تعداد بازدید : 619
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۷
کاربران آنلاین : 0
میقات(...)
۱۳۹۶/۷/۷ ۱۷:۱۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۷ ۱۷:۳۲:۲۳

ترس از دخوووول

(ویرایش)

سلام دوستان گل  همین الان با انجمن آشنا شدم و کمی مطالب رو خوندم و امیدوار شدم

من حدود دوماهه که عروسی کردم ولی هنوز موفق به دخول نشدم خیلی میترسم و واقعا هم دست خودم نیست که پاهام و عضلاتم سفت میشن...

همسرم بیچاره به خودش شک کرده و میگه آلتش کوچیکه منم هرچقدر میگم تقصیر منه بازم قبول نمیکنه خواهشا کمکم کنید دوستان...خیلی گریه کردم و از خدا کمک خواستم ولی نشد...

اینم بگم فقط دوبار انگشت اشاره همسرم رفت کامل داخل واژنم ولی آلت رو اصن نمیتونم تحمل کنم...

۱۳۹۶/۷/۷ ۲۳:۵۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام میقات جان..چه خوب که اینجا رو پیدا کردی.. شک نکن که همینجا درمان میشیanim2-a2d3

اینکه با ورود انگشت همسرت به داخل واژن مشکلی نداری خیلی خوبه و درمانت سریع تر پیش میره.سعی کن با همون انگشت فعلا تمرین کنی .اجازه بده انگشتش رو عقب جلو کنه ،هر بار برای چند دقیقه ..تا راه واژنت به مرور بازتر بشه.مثلا دفعه بعد یه انگشتشو که بزرگتره وارد کنه ..راحت تر که شدی بشه دو انگشت..بعدش میتونی تمرین با دیلاتور رو هم در کنارش شروع کنی اگر همسرت راضی باشه به این روش ...

منم مثل تو بودم با انگشت مشکلی نداشتم اما از الت می ترسیدم..الان دیگه ترسم کاملا ریختهanim2-4d564ad6

همین الان برو داخل انجمن ..دوستان بیشتر بهت کمک می کنن.پایین همین صفحه توی کادر نوشته ورود به انجمن واژینیسموس..علایم و راه درمانش رو کامل توضیح داده و تا حالا نزدیک به ۵۰۰ نفر درمان شدن ..تو هم میتونی یکی از ما باشی..به امید روزی که شماره بانوشدنت رو بذاری جلو اسمتanim2-40

من تونستم
شما هم میتونین
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران