تعداد بازدید : 1704
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۲۴
کاربران آنلاین : 0
دلارا جوون
۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۱:۲۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶

دوره تخمک گذاری...

(ویرایش)

سلام .. دوستان من دوتا سوال داشتم ... 

اول اینکه من چند ماهی هست برای بارداری اقدام کردم و پودر اینوفولیک روزی دوبار به مدت 4 ماه مصرف کردم ...اما باردار نشدم

فکر میکنم یکی از علت هاش اشتباه در تعیین روز اول پریودم باشه ..

دومین علت تعیین نادرست زمان تخمک گذاریم..

راستش من زمانی که میخوام پریود بشم چند روز اول ممکنه در حد خیلی کمرنگ لکه بینی داشته باشم ، مثلا امروز صبح یه لخته خیلی نازک در حدی که خودم متوجه بشم زمانی که سرویس رفتم یهو دیدم البته زمان ادرار..

یا حتی گاهی این علامتم میاد و من یه هفته بعد پریود میشم..

راستش این حرفا رو هیچ دکتری گوش نمیده و سریع بات دارو مینویسن

من اگه روز اول پریودمو اشتباه محاسبه کرده باشم پس تخمک گذاریم هم اشتباه ..

امروز 23/7 /96 من 15 مهر یه لخته خیلی کمرنگ دیدم .. به دکترم زنگ زدم گفت همینو روز اول پریود در نظر بگیر و دارو لتروزول رو از رو دوم تا روز 9 پریودت بخور و روزهای 12 14 16 18 رابطه داشته باشworry

تو این وب سایت یه بخشی هست که زمان تخمک گذاری رو محاسبه میکنه ...

من دورم 34 روزه هستش..  زده از روز 29 مهر تا 5 آبان زمان تخمک گذاریه ..

بنظرتون من الان چکار کنمanim2-21

اخه نمیشه که هر یه شب در میون رابطه داشت .. نه وقتشو دارم نه توانشو ... 

من الان نیاز دارم گریه کنم .. ساعت 10 شب داره میشه و من سر کارم کلی کار دارم ... کارم خیلی سنگینه .. منو همسرم ساعت 12 شب میرسیم خونه .. دیگه خسته شدم ... 

چطوری میتونم با پزشک این سایت صحبت کنم ... لطفا راهنماییم کنید ... به شماره تماسی که نوشتن باید زنگ بزنم ...؟؟ 

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۲:۱۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

قسمت پرسش و پاسخ ظاهرا غیر فعاله

عزیزم من خودم 5-6 دوره اقدام کردم تا باردار شدم، اما خب محدودیت زمانی شمارو نداشتم، و دوره پریودم 28 روزه بود و از همون ابتدا شروع به خونریزی روان داشتم، اما به خاطر اینکه عجله داشتم برای بارداری اکثر سوال جواب های قسمت ناباروری و بارداری رو میخوندم.

ماما سایت در جواب خانم هایی که پریود شون با لکه بینی شروع میشد میگفتن که اولین روز پریودی از زمان جاری شدن خون هست نه لکه بینی، و علت این لکه بینی ها ممکنه اختلالات هرمونی باشه که باید بررسی بشه

روز تخمک گذاری تقریبا 14 روز قبل از پریودی بعدی هست، یعنی اگر شما 34 روزه هستین روز تخمک گذاری شما روز 20 پریودتونه، از دو روز قبلش باید نزدیکی داشته باشین.

این اطلاعاتی بود که من از سوال جوابای دوستان به دست اوردم 

در ضمن میتونی ار کیت های تخمک گذاری هم استفاده کنید، البته من چون علائم تخمک گذاری داشتم هیچ وقت استفاده نکردم

سلامتی باشه
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۰۸:۲۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲ ۰۵:۵۱:۲۰
(ویرایش)

عزیزم شما میتونی از داروخانه کیت تخمک گذاری بخری و با اون روز تخمک گذاریتو مشخص کنی. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران