تعداد بازدید : 1413
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۱۳
کاربران آنلاین : 0
Z@hra
۱۳۹۶/۷/۱۳ ۱۲:۲۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ۲۲:۵۸:۳۶

زایمان یک واژینیسموسی

(ویرایش)

من این مطلبو اینجا میزارم برای افراد واژینیسموسی که باردار شدن

من یه واژینیسموس شدید بودم که توی همین سایت درحال درمان بودم که اواخر درمان باردارشدم ولی هنوز انقباض داشتم و کامل درمان نشده بودم و اوایل بارداری خونریزی پیداکردم و اجازه نزدیکی نداشتم و درمان نشدم و واژبنیسموس موندم و از زمان زایمان و معاینات بارداری به شدت میترسیدم تا اینکه زمان زایمانم رسید و آب دور بچم کم شده بود و با درد بیمارستان نرفتم و دکتر بستریم کرد که با سوزن فشار بچم به دنیا بیاد توی معاینه اول درد داشتم که همراه معاینه چندتا جیغ کشیدم توی معاینات بعدی سعی کردم جیغ نکشم و هربار که جیغ نمیکشیدم دردام کمتر بود و هنگام درد زایمان نفس عمیق میکشیدم ولی به امید درمان شدنم تحمل کردم و خداروشکر خیلی راحتتر از اون جیزی که فکر میکردم زایمان کردم و معاینات بعد از زایمانم رو اصلا متوجه نمیشم.

بدون هیچ دردی

اونایی که مثل منن ازشون خواهش میکنم سزارین و به زایمان طبیعی ترجیح ندن چون هم سختتره هم درمان خودشون عقب میفته

توی زایمان طبیعی وقتی بچت به دنیا میاد دیگه هیچ دردی احساس نمیکنی که نتونی به بچت محبت کنی

امید هممون به خدا

۱۳۹۶/۷/۱۳ ۱۴:۴۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

زهرا جون بانو شدنت رو تبریک میگم و همچنین مادر شدنت رو...loveان شاالله نی نی تون زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه...کاش خاطره تون رو تو قسمت خاطرات زایمان ثبت کنی تا همه ببینن و استفاده کن..

خوش بحالت که انقدر شجاع بودی و تونستی طبیعی زایمان کنی...منم واژینیسم خفیف داشتم اما الان که درمان شدم هیچ ترسی ازش ندارم ولی فوبیای بیمارستان و زایمان دارم..واسم دعا کن

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۷/۱۳ ۲۰:۴۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام عزیزم

مادر شدنت مبارک انشالله به سلامتی  وفرزندت  خوش قدم باشه

منم یه واژینیسموسی بودم که بعد سالها بالاخره درمان شدم و الان 4 ماه برا باردارشدن میرم اقدام

دعام کن منم باردار بشم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران