تعداد بازدید : 2325
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۲۳
کاربران آنلاین : 0
Fateme_7
۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۲:۵۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۶ ۰۰:۲۷:۰۸

کمکککک دارم میمیرمممم

(ویرایش)

سلام من ۴ ماه پیش با نامزدم رابطه سطحی داشتم ک منی روی واژن ریخت ۲۰ساعت بعد لونژیل مصرف کردم و ۷روز بعد پریود شدم.از۴ماه پیش تا الان هم هرماه پریود شدم هفته۱۲ دچار مسمومیت غذایی شدم ک با دارو رفع شد ولی خیلی ترسیدم ک نکنه بارداری خارج رحمی باشه انقدر استرس داشتم ک ننیتونستم غذا بخورم دو روز هم لکه بینی خیلی کم و قهوه ای داشتم ک دکتر گفت از استرسه.هفته۱۲ یا۱۳ تست بتا دادم ک ۲ بود بیبی چک هم منفی.با این شرایط احتمال بارداری خارج رحم هست؟ چندروز پیش توده ای روی کشاله رانم کشف کردم ک نمیدونم از قبل وجود داشته یا ن

۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۵:۱۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۱۳:۳۵:۵۸
(ویرایش)

سلام . چقده با استرس؟؟؟؟؟؟؟

پسرم عشق مامان
۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۵:۴۸:۳۲
(ویرایش)

سلام ی نفر توروخدا یچیزی بگه.بعد از ۴ ماه بازم باید نگران باشم یا خطر رفع شده

۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۶:۲۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم 

يه بار كه پريود ميشي منتفيه

اونم كه تَو رونت كشف كردي غده لنفافي يا چربيه كه حتي آدماي خيلي لاغر هم ممكنه داشته باشن ! نود درصد مردم ازين غده لنفافي دارن و بي آزارن 

بعدم خودت مَي گي مسموميت! براي خودت دكتري نكن! 

بعدم يكم مطالعه كن! فك كن قصد بارداري داري! برو ببين چقدر سخته! بعد خوب متوجه ميشي چه خبره! 

رابطه سطحي= ١٠٠٪‏ باردار نيستي

قرص خوردي=٢٠٠٪‏ باردار نيستي

پريود شدي= خوب بچه بايد يه جا باشه! پري يعني منتفي شده و هر چي بود و نبوده دفع شده ! كه تَو بدون احتمال بارداري پريود شدي! 

٤ دوره پريود= زندگي معمولي 

مسموم شدي= خوب دارو مصرف مَي كني خوب ميشي به اميد خدا، بلا دور باشه! بابات هم بالا بياره و مسموم شه حامله است؟ يكم فك كن! 

الان با چه نشونه و چه فكر و عملي تشخيص بارداري اونم خارج رحمي دادي؟ 😅 

برو مطالعه كن! هم ترس و استرست كم ميشه و هم مَي فهمي چيكار بايد بكني ، حتي بدون دارو ميشه جلوگيري كرد! 👍🏻☺️ 

فقط نپرسي ازم كه يعني من حامله نيستم كه شديد قاطي مَي كنم! بچه هاي تايپيك ميشناسنم! 

كلمه كلمه حرفام رو با دقت بخون! 

بعدا برو مطالعه كن راجع به آناتومي بدنت و اينا! 

اينجا خيلي تايپيك و بچه هاي با تجربه هست! هر بار با يه سوال ، نه يه كتاب سوال ، بيا بپرس كه همه تجربشون رو بهت گن! خوب برات جا ميوفته! 

من رو تَو محفل دوستان مَي توني پيدا كني! 

موفق باشي👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۷:۴۳:۰۷
(ویرایش)

مرسی ک جواب دادید

ولی توی تاپیک سایتای دیگه خوندم ک بعضیا میگفتن ما دچار بارداری خارج از رحم شده بودیم ولی پریودم میشدیم. خیلی نگرانم

۱۳۹۶/۷/۲۲ ۲۰:۲۰:۱۰
(ویرایش)

مرسی ک جواب دادید

ولی توی تاپیک سایتای دیگه خوندم ک بعضیا میگفتن ما دچار بارداری خارج از رحم شده بودیم ولی پریودم میشدیم. خیلی نگرانم

۱۳۹۶/۷/۲۲ ۲۱:۱۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيز من از علايم بارداري خارج از رحم اينه همون اوايل پري با درد خيلي شديد بعضا مياد! 

نه بعد از ٤ دوره پريود☺️ 

بتاي خيلي بالا از علايم ديگه است كه ممكنه از دوقلو يا چندقلويي باشه 

و ... 

كلي علايم داره كه خود دكتر بدون سونو و آزمايش حدسش رو هم رو زبون نمياره!  

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۷/۲۲ ۲۳:۱۵:۵۸
(ویرایش)

ینی اصلا با وجود تست بتای منفی دیگه امکان بارداری خارج از رحم هم نیس؟ اگه بارداری خارج از رحم بود تا ۴ ماهگی لوله رو پاره میکرد ن؟

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۵:۰۹:۱۷
(ویرایش)

ینی اصلا با وجود تست بتای منفی دیگه امکان بارداری خارج از رحم هم نیس؟ اگه بارداری خارج از رحم بود تا ۴ ماهگی لوله رو پاره میکرد ن؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران