تعداد بازدید : 2372
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۲۱
کاربران آنلاین : 0
mmoparizad
۱۳۹۶/۷/۱۹ ۱۳:۵۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۹ ۲۱:۱۹:۱۸

خواهش میکنم کمکم کنید بخدا خیلی حیاتیه

(ویرایش)

سلام دوستان.ی مشکلی دارم ک راهنمایی میخام. چطوری میتونم بفهمم ک کسی باکره هست یا ن.این مسیله ربطی ب نگاه عرف جامعه ب این قضیه نداره و کاملا متفاوته اما بسیار مهم و ضروری.این ب کار من مربوط میشه و شرایط بررسی اون توسط پزشک بنا ب دلایلی نیست.میشه عکسی از اندام رو ب ی عزیز با تجربه نشون بدم و بگه آیا باکره هست یا ن؟خاهش میکنم کمک کنید هیچ سونیتی خدا میدونه ندارم فقط ی مسیله بی نهایت مهمه

۱۳۹۶/۷/۱۹ ۱۴:۱۶:۲۱
(ویرایش)

یکی خاهش میکنم کمکم کنه.من کار حقوقی میکنم باید بتونم راجب این مسیله اطلاعاتی از راهی بجز پزشک ب دست بیارم.شمارو  ب خدا کسی کمکم کنه

۱۳۹۶/۷/۱۹ ۱۶:۳۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام به نظر من بهترین راه مراجعه به یک پزشک هست چون کسی اندازه پزشک در این موضوع متخصص نیست و باید معاینه صورت بگیره. 

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۷/۱۹ ۱۸:۲۵:۰۴
(ویرایش)

سلام ممنونم ولی عرض شد شرایط ب گونه ای نیست ک بتونم از متخصص نظر بخام در این صورت پزکی قانونی هست و خیلی محکمو مستدل ک مو لا درزش نره اعلام نظر میکنه....خاهش میکنم کمک کنید از راه دیگری بجز پزشک این قضیه رو پیدا کنم.....

۱۳۹۶/۷/۱۹ ۱۸:۲۶:۱۵
(ویرایش)

سلام ممنونم ولی عرض شد شرایط ب گونه ای نیست ک بتونم از متخصص نظر بخام در این صورت پزکی قانونی هست و خیلی محکمو مستدل ک مو لا درزش نره اعلام نظر میکنه....خاهش میکنم کمک کنید از راه دیگری بجز پزشک این قضیه رو پیدا کنم.....

۱۳۹۶/۷/۲۰ ۰۰:۰۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

خانم خیابانی رو تگ کنید انشاا...سرشون شلوغ نباشه و بتونن بیان جوابتون روبدن..عکسی ک دارید واضح و شفافه؟؟فک نمیکنم بشه عکس واضح گرفت.ک کمکی بهتون بکنه.

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۷/۲۱ ۱۱:۵۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلام 

اگر مربوط به مساله کاری هست انقدر پیچیده نیست و دو حالت داره :

۱. شما با دختر طرف حساب هستید از خودش بپرسید میدونه باکره هست یا خیر !  پرده بکارت فقط با دخول هر چیزی از بین میره . 

۲. اگر هم طرف شما شخصی غیر از ان خانم ولی به اون خانم ارتباط داره که راهی جز ارجاع امر به پزشکی قانونی باقی نمیمونه . 

شما عکس دارید که احتمالا دختر با شما همکاری نمیکنه و عکسش از طریقی به دست شما رسیده حالا میخواهید از روی عکس تشخیص بدید ؟ چنین چیزی غیر ممکن هست . 

یا خود طرف باید بگه باکره هست یا نه یا تشخیص پزشک با مراجعه حضوری و لاغیر 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031