تعداد بازدید : 756
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۸/۱۴
کاربران آنلاین : 0
شیدا_ع
۱۳۹۶/۸/۱۲ ۰۰:۱۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۵ ۱۱:۴۵:۳۷

قرص اورژانسی لونژیل

(ویرایش)

با سلام و خسته نباشید،من در روز ۷ دوره بعد از تمام شدن پریود و همچنین در روز ۱۳ با همسرم نزدیکی بدون پیشگیری داشتم،منی وارد رحمم نشده فقط شاید کمی پیش اب وارد شده باشد ،در روز ۱۳ بلافاصله بعد از رابطه ۲ عدد قرص لونژیل ۰/۷۵ خوردم تا به الان ۸ روز گذشته و پریود نشدم،ممکن است باردار شده باشم؟

۱۳۹۶/۸/۱۲ ۰۶:۱۹:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام قرص اورژانسی پریود رو به هم میریزه.دفعات بعد از یه روش پیشگیری مثل کاندوم استفاده کنین چون قرص اورژانسی رو در سال نهایتا یکی دوبار مجاز به استفاده هستین و مصرفش عوارض هم داره،یکیش همین به ریختن هورمونهاتون هست

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۸/۱۲ ۱۲:۲۹:۰۰
(ویرایش)

خیلی ممنون بله حرف شما درسته ،اما الان امکان داره که باردار باشم؟بیشتر صبر کنم یا لازمه که ازمایش بدهم؟

۱۳۹۶/۸/۱۲ ۱۳:۱۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

نه عزیزم باردار نیستی.مگر اینکه یه دفعه دیگه منی وارد واژنت شده باشه غیر از این دو باری که گفتیblinkاگر پریودات ۲۸ روزه س روز هفتم هنوز تخمک گذاری شروع نشده.روز ۱۳ هم که قرص خوردی امکانش نیست.بخاطر قرصی که خوردی چن روز عقب یا جلو میفتی و ممکنه مثل همیشه خونریزی نداشته باشی و فقط لکه ببینی

با پیشاب هم در صورتی امکان حامگی هست که قبلش شوهرت ارضا شده باشه و زمان زیادی ازش نگذشته باشه و در زمان تخمک گذاری باشی

خیلی نگرانی یه بی بی چک بزنanim2-thumbsupsmileyanim

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۸/۱۲ ۱۳:۱۶:۳۰
(ویرایش)

خیلی ممنون از راهنماییتون .مرسی .

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567