تعداد بازدید : 1101
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
Bahar1370
۱۳۹۶/۸/۸ ۰۸:۱۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۱:۱۹:۲۴

Baharjoon

(ویرایش)

سلام

ببخشید من ماه قبل برا بارداری اقدام کردم ولی با یه روز تاخیر پریود شدم من همیشه پریودام نسبتا منظمه و فکر میکردم که باردار میشم همه ی علایم حاملگی ام داشتم ولی نشد.ب نظر شما ممکنه بخاطر استفاده از ژل لوبریکانت باشه و اینکه من نمیدونستم نزدیکی برا بارداری یک شب درمیان باید باشه و برای اینکه زودتر باردار بشم هرشب نزدیکی کردیم

۱۳۹۶/۸/۸ ۰۸:۱۶:۵۲
(ویرایش)

و اینکه ماه قبل سوم مهر پریود شدم که اقدام کردم برا بارداری و نشد.5 ابان پریود شدم.الان روز چهارم پریودی هستم.از روز چند باید اقدام کنم؟؟

۱۳۹۶/۸/۸ ۰۹:۳۰:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم هرشب رابطه باعث نمیشه که باردار نشدی ما میگیم دو روز یه بار یعنی نشه سه روز که شانس بارداری میاد پایین . ده روز دیگه یعنی روز 14تا16پریودیت زمان تخمک گذاری هستش و شانس بارداری بیشتر .

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۸/۸ ۱۱:۳۵:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

گلم من تازهدکتر رفتم وبهم گفت که از روز اول پاکیت بعداز پریود یک شب درمیان یا دوشب درمیان نزدیکی کن واصلا به اینکه چندم سیکلم تخمک گذاری دارم توجه نکن مرتب یک شب درمیان تا سرموعد پریود بعدی که اگه پریودم نشی یعنی بارداری....یکی از دوستای من گفت که مسافرت بودن و اصلا رابطه نداشتن بعد از پریودش تقریبا 1ماه گفت که 1شب مونده بود به موعد پریودم یعنی فرداش پریود میشده گفت نزدیکی داشتیم وگفتم که فردا پریود میشم جلوگیری نداشتیم گفت فرداش دیدم نشد رفتم ازمایش چندروز بعد و بله حامله شده بود پس رواینکه چندم تخمک ازاد میشه نباید حساب کرد...

ان شاالله به زودی باردار شی

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۸/۸ ۲۳:۳۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

دقیقا همینطوره 

با چکامه جون موافقم 

شما اقدامت رو داشته باشه بدون استرس 

اتشاله که به زودی باردار میشی . 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۸/۹ ۰۰:۳۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۲۲:۴۳:۰۹
(ویرایش)

ترجیحا از ژل استفاده نکن و اگر جنسیت برات مهم نیست بعد از پاکی یک شب در میان نزدیکی داشته باش تا ده روز .

خوشبختم چون یک مادرم
۱۳۹۶/۸/۹ ۰۸:۴۲:۲۲
(ویرایش)

ممنون دوستای گلم.

خیلی میترسم همش فکر میکنم نکنه خودم یا شوهرم مشکلی داریم ک من باردار نشدم اخه پریودامم منظمه ک نشون دهنده ی اینه سالم هستم

بین شما کسی بوده ک ماه اول اقدام باردار نشده بعدش باردار شده؟؟

۱۳۹۶/۸/۱۷ ۰۰:۳۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Bahar

خیلیا بعد شیش هفت ماه یکی دوسال اقدام به بارداری باردار میشن، نگران نباش بابا، تو پر قدرت ادامه به به اقدامات، بعدشم سعی کن بدنت و با میوه و مغز خشکبار و عسل و ... تقویت کنی .

ماها فکر میکنیم تا اقدام کردیم بدنامون انقد اماده است که زود باردارشیم اما خوب ممکنه بدنمون با فکرمون منطبق نباشهshysmile

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران