تعداد بازدید : 21421
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۸/۱۴
کاربران آنلاین : 0
فریبا (پ) ۳۲
۱۳۹۶/۸/۱۳ ۱۰:۴۱:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶

عکس رنگی و عفونت بعدش.

(ویرایش)

سلام دوستان. میشه راهنمماییم کنین. گیج شدم دیگه. من هفته پیش عکس رنگی گرفتم نمیدونستم که نباید عفونت داشت. البته فکر هم نمیکنم که داشتم یا اگه بوده خیلی کم بوده. الان بعد چند روز از عکس احساس میکنم عفونت دارم. ترشح تقریبا زیاد و کرم رنگ. از طرفی تو این چند روز که زمان تخمک گذاری هم بوده اقدام هم کردم. واسه معاینه میترسم برم یکوقت باردار نشده باشم

اینم بگم که خارش و سوزش ندارم بوی بدی هم نداره

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۸/۱۳ ۱۱:۵۹:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام گلم.منم این ماه عکس رنگی گرفتم از 3روز قبلش کپسول داکسی سایکلین خوردم تا 4روز بعداز عکسم خوردم شما نخوردی؟

میگم شما این ماه عکس گرفتی علائم پریودی رو داری من از یه هفته بعدش علائم اومد سراغم 1هفته مونده به پریودم منم ایم ماه اقدام داشتم.

ان شاالله که هردو باردار باشیم.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۸/۱۳ ۱۲:۵۹:۴۰
(ویرایش)

سلام عزیزم. نه کسی به من نگفت بخور. نه دکترم چیزی گفت نه اونجایی که عکس گرفتم. چرا دقیقا الان بعد یک هفته کمر درد دارم . و اینکه ترشح دارم. نمیدونم این ترشحا طبیعیه یا عفونت دارم. خیلی گیج شدم. امروز میخوام وقت بگیرم برم دکترم ببینم چی مبگه البته اگه وقت بده worry

۱۳۹۶/۸/۱۳ ۱۳:۱۰:۲۱
(ویرایش)

نگران نباش چیزی نیست...منم دل درد خفیف واحساس شل شدن دهانه ی رحمم و داشتم الان ثروزه بهتر شده ولی دل دردو دارم.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

۱۳۹۶/۸/۱۳ ۱۳:۱۵:۰۴
(ویرایش)

مرسی عزیزم. انشالا که بیای بگی که حامله ای. منم همینطور. اره منم دل درد خیلی خفیف دارم. دلیل عکس رنگی چی بود؟ به من گفت یکم چسبندگی داری که بعد عکس نوشته شده بود لوله ها بازه و رحمم مشکلی نداره

۱۳۹۶/۸/۱۳ ۱۳:۵۲:۲۸
(ویرایش)

منم 1سال ونیم اقدام کردم نشده دیگه عکس واسم نوشت انجام دادم لوله ی چپم بسته شده anim2-sadگفت با تزریق بیشتر تاحدودی باز شده ولی مایع از لوله ی  چپ داخل حفره ی لگنی نریخت. ولی دیگه خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم...

دکتر گفت تا 3ماه بعداز عکس رنگی احتمال بارداری خیلی زیاده خداکنه زودتر باردارشیم.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

۱۳۹۶/۸/۱۳ ۱۴:۰۳:۰۸
(ویرایش)

اره منم از خیلی ها شنیدم که بعد عکس حامله شدن سریع. انشالا هرچی خیره همون بشه و زود بارداری شیم. منم حدود 8 ماهه اقدام کردم. بازم ممنون که جواب دادی. ترشح نداری شما؟ 

۱۳۹۶/۸/۱۳ ۱۴:۱۷:۳۹
(ویرایش)

انشاالله گلم.خواهش میکنم...نه ترشح ندارم ولی نزدیک 1هفته میشه معده درد گرفتم ظهراهم دردش شروع میشه تا حدود 2ساعت وزیردلم درد میکنه خفیف..

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

۱۳۹۶/۸/۱۴ ۰۰:۳۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۰:۱۳:۵۵
(ویرایش)

عزیزم شاید ترشحاتی ک میگی واسه تخمک گزاری باشه

منم امروز عکس رنگی گرفتم,دوسال و چن ماهه ازدواج کردم دوساله سقط,چون بلافاصله بعد از ازدواج باردار شدم بدون دارو,از اون موقع دیگه باردار نشدم,دکتر گفت ضعف تخمدان داری,ولی خب با دارو فولیکولا بزرگ میشد ولی بی فایده,دیگه امروز به اسرار خودم عکس رنگی گرفتم,واسه بعد عکس بهم انتی بیوتیک داد,به نظرتون این ماه میشه اقدام داشت؟

راستی عکسمم خوب بود هیچ چسبندگی نبود,امیدم همش به این عکسه بود ک بهم بگن چسبندگی داشتی برطرف شد دیگه مطمئن باشم باردار میشم😔

بچه ها به نظرتون میشه چسبندگی داشته باشی با تزریق حاجب از بین بره ولی تو عکس معلوم نباشه؟چون عکس رو بعد از تزریق حاجب میگیره

دکترم گفت دوماه صبر کن اگه باردار نشدی باز بیا دارو بدم,خسته شدم دیگه از انتظار😢

امروز شروع من است
۱۳۹۶/۸/۱۴ ۰۸:۲۴:۳۴
(ویرایش)

شاپرک عزیزم. به امید خدا انشالا که جواب بگیری. اتفاقا بهتره که هیچ مشکلی نداری . فقط واسه تنبلی تخمدان باید دارو مصرف کنی. منم 3 دوره بود دارو مصرف میکردم امپول و قرص و.. دیدم فایده نداره تا دکتر رو عوض کردم و واسم عکس رنگی نوشت. خود دکترم توی سونوی واژینال گفت یکم چسبندگی داری. بعد عکس توی جوابش نوشته بود لوله ها کاملا باز و رحم نرمال. دکتری که عکس گرفت گفت از همین ماه اقدام کن که از دست ندی شاید همین ماه شدی.

۱۳۹۶/۸/۱۴ ۰۸:۲۶:۱۸
(ویرایش)

واسه من هم توی عکس ننوشته بود که چسبندگی بوده بعد رفع شده. کلا نوشته بود لوله ها پر شده از مایع. شاید شما هم یکم چسبندگی داشتی  . چسبندگی توی سونوی واژینال دیده میشه. 

توکل به خدا انشالا که جواب بگیریم. من که درد بدی داشتم موقع عکس

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران