تعداد بازدید : 2899
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۱۸
کاربران آنلاین : 0
بهارخانم
۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۰:۴۵:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۷:۴۹:۴۰

تهوع شدییییییییییییید دربارداری

(ویرایش)

سلام بچه هاااا .... من تو هفته 8 بارداری هستم ... از همههه غذاها متنفرم نمیتونم چیزی بخورم چه کنممم ...گوشت مرغ ماهی حالم بهم میخوره ...فقط انار می تونم بخورم تا حالم بهتر بشه ... میترسم برا جنین مشکلی پیش بیاد

چتر خدا بزرگترین چتر دنیاس ...
۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۱:۲۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۴ ۰۱:۳۴:۴۰
(ویرایش)

سلام عزیزم من تو هتفته16بارداری ام هفته پیش تهوع شدید گرفتم رفتم بیمارستان بستری ام کردن.اگرتهوع ات شدیده حتما برو بیمارستان چون مایعات بدنت کم میشه ضرر داره

۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۶:۱۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيز من اصلا نگران نباش! 

تَو هر چقدرم حالت بد باشه و وزن كم كني ، فندقت وزن ميگيره! 

٣ ماهه اول نرماله! من ٧ كيلو كم كَردم! حتي آب هم نمي تونستم بخورم! خدا رو شكر از هفته ١٣ به بعد بهتر شدم و تا الان ٢٠ كيلو اضافه كَردم 👍🏻

سعي كن بخوابي ، غذا جلوت آماده باشه و خودت آشپزي نكني ، تَو اين ماه 

ماهي جيوه دار، هويج( ويتامين A كلا) ، ادويه جات ، رب گوجه فرنگي، غذاهاي نفاخ ممنوع! 

من تنها چيزي كه مَي تونستم بخورم تن ماهي بود! همه مَي گفتن نخور! اما خوردم و هيچي هم نشد! تن ماهي تَو آب مَي خريدم نه تَو روغن كه بتونم بخورم! 

ببين حالا چي بدنت مَي طلبه ، بخور ! نترس! 👍🏻 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۱۶ ۱۱:۳۳:۰۱
(ویرایش)

ممنون ازتون ...آخه اصلا هییچی از گلوم پایین نمیره حتی دو سه تا غذایی هم که تونستم بخورم الان نمیتونم بخورم ....دیوونم کرده حالت تهوع ..زیاد بالا نمیارم ...

۱۳۹۶/۷/۱۶ ۱۱:۳۴:۴۰
(ویرایش)

خودم که هیییچ نمیتوم درست کنم ...هر غذاییم که بوش بهم بخوره دیگه نمیتونم بخورم ...خیییلی خسته شدم ...کاش لااقل بالا میوردم تا تهوعم بره...sad

۱۳۹۶/۷/۱۷ ۱۳:۰۷:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۶ ۱۲:۵۲:۰۷
(ویرایش)

منم از همه ی غذاها بدم میادcry

حالت تهوع خر است

تا کی ادامه داره؟؟؟؟؟ هیچی نمیتونم بخورمsad

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۵۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۶ ۲۳:۲۵:۴۹
(ویرایش)

اووووه از حالت تهوع نگین که من خیلی طول کشید تا یه نفس راحت کشیدم من تقریبا تا پنج ماهگی تا تهوع خوب شد.و بعدش میتونستم عادی غذا بخورم اما تا الانم حالت تهوع خفیف دارم 

اللهم صل علی محمد و ال محمد
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۰:۳۶:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۵ ۰۰:۱۷:۴۹
(ویرایش)

عزیزم B6 برای حالت تهوع خیلی خوبه . روزی ۲ تا بخور . منم همینجور بودم اینقد واسه خودم برنامه داشتم که شیر و تخم مرغ .... هر روز بخورم دیدم ای وای از همشون حالم بد میشه نکران نباش واسه جنین بد نیست سعی کن روزی چنتا دونه پسته و بادام تازهوو بو نداده بخوری

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران