تعداد بازدید : 2322
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۸/۲
کاربران آنلاین : 0
hanie banoo
۱۳۹۶/۷/۳۰ ۲۱:۱۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۴ ۰۲:۴۳:۰۰

تروخدا جواب بدین خیلی اورژانسیه

(ویرایش)

من تو دوران عقد هستم و تا عروسیمون زمان زیادی مونده.

من 3 ماه پیش با همسرم رابطه داشتم و قرص لونژیل و طبق روش استفاده کردم و بعدش پریود شدم.ماه پیش هم همین مساله پیش اومد و باز قرص مصرف کردم و پریود شدم. متاسفانه این ماه هم1 ساعت  بعد از رابطه2تا  قرص لونژیل 0.75 مصرف کردم اما الان 10 روز گذشته و پریود نشدم خیلییی نگرانم و استرس دارم.ایا امکانش هست باردار شده باشم؟؟؟ 

۱۳۹۶/۷/۳۰ ۲۳:۵۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام نه فكر نكنم قرص خوردي امكان بارداري نيست استرس باعث تاخير در پريود ميشه

۱۳۹۶/۸/۱ ۰۰:۰۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

هانیه بانو شما باید از یه روش درست حسابی برای جلوگیری استفاده کنین نه اینکه دم به دقه برداری اورژانسی بخوری.قرص اورژانسی از اسمش هم معلومه و نهایتا دو بار در سال مجاز هستی بخوری شما که سه ماه پشت سر هم خوردی تمام هورمونهاتو به هم ریختی..نخور خواهر من ضرر داره.کیفش رو آقاتون می کنه و خدایی ناکرده دردسر و مریضیش فردا واسه شماس

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۸/۱ ۱۵:۲۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۸ ۱۰:۰۲:۰۳
(ویرایش)

قرص اورژانسی واقعاااا اذیتت میکنه همه هورمونات رو میریزه بهم و تا بیاد بدنت رو براه بشه شما دوباره مصرف کردی. دو سه ماه بعداز مصرف قرص طول میکشه بدن روی فرم طبیعی بیفته شما بدن طفلکت رو تو سه ماه سه بار شوک دادی.

یه روش بهتر برای جلوگیری انتخاب کن. درسته شما شرعا همسر هم هستین اما کار یه بار میشه و عرف جامعه ما اینجوری نیست که تو دوران عقد کسی باردار بشه.مخصوصا اینکه میگی خیلی تا عروسی مونده.

چون برای یکی از اقوام من این اتفاق افتاد و با اینکه شرعا زن و شوهرن اما خب فرهنگمون این اجازه رو نمیده که خیلی راحت بشه باهاش برخورد کرد و خیلی اذیت شدن. با اینکه به نتظر من حواس پرتی آقا بود اما همه خانومه رو مقصر میدونستن و روزهای خیلی بدی رو گذروند.

شما که ان شاالله این بار باردار نیستی اما دوست عزیزم یه کم مراعات کن که اینهمه استرس نکشی.

۱۳۹۶/۸/۱ ۱۹:۲۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۴ ۰۲:۴۳:۰۰
(ویرایش)

ممنونم ازتون عزيزاي دلم 😔😔😔

اره كاملا درسته من بايد حتما يه روش اصولي تر واسه اين مساله پيدا كنم. اما الان به نظرتون من باردار نيستم؟؟؟ هرچقدر با اين شماره تو سايت تماس ميگيرم كسي جواب نميده. شما ميدون قسمت سوالاي اورژانسي كجاست كه بتونم سوالم رو بپرسم خانوم دكتر جواب بدن؟؟؟؟ 

واقعا نگرانم حتي جرات ندارم ازمايش خون بدم

۱۳۹۶/۸/۲ ۱۷:۰۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

عزیزم فک میکنم فعلا قسمت سوالات بسته س

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۲ ۱۹:۱۷:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

چقدر ما خانوما مظلومیم .. اجازه رابطه بدیم یه چیز میگن ندیم ده چیز میگن anim2-wacsmiley... بالاخره میگن....خود همسر من بعد سه سال به من میگه چرا دوران نامزدی رابطه نداشتیم ... anim2-65d6a5d6s انگار هرچی که با ترس و لرز باشه بیشتر بهشون میچسبه ... بعضی هام که اینقدر بی انصافا خدا دور کنه از همه میگن دیگه سیر شدیم.. 

زندگی هرکسی یه جوره فقط باید دعا کرد خدا خودش زندگی ها با خوشی نگه دارanim2-28

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران