تعداد بازدید : 1317
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۸/۲۶
کاربران آنلاین : 0
Mahshidam
۱۳۹۶/۸/۷ ۲۱:۱۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۹ ۲۲:۳۳:۲۳

بارداري و مسايل جنسي

(ویرایش)

سلام 

من ٢٣ ساله هستم با سيكل قاعدگي ٢٨ روزه و هميشه پريود منظمي داشتم و به تازگي نامزد كردم

طبق روال من بايد امروز ٨/٧ پريود مي شدم كه روز ٨/٥ با نامزدم رابطه داشتم البته لاپايي بود و آبش را روي شكمم ريخت و دخولي نداشتيم

همان شب يه لك خيلي كم رنگ خوني ديدم ، فرداشبش هم باز لك ديدم امروز هم كه بايد پريود مي شدم از صبح لكه بيني دارم به صورتي كه خون مياد قطع ميشه باز مياد در حد لكه

قبل از رابطه من تمام حالت هايي كه نشون دهنده پريودم بود را داشتم (دل درد كمر درد درد سينه و...) و الان هم بعد از رابطم تمام حس و حالت هاي پريود را دارم اما مثل هميشه پريود نشدم

آيا امكان بارداري وجود داره؟ ممنون ميشم راهنماييم كنين

۱۳۹۶/۸/۷ ۲۱:۵۹:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

وقتی دخولی نداشتی خب امکان بارداری نیس

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۷ ۲۲:۵۳:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام نه اصلا امکان بارداری نیست.استرس نداشته باش تا پریودت به تعویق نیفته

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۸/۸ ۰۸:۲۸:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۱:۱۹:۲۴
(ویرایش)

سلام آوا ض جان سوالات مربوط ب بارداریو اینجا باید بپرسم؟

۱۳۹۶/۸/۸ ۰۸:۳۰:۴۶
(ویرایش)

سلام

ببخشید من ماه قبل برا بارداری اقدام کردم ولی با یه روز تاخیر پریود شدم من همیشه پریودام نسبتا منظمه و فکر میکردم که باردار میشم همه ی علایم حاملگی ام داشتم ولی نشد.ب نظر شما ممکنه بخاطر استفاده از ژل لوبریکانت باشه و اینکه من نمیدونستم نزدیکی برا بارداری یک شب درمیان باید باشه و برای اینکه زودتر باردار بشم هرشب نزدیکی کردیم

۱۳۹۶/۸/۸ ۰۸:۳۲:۳۱
(ویرایش)

و اینکه ماه قبل سوم مهر پریود شدم که اقدام کردم برا بارداری و نشد.5 ابان پریود شدم.الان روز چهارم پریودی هستم.از روز چند باید اقدام کنم؟؟

۱۳۹۶/۸/۸ ۱۹:۲۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام بهارجان.منشن کردی دوستان فرصت کنندمیان و جوابت رومیدن اما بنظرم سوالت روتوقسمت ازلذت بارداری تالذت مادرشدن بپرس ..

تازه ی ماهه اقدام کردی عزیزم عجله نکن..زمان تخمک گزاری نزدیکی کن.معمولا تو روز چارده سیکل..اگه دوره هات 28روزه است.

توهمین سایت ی قسمت هس ک زمان تخمک گزاری رومحاسبه میکنه برات اونجا محاسبه کن..علایم تخمک گزاری هم اگه داشتع باشی میفهمی ترشحات .ی وقتا دلدرد

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۸/۸ ۱۹:۴۴:۰۷
(ویرایش)

ممنون آوا جان

۱۳۹۶/۸/۸ ۱۹:۴۴:۱۰
(ویرایش)

ممنون آوا جان

۱۳۹۶/۸/۱۷ ۰۰:۱۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Mahshidam

ممکنه دیواره رحمت ضخیم شده باشه، چون منم اینجوری شدم و رفتم دیدم دیواره رحمم ضخیم شده، با دو تا قرص حل شد. 

یا ام ممکنه بخاطر تغییرات هورمونیت باشه.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۸/۱۷ ۰۰:۲۱:۲۰
(ویرایش)

بهار ۱۳۷۰

آوا جون جوابتو داد، بیین به هرحال چون بدنت مایع مرد و دریافت کرده تغییرات سیکلت طبیعیه، اما همینطور به اقداماتت ادامه بده، اگر تونستی با عسل رحمت و رگم کن تا امکان بارداریت بیشتر بشه.

۱۳۹۶/۸/۲۱ ۱۳:۰۴:۴۳
(ویرایش)

ممنون ماه پیشونی جان.

پریودم ۱۱ابان تموم شد از اون موقع ب صورت یک روز در میان نزدیکی داریم از هیچ ژل روان کننده ای استفاده نکردم.

۵ آذر موعد پریودمه دعا کن منم مامان بشم😍😍😍😍

۱۳۹۶/۸/۲۴ ۲۳:۰۷:۱۳
(ویرایش)

توکل بر خدا

از خدا میخوام نطفه نی نیت تو بهترین زمان با بهترین حس بسته بشه، مامان شدی برای رزق و‌روزیه زندگیه ما ام دعا کن.

ان شالله بهترین لذتارو ببری از رابطه ات، اگر تونستی عسل ام بده تو واژنت که رحمت گرم شه و اماده بسته شدن نطفهanim2-40

۱۳۹۶/۸/۲۵ ۱۶:۰۶:۳۷
(ویرایش)

ممنون عزیز دل چشم حتما....😍😍😍😍😍

۱۳۹۶/۸/۲۶ ۱۷:۳۷:۱۸
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی جان.

۱۰روز ب پریودم مونده زیر دلم درد میکنه مثل دردای پریودی ولی کمی شدیدتر.قبلا دوروز ب پریودم مونده این دردارو داشتم

ب نظرتون از علایم بارداریه؟؟؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران