تعداد بازدید : 1116
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۸/۱۰
کاربران آنلاین : 0
shabnam8
۱۳۹۶/۸/۹ ۱۵:۱۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۴:۵۵:۳۲

بارداری و بتای ۲۰۳ .لطغا کمک کنید عددش پایین نیس؟

(ویرایش)

سلام خانومت.من ۱مهر پریود شدم.۱۹ و ۲۱ مهر اقدام کردم.۲۳ لکه دیدم ک گویا لکه لانه گزینی بوده.

۱ ابان باید پری میشدم ک نشد.۳ ابان بتا ۴۳ شد و دقیقا سه روز بعد بتا ۲۰۳ شد.دکترم گفت چون رشد کرده خوبه و هیچ دارویی نداده و گفته ۳۰ ابان برم سونو.

ولی من خیلی نگرانم چون اگه به اولین روز پری حساب کنم الان تقریبا هفت هفتمه و بتا پایین بوده.ولی اگه از تاریخ نزدیکیکی حساب کنم ۴ تا ۵ هفتس ک بتا خوبه.دکترم حتی نخواسته من مجدد از بتا بدم ولی از شما خواستم بپرسم بنظرتون دوباره از بدم ببینم رفته بالا یا نه؟خیلی هم کمر درد و دل درد دارم

لطغا دعا کنید

۱۳۹۶/۸/۹ ۱۹:۱۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام عزیزم 

تبریک میگم.

بهتره صبر کنی و دو هفته دیر تر از تاریخی ک دکترت بهت گفته سونو رو انجام بدی چون الان فندقت خیلی کوچیکه و وقتی سونو بری ی هفته کمتر از اون چیزی ک میگی رو بهت میگن اینجوری فقط استرس میگیری زود بری سونو.

اگه کمردرد و دل دردت زیاد نیس و خدایی نکرده لکه بینی یا خونریزی نداری جای نگرانی نیست فقط استراحت کن و کارای سنگین انجام نده .

دیرتر برو سونو ک ایشالله صدای قلب نی نیتو بشنویی .

برات بارداری سالمی رو آرزو میکنم 

موفق باشی

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۸/۹ ۲۲:۲۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام عزيزم مبارك باشه نترس بتاي منم بيشتراز٢٠٠نوشته بود اولش خيلي مثل شما نگران بودم كه نكنه عدد بتام كمه رفتم دكتر مشكلي نبود خداروشكر بچه ام الحمدالله سالمه  ان شالله بچه شماهم سلام وسلامت باشه

۱۳۹۶/۸/۹ ۲۳:۱۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۴:۵۵:۳۲
(ویرایش)

ممنونم کتی و ارزوی عزیز

انشالله .. بنظرتون مجدد از بتا ندم؟؟هرچی بتا بالاتر باشه،بی بی چک پررنگتر میشه؟؟

۱۳۹۶/۸/۱۰ ۱۳:۵۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

نه عزيزم نميخاد  بخودت استرس نده  خوب نيس ان شالله مشكلي نيس سالم وسلامته ني نيت

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران