تعداد بازدید : 70073
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۱۸
کاربران آنلاین : 0
مرگلی
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۴:۲۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳ ۲۰:۳۷:۰۲

لطفا سوالمو بگین . واقعا خسته شدم و چندشم میشه😢😢😢😢

(ویرایش)

اینکه شما گفتید من به نیازای همسرم توجه کنم.اصن نمیتونم تصور اینو بکنم که دهنم بخوره به التش .باور کنین الان که دارم مینویسم حالم بد شد .یا شاید تو این چهار ماه ازدواج  فقط چند بار دست زدم به التش اونم بخاطر اصراری بود که میکرد.اصلا چندشم میشه  دست خودم نیس . بهش میگم تا  صبح برات میرقصم   ولی ازم نخاه .ببخشید آلت تو ب.ل.یسم اونم دلیل میخاد که من مجبورم تا ناراحت نشه بهش نگم چندشم میشه .میگم هنوز  عادت نکردم . باشه برای بعد ها😢😢😢 دست خودم نیس بعد رابطه ححس میکنم نجس نجسم .حالم بد میشه گریم میگیرههه .نمیدونم چرا حس ندارم .از اینگه بدونمو میگیرو تو دستاش بازم ببخشید میماله .استرس وچندش بهم وارد میشه .هر چقدرم میگم عزیز من اونا فیلم پورنو هست که زنه  آلت  مرده رو میکنه دهنش. تو گوشش نمیره که نمیره .بیشعوره دیگه .به نظرتون تحمل کنم یا طلاق بگیرم 😢😢😢😭😭😭

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۴:۳۴:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۱۳:۳۵:۵۸
(ویرایش)

فکر کنم شما در درجه اول مقصری و هر چه سریعتر باید به یه مشاور مراجعه کنی.شما خیلی از قوانین روابط جنسی رو زیر سوال بردی.

پسرم عشق مامان
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۴:۵۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۲۲:۴۷:۰۲
(ویرایش)

به نظر من شما چیزی از روابط زناشویی بلد نیستین حتی چندشتون میشه دست بزنین حتما نیاز به راهنمایی مشاور و آموزش دارین anim2-65d6a5d6s

طلاق بگیرین !!!؟؟؟anim2-New-6 فکر کردین طلاق بگیرین مثلا بعدش یکی دیگه بیاد همسرتون بشه و از شما انتظاری نداشته باشه و نخواد شما حتی نوک انگشتتون به آلتش بخوره ؟anim2-21 اولا دخترا الان بی شوهر موندن دوما مگه همچین مردی پیدا میشه اگرم باشه لابد ناتوان جنسیه

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۵:۱۴:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۱۳:۳۵:۵۸
(ویرایش)

آناهیتا جون منم دقیقا با تو موافقم. این دوستمون مشکل داره

پسرم عشق مامان
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۵:۲۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۲۲:۴۷:۰۲
(ویرایش)

بله چون تازه ازدواج کرده تجربه و آشنایی با رابطه زناشویی نداره ولی اگه صبور باشه و یاد بگیره مشکلش حل میشه ما هم اوایل ازدواج برامون تازگی داشت ولی دیگه بفکر طلاق واین چیزا نبودیم همونطور که شما گفتین برای همسرش تازگی داره و این نشونه علاقه و توجه همسرش بهش هست

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۵:۲۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام منم کاملا موافقم اشتباه وایراد از شوهرش نیست بلکه از خودشه چقدر مسخرس دخترا تا ی چیزی میشه سریع طلاق طلاق همینجوریه که جامعه به گند کشیده شده به نظرم حتما پیش یه روان پزشک .مشاوری چیزی برو . اکثر مردا همینجورین اول ازدواج شوق دارن اگرم تو ذوقی بخورن مطمئن باش میره جای دیگه واسه رفع نیازاش

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۵:۲۵:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

و البته این رابطه ها و تمایل همسرت نشون میده چقدر علاقه داره . اگه از تجربه های شخصی خودم بگم شوهر من حیلی ادم گرم مزاجیه و روزی پنج بار از رابطم خسته نمیشه و بلعکس من خیلی سردم با هیچ چیزی تحریک نمیشم نه دارو نه دکتر نه دم کرده . اما همیشه معاشقه و عشق ورزی رو داریم و هیچوقتم تو ذوق شوهرم نزدم و اونم خیلی درک میکنه و رابطه رو کمتر کردیم.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۵:۵۱:۰۹
(ویرایش)

لطفامنو مقصر ندونین .خب من یه ادمم میتونم هر شب رابطه رو تحمل کنم ولی  گذاستن التش تو دهنم رو اصلاااا .خب شما اگه جای من بودیدچطور راضیش میکردین ؟ نمیدونم شایدم بخاطر این بودکه عقدو عروسیم باهم شد  .یه سوال شما هم بعد رابطه دلتون میخاد سریع و زود برید خودتون رو بشورید ؟رابطه دهانی ممکنه باعث بیماری بشه ؟

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۷:۵۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيز من

شرايطي كه شما تَو تايپيكاي قبلي سوال كردي رو بهت توضيح دادم و خستگي و ناتواني در مقابل سكس زياد ، خواسته معقوليه! 

اما الان حرفت چيز ديگه است! 

بيشتر داري فيلم پورن تعريف مَي كني! تا اينكه مشكل داشته باشي! 

(با درصدي احتمال ميدم اصلا شما پسري و خانم نيستي و دنبال ايني كه ما توضيح بديم چجوري سكس بكني كه با سكس چت أرضا شي) 

يه درصد هم كه بعيد ميدونم شما كه دنبال نجس پاكي هستي احتمالا مريضي خشك مذهبي داري! 

تو همون مذهب فكر كردي داري چيكار مَي كني؟ داري خودت و روحت و جسمت رو در مقابل فلان قدر مهريه در اختيار آقا قرار ميدي! حالا فرهنگ و رسوم ما يه چيزايي قاطيش كَرده كه خيلي بي انصافي در مقابل زن نباشه! 

طبق مذهبي كه دنبال نجس و پاكي مَي گردي شما در هر شرايطي بايد نياز شوهرت رو برطرف كني ، روي شتر، تَو دريا، درحال غرق شدن و ... اين تنها موضوعيه كه بخاطرش شما مَي توني بدون مقدمه نمازت رو بشكوني و به شوهرت سرويس بدي! 

اينا رو گفتم كه اگه آدم خشك مذهبي هستي صد در صد اينا رو مَي دوني! 

پس سكوت مَي كني و شوهرت از گوشت هم خواست فرو كنه بايد بگي بفرما! 

اگه دنبال طلاقي كه بري دنبال آزادي ها يواشكي ، اين مورد خوب نيست! دستت به جايي بند نيست! بگرد دنبال خيانت، اعتياد و ... ! با اين چيزا تابلو ميشه براي چي ازدواج كردي! 

چندشت ميشه؟ 😏 اونايي كه واژينسموس هم دارن با خود سكس مشكل ندارن! خيلي هم آتيششون تنده ! فقط مشكل دخول دارن كه درست ميشه! 

خلاصه من از حرفات نتيجه گيري كَردم كه يا پسري، يا خشك مذهب، يا دنبال بهونه براي طلاق! 

توي اين سايت جات نيست! حرفات بي ربط و چرت و پرته! يكم خودت فك كن! چي زدي؟ جنسش اعلاست ! 😏

متاسفم بابت گويشم! خودتون با نوشته ها باعث اين برخورد شدين! 

موفق باشيد! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۸:۳۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲ ۰۵:۵۱:۲۰
(ویرایش)

من با حرفای دوستان موافقم. واقعا به نظر نمیاد شوهرت مشکل داشته باشه. تو پست قبلیت گفتم شوهرت گرمه ولی الان میگم تو سردی وقبل اینکه زندکیت به مشکل بر بخوره قطعا باید بری پیش یه سکس تراپ. 

چیزایی که شوهرت ازت میخواد تا این حدی که گفتی اصصصصصلا چیز عیرعادی نیست. حتی تو استفتا های مراجع هم هست که خوردن آلت زن و مرد توسط همسر جایز هستش‌. 

تو حتی دست هم نمیزنی به الت شوهرت در صورتی که باااااااید گاهی زن پیش قدم شه برای رابطه. اونم نه اینکه مثل یه جنازه ولو شه رو تخت و هیچ کاری نکنه. باید فعال باشه.

مطلقا داری اشتباه میکنی. همه دوستان هم همینو گفتن. 

برای کمک به خودت اول برو پیش یه روانشناس که معرفیت کنه به سکس تراپ

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۸:۴۳:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

ملیکا عاشقتم خیلی باحالیanim2-25r30wi

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۹:۰۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

فدات شم! 

شايد من اشتباه گفته باشم ، اما نظرم رو گفتم!

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۲۰:۳۴:۱۹
(ویرایش)

ممنون از کمکتون میخام برم پیش خانم دکتر امانی سکس تراپیست بازم ممنون

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021