تعداد بازدید : 4649
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۲۰ ۱۶:۰۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۲۳:۰۲:۱۲
(ویرایش)

ببخشید درین جان anim2-40

خدایا همه ی دونفره هارو سه نفره کن
۱۳۹۶/۹/۲۰ ۱۹:۲۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۱۶:۴۱:۴۶
(ویرایش)

یونان از کشورهای جنوب شرقی قاره اروپا و در محل اشتراک سه قاره آفریقا، آسیا و اروپا قرار گرفته است. این کشور مرزهای مشترک زیادی دارد به طور مثال از قسمت شرقی کشور با ترکیه و از سوی شمال این کشور با مقدونیه آلبانی و بلغارستان هم مرز می باشد. این کشور به زبان پارسی، یونان خوانده می شود که علت آن به خاطر منطقه ای به نام ایونیا واقع در آسیا صغیر می باشد. به طور کلی یونان به واسطه میراث فرهنگی، آثار تاریخی و تمدن چند هزار ساله در بین گردشگران تور یونان شهرت دارد. 

دانشجو
۱۳۹۶/۹/۲۲ ۱۰:۵۰:۵۷
(ویرایش)

سلام خوبین ..درین جان میشه ارت خواهش کنم که اسم قرص هارو بگی ..

همسر من مهر عمل شد ولی تغییر نکرده وضعیت دکتر گفته ای وی اف بشیمcry

۱۳۹۶/۹/۲۲ ۱۴:۳۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۸ ۱۰:۰۲:۰۳
(ویرایش)

اسم یکی از قرص ها پنتافیل هست اون یکی که اصلیه بود رو ببخشید یادم رفت نگاه کنم اما حتمن میام میگم شرمنده.

بچه ها یه چیزی، برادر زن داداشم رفته بود ازمایش اسپرم برای چکاپ، ازمایشگاه بیمارستانی هم که خیلی معروفه گفته بود مثلا 40 درصد نمیدونم اما کدوم فاکتورش دقیقا مشکل داره بعد جواب رو برده بود دکتر زنان خانمش، گفته بود اون بیمارستان و مراکز ناباروری الکین و بیا همین الان برو ازمایشگاهی که من میگم و نزدیک اینجاست. میگه ازمایشی که اونا گفته بودن 40 درصدش مشکل داره شده بود 3 درصدoh

والا من نیمدونم یعنی چی؟

واقعا مراکز ناباروری (البته این آزمایشگاه بیمارستان رفته بود) عینه حرف دکتره دکان باز کزدن یا اتفاقا دکتره ازمایشگاه معرفش، آشنا خودش بوده؟ اخه یعنی 37 درصد اختلاف توی یه جواب ازمایش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من به حرف دکتره بیشتر شک دارم تا آزمایشگاه. حتی به زن داداشم گفتم بهش بگو ول نکنه بره دنبالش آخه مگه میشه اینهمه اختلاف؟؟؟

البته اینا تازه میخان اقدام کنن اما خب خیلی ها مراکز باروری ازمایش دادن و خب چند وقت هم هست که بچه دار نشدن اگر جواباشون الکی بود و اونا از عمد همه چی رو ناجور نشون میدن خب چرا بچه دار نشدن؟

منظورم اینه فقط به یه دکتر و تشخیصش گاهی نمیشه اعتماد کرد هر چند به زیاد عوض کردن دکتر هم اعتقادی ندارم اما بعد چند وقت که نتیجه ندارد به نظرم به یه دکتر دیگه هم مراجعه کنین بد نیست.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۱۴:۳۶:۲۸
(ویرایش)

شینا جان همسرت ازمایش داده ؟بعد از عمل ؟

همسر من ازمایش داد و هیچ تغییری نکرده دکتر پیشنهاد ای وی اف داده ..خیلی ناامیدم 

البته ی سری دیگه هم دارو داده ..میخواستم ببینم همسرت بعد چند وقت ازمایش داد ..شاید همسر من زود رفته  ازمایش برا همین تغییر نکرده ؟

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۰۹:۰۲:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

ندا جان میشه بگی چند وقت بعد آزمایش داد همسرت و اینکه بگی تو آزمایش همسرت الان این سه گزینه چند هستند:

موروفولوژی

تحرک

تعداد اسپرم

و اینکه چه داروهایی به همسرت می دادی؟

عزیزم همسر من هنوز آزمایش نداده چون 24 آبان عمل کرده و هنوز زوده اما به هر حال قراره شنبه بره آزمایش بده چون می خوام ببینم روند درمانش چطوریه...ولی در کل دکتر خودش گفته سه ماه بعد باید آز بده...شاید زود آزمایش دادی

ندا جان قبل از عمل همسرم مرکز امید آزمایش داد...خوبیه اونجا اینه که تو آزمایش یه قسمتی داره که نتیجه اسپرم های شسته شده رو هم میزنه که ازا ین نتیجه متوجه میشی که چقدر موفق به iui یا ivf میشی...و این خیلی خوبه به نظرم...آزمایش قبل عملش هم که دکتر دید گفت با همین هم میتونم iui کنم ولی صبر میکنیم تا چند ماه دیگه ببینیم وضعیت چطور شده...به نظرم اگه برات مشکلی نیست برید مرکز امید یه آزمایش بدید...شاید بتونی iui کنی قبلش و خوب خیلی بهتره...

در کل یه چیزی بهت بگم ندا جون...نه ناراحت باش نه نا امید...من حست رو خیلی خوب درک می کنم...خودم 14 ماهه انتظار کشیدم و هنوز هم تکلیفم روشن نیست...منم بعضی وقتا نا امید میشم و کم میارم ..اما راهیه که باید توش قوی باشیم و تحملمون رو زیاد کنیم...مهم اینه که نتیجه بگیریم حالا از چه راهی مهم نیست...باید سعی کنیم تو زندگی از هیچ چیزی نترسیم...چون ترس ها همش به خودمون بر می گردن!...منم قبل تر ها حتی اسم نازایی برام هراس آور بود...اما الان دارم خودم رو برای ivf حتی آماده میکنم و تا ته تهش میرم حتما.و ایمان دارم که خدا بی جواب نمیزاره تلاشمون رو...

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۰۹:۳۱:۴۳
(ویرایش)

سلام شینا جان صبحت بخیر ...ممنون که جواب دادی ..

عکس ازمایش همسرمو میفرستم برات ..ماهم تو مرکز ناباروری ازمایش دادیم ..ووقتی به دکترخودم نشون دادم گفت با این وضعیت هم میتونین iuiکنین ولی بهتره صبر کنید ..

میدونی خودمم گیج شدم ..دکتر خودم میگه زوده ..و دکتر همسرم هم ی راس رفته سراغivf...

داروهای همسرم هم که الان مصرف نیکنه .قرص پروفرتیل ..فرتیا اید و امپول خوراکی بیوتن 

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۰۹:۴۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

ندا جان داروهای همسرت عالیه...دوست من با همون فرتیل اید نتیجه گرفت...البته بعد از 6 ماه که از عمل همسرش گذشته بود

دکتر همسرت گفته؟ فکر کردم دکتر خودت گفته...مهم نیست حرف اون...دکتر همسرت تخصصش مرده ...اورولوژیسته پس زیاد نمیتونه نظر قطعی در مورد ivf کردن و نکردن بده...الکی خودت رو نگران نکن

من آزمایش قبلی همسرم رو به دکتر عارفی نشون دادم گفت با همین آزمایش هم میتونم iui کنم و جواب بگیری...اما صبر میکنیم تا آزمایش بعدی همسرت

باشه عکسشو بفرست ببینم

نا امیدی هم کلا از خودت دور کن...یه دور تو اینترنت بزن...ببین چقدر آدما بعد از عمل همسرشون مامان شدن قوت قلب می گیری...توکل کن به خدا که خودش بخواد غیر ممکن رو ممکن میکنه

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۰۹:۴۹:۳۰
(ویرایش)

شینا جان ممنونم بخاطر حرفات ..یکمی دلم اروم شد ..

عکس ازمایش رو نمیتونم اپلود کنم .‌.ایدی تلگرام بدم بهت میتونی بیای لونجا عکسشو بفرستم برات 

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۰۹:۵۲:۱۰
(ویرایش)

@neda7365

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۱۳:۰۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۲۰:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام خانمی.شوهر من واریکوسل داشت شهریور ۹۵عمل کرد 

وای خدا یاد شبی که عمل کرد که میفتم اشک تو چشام جمع میشه تو شهر غریب بودیم هیچ جایی نداشتم برم شب بمونم تو بیمارستانم گفتن بخش مردا نمیتونم بمونم پیشش اون تنها تو بیمارستان منم بیرون 

خیلی هیلی بد بود 

ولی خداروشکر ۴ماه بعدش بار دارشدم والان دخترم ۳ماهشه 

دکتر شوهرم عالی بود بعد عمل فقط قرص فرتیل اوید برای مردها داد بهش ۳۰۰تومن پولش شد ولی هنوز قرصه تموم نشده بود باردار شدم 

قبل عمل خیلی معجون و خرنوب  و ویتامین ای وسی بهش میدادم ولی تاثیری نداشت

عزیزم شماهم نگران نباش ایشالا تا قبل عید نتیجه میگیری

خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۱۵:۲۰:۵۲
(ویرایش)

سلام نرگس خانم ...خدا دخترتو حفظ کنه ..ممنون بابت دلگرمیت عزیزم ..

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران