تعداد بازدید : 1536
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۴/۲۳
کاربران آنلاین : 0
dorrin
۱۳۹۶/۸/۲ ۱۱:۳۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۸ ۱۰:۰۲:۰۳

یبوست در بارداری

(ویرایش)

من قبلا مشکل یبوست و شقاق داشتم الان هم که باردارم (هفته 7 ام) عذر میخام هفته گذشته یکبار باعث دوباره زخم شدن مقعدم شد که هنوز خوب نشده. الان شکمم  اوکیه و کار میکنه اما هر بار میرم اون زخم دوباره عود میکنه. الو بخار خیس کرده، انجیر خشک خیس خورده، آب ولرم، سبوس برنج، سمنو، برگه زردالو، موز و هر چی که میگن خوبه خوردم اما چون نمیتونم پماد آنتی هموروئید بزنم خوب نمیشه

الان از درد رو صندلی سرکار نمیتونم بشینم خیلی درد دارم خواهش میکنم راهنمایی کنین اگه تجربه دارین؟

نمیتوتم از هیچ پماد یا شیافی برای خوب شدن زخم استفاده کنم؟ پماد انتی فیشر یا آنتی همورویدی یا شیاف.

با کرم و وازلین چرب میکنم اما فایده نداشته

خیللللللی درد میکنه.  امیدوارم واسه هیچ کسی پیش نیاد.

۱۳۹۶/۸/۲ ۱۳:۰۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام چون بارداری نباید حرف بقیه رو گوش بدی و دارو مصرف کنی تنها توصیه اینه برو پیش متخصص زنان تا دارویی بهت بده که ضرر نداشته باشه .

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۸/۵/۲۷ ۱۷:۵۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

بهترین راه حل استفاده از اب گرم متمایل به داغ است که حس می کنی مقعدت را می سوزاندالبته در توالت بایدبرای شستن مقعدکه از اب ولرم استفاده کنی بعدارام ارام میزان اب گرم را بیشتر کرده وبایدفشار اب به دهانه مقعد بخوردوان حرارت داغ روی انشقاق تاثیر فوق العاده ای ایجاد کرده ولی برای بهبودی کامل ازیک هفته تا 2هفته این روندرا روزی چندبار انجام دهی تا مشکل شما حل شود.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
۱۴۰۰/۴/۲۳ ۱۵:۵۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

پماد رگتول خیلی خوبه البته اگر دکترت بگه ضرری نداره برای بازداریت. یه مطلب هم پیدا کردم چیزای خوبی نوشته بود: درمان یبوست شدید در بارداری

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران