تعداد بازدید : 1287
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۲۳
کاربران آنلاین : 0
بهاره انا
۱۳۹۶/۷/۲۲ ۰۱:۳۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۳ ۱۶:۰۵:۲۴

ترس از اناتومي

(ویرایش)

سلام حدوده يكساله ونيمه ازدواج كردم اماهنوز از دخول ميترسم و الان يكماهه فهميدم واژينيسموسم اماخيلي ازدرمان ميترسم اينكه چيزيو يعني همون ديلاتور رو داخل واژنم كنم برام فرقي بادخول نداره نميدونم چكاركنم واصلانميدونم پرده دقيقا كجاست و نميدونم دقيقاكدوم قسمت پاره ميشه ايا اطراف سوراخ يعني همانجاكه مانند دهان ماهي است باز ميشه؟؟؟!!!

ااميد دارم
۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۲:۰۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

سلام بهاره جون-منم دقیقا مشکل شما رو داشتم بعد ۵ سال بعد عروسیم بانو شدم 

ببخشید  برای اینکه ورودی واژن رو پیدا کنی به حالت دستشویی بشبن و با اینه نگاه کن و شروع به زور زدن کن دهنه واژن باز میشه

منم بدون تمرین با دیلاتورها درمان شدم و حالا واقعا واسم جای تعجب که چرا این همه سال ازش محروم بودم

هیچ درد و ترسی نداره اگر استرس و از خودت دور کنی من به حدی استرسم زیاد بود که حتی فکر دخول کل حسم از بین میبرد 

ایشاله که توهم میتونی عزیزم

۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۲:۰۱:۲۵
(ویرایش)

سلام بهاره جون-منم دقیقا مشکل شما رو داشتم بعد ۵ سال بعد عروسیم بانو شدم 

ببخشید  برای اینکه ورودی واژن رو پیدا کنی به حالت دستشویی بشبن و با اینه نگاه کن و شروع به زور زدن کن دهنه واژن باز میشه

منم بدون تمرین با دیلاتورها درمان شدم و حالا واقعا واسم جای تعجب که چرا این همه سال ازش محروم بودم

هیچ درد و ترسی نداره اگر استرس و از خودت دور کنی من به حدی استرسم زیاد بود که حتی فکر دخول کل حسم از بین میبرد 

ایشاله که توهم میتونی عزیزم

۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۳:۳۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۱۳:۴۹:۰۷
(ویرایش)

خاطره جان 

شما چطوري بدون تمرين موفق شدي ؟!

امكانش هست راهنمايي كني و توضيح بدّي !!

ممننون🙏🏻

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۰:۰۸:۲۷
(ویرایش)

i can جان

به نظر من شاید نیمی از این بچه ها که چون دخولی نداشتن فکر میکنن واژینیسموس ان اما در واقع واژینیسموس نیستند مثل خود من

ترسی که از سکس داشتم باعث شده بود که نتونم من تازه همین امثال ورودی واژن رو شناختم

من چون دیگه دلم بچه میخواست رفتم با عمل پرده مو و برداشتم و ای یو ای کردم ای یو ایم موفق نبود اما همین دکتر رفتن ها و سونو وازینال شدن ها و حرف های دکترم که تو اصلا وازینیسموس نیستی باعث شد که به ترسم غلبه کنم و شاید بار اول سکسم هنوز یکم ترس داشتم اما الان که حدودا ۳ ماه میگذره  بعد هر بار رابطه واقعا دلم میسوزه که ۵ سال ازش محروم بودم

عزیزدلم به نظرم اول یه اینه بگیر و ورودی وازن و تو بشناس و در مواقع بیکاری هرجا هستی کگل تمرین کن و وقتی خواستی رابطه برقرار کنی یه کگل کن که دهنه وازنت کامل باز شه و هروقت خودت امادگی پیدا کرد ی از همسرت بخواه که دخول و انجام بده

به نظر من فقط باید سعی کنی ترس و اضصراب و از خودت دور کنی وقتی من بعد ۵ سال تونستم پس شما هم میتونید عزیزم

نگران نباش امیدوارم که خیلی زود بیای و بهم خبر بانو شدنت رو بدی

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۰:۳۰:۵۴
(ویرایش)

مرسي عزيزم 

اتفاقا مشكلم همينه من انقباض ندارم فقط يك وحشت و ترس دارم كه وقتي بهم نزديك ميشه بدنم به لرز ميفته و جيغ ميزنم درصورتيكه اصلا هيچ اتفاقي نيفتاده 

و يكي ، دو بار به صورت اتفاقي و يگهو انگشتش و وارد كرد من اصلا نه درد داشتم نه سوزش هيچي فقط ترس و وحشت داشتم و جيغ ميزدم كه دستش و در بياره خيلي برام جاي تعجب داره 

آيا اين روش به من كمك ميكنه

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۲:۱۲:۳۹
(ویرایش)

سلام عزيزم

بس براي شمام كاملا يه مسيله ذهنيه 

شايد الان فكر كني كه من دارم خيلي راحت ميگيريم اين مسيله رو ،ولي فكر كن كه خودمم ٥سال باهاش مشكل داشتم پس دقيقا دركت ميكنم

ازت خواهش ميكنم كه هيچ ترس و استرسي نداشته باش و به شوهرت اعتماد كن فقط همين 

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۳:۳۷:۱۲
(ویرایش)

اينكه چطور اينكارو انجام بدم مهمه 

متاسفانه اصلا توي اون شرايط ارامش ندارم اصلا 

ترس و اضطراب و لرز تپش قلب و .......... 

نميدونم با روش اين انجمن ميتونم موفق بشم به مشكلم يا نه

فإنَّ مع العسر يسراً
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403