میشم. البته قسمت بیرونی بدنم.

و اتفاقا دفعه ی اخر ی  روز بعد پریودم بود. ولی اوتقدر درد داشتم ک نصفه رهاش کردم. 

کلا شاید دو سه بار اتفاق افتاده باشه ک درد نداشته باشم. و خودمم نمیدونم ک چرا اون دو سه بار درد ندلشتم. اصلا زجر میکشم. و دوست دارم زود تموم بشه. نمیدونم از چیه؟ شاید از ترسه! ولی نمیدونم چ جوری باید از بین بره؟ 

اگه میتونید کمکم کنید لطفا.

۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۵:۰۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام مطهره جان

یه روز بعد پریود هم بعضیا هنوز واژنشون انقباض داره..این بار بذار چند روز از پریودت بگذره و موقع تخمک گذاری این کارو انجام بدین..خیس شدن واژن به تنهایی کافی نیست باید ذهنت هم آماده باشه.پس وقتی معاشقه دارین فقط و فقط به رابطه فکر کن نه هیچ چیز دیگه ای..سعی کن لذت ببری..لباس محرک بپوش...شاید عفونت داری که احساس درد داریanim2-21..حتما پیش ماما یا متخصص برو معاینه شو

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۵:۲۳:۱۸
(ویرایش)

سلام (rizan(378 عزیز ممنونم ک ج دادی عزیزم.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران