تعداد بازدید : 2294
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
مانیا۲۲(464)
۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۱:۰۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۷ ۱۰:۴۳:۳۱

اقدام به بارداری ۲ ماهه

(ویرایش)

سلام خانما من واژینیسموس داشتم که چند ماهه خوب شدم دفعه اول ناخواسته آب منی ریخته شد و چون روز مناسبی نبود من قرص اورژانسی خوردم بعدش دیگه جلوگیری نکردم الان ۲ ماهه اقدام دارم ولی خبری نیست و پریودی هامم منظمه دلیل اینکه باردار نمیشم چیه

من تونستم شما هم میتونید
۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۵:۰۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام مانیا جان

قرص اورژانسی هورمونها رو بهم میریزه.بعدشم دو ماه که چیزی نیس...تا یکسال ب شرط نرمال بودن شرایط خودت و همسرت فرصت دارین و جای نگرانی نیست.شما همه آزمایشای قبل از بارداری رو دادی؟همسرت چطور؟

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۶:۵۵:۵۶
(ویرایش)

نه آزمایشی ندادم

من تونستم شما هم میتونید
۱۳۹۶/۷/۱۰ ۲۰:۳۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۱ ۲۰:۳۹:۱۱
(ویرایش)

عجله نکن و استرس هم نداشته باش .... صبور باش تا حامله بشی ... بهترین اتفاقا زمانی رخ میدن که اصلا انتظارشو نداری 

۱۳۹۶/۷/۱۱ ۰۸:۴۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۵ ۱۱:۵۹:۱۶
(ویرایش)

عزیزم اصلا عجله نکن . اول از همه به متخصص مراجعه کن‌ بگو تصمیم به بارداری داری باید اسید فولیک مصرف میکردی سه ماه قبل اقدام ممکن بهت دوز بالای اسیر فولیک‌رو بده با ویتامین های دیگه حتماااا حتماااا برو چکاب قبل بارداری رو بده ‌مثل قند چربی کم خونی تیرویید یکسری ویروس ها. اگر ۱۰‌سال از واکسن هات گذشته باشه باید بزنی کزاز رو میتونی تو بارداری بزنی ولی سرخچه و سرخک رو نه دکتر من ازمایششو داد گفت مکشلی نداری .‌واکسن سرخچه باید سه تا شش ماه قبل اقدام‌زده بشه اگر ازش ده سال گذشته باشه . اگر گذشته و نمیتونی صبرکنی به دکترت بگو ازمایششو بده بهت.

و اینکه بعد از اینکه تمام این کارارو کردی اصلا اقدام‌اینه یکشب درمیون رابطه داشته باشی اگر حوصله نداری یازده میشید از اوا سیکلی که پریود شدی تا سیکل بعدی رو بشمار تقسیم‌بر ۲ کن اون عددی که بدست میاد تقریبا زمان تخمک گذارینه مثلا ۲۸‌وزه ای تقسیم‌بر ۲ میشه ۱۴ . ۱۴ سیکل میشه تحمک گذاریت بنابراین از روز ۱۱ سیکل تا ۱۸ سیکلت یکشب درمیون اقدام داشته باش

اینکارروانجام بده انشالله به امید خدا نی نی صحیح و سالم‌بیاری🤗😍

۱۳۹۶/۷/۱۱ ۱۰:۲۱:۰۳
(ویرایش)

ممنون از راهنمایی هاتون

من تونستم شما هم میتونید
۱۳۹۶/۸/۱۷ ۱۴:۱۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۰:۵۸:۰۲
(ویرایش)

سلام عزیزم. من نمیخوام ناراحت یا ناامیدت کنم ولی نمیخواد یک سال صبرکنی بعد آزمایش بدی. به ماهم گفتن صبرکنید من عجول بودم زود آز دادم..فهمیدم مشکل دارم بعد گفت قرص بخور و اینا. باز عجول بودم همسرم هم بردم آز داد دیدیم اون هم مشکل داره..

به نظر من اول آزمایشات و بده بعد چند ماه صبر کن. الکی چندماه رو هدر نده.

انشالله و به امید خداهممون بچه دارمیشیم.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران