تعداد بازدید : 4636
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
کاربران آنلاین : 0
Neda.sh
۱۳۹۶/۹/۸ ۱۲:۴۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۲۳:۰۲:۱۲

خانمایی که همسرشون واریکوسل عمل کردن ..وباردار شدن ..میشه تشریف بیارید

(ویرایش)

سلام خانما ..من یک ساله اقدام به بارداری کرده بودم که سه ماه پیش متوجه مشکل همسرم شدیم ..ایشون مهر ماه عمل شدن ..میخواستم راهنمایی کنین چه غذاهایی باید بخوره که زودتر نتیجه بگیریم 

خدایا همه ی دونفره هارو سه نفره کن
۱۳۹۶/۹/۸ ۱۳:۴۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام عزیزم

من شرایط شما رو دارم

یه سال اقدام کردیم و بعد متوجه واریکوسل همسرم شدیم..همسر من هم 24 آبان عمل کرد...بعدش دکتر ال کارنتین و قرص سلن پلاس رو داده بهش که خودش ویتامین های مورد نیاز مث c-e-سلنیوم و ... رو داره

الان همسر شما چه دارویی مصرف میکنه؟

من در کنار این دارو ها خرنوب ، سیر خام هر شب دو حبه، آب هویج، کاسنی، چهار مغز و گرمی جات هم زیاد به همسرم میدم...ایشالا به زودی نتیجه میگیریم.

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۹/۸ ۱۴:۳۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۸ ۱۰:۰۲:۰۳
(ویرایش)

منم یکسال بود که باردار نمیشدم خودمم تحت درمان بودم تا اینکه همسرم سونو گرافی و ازمایش اسپرم داد و معلوم شد واریکوسل داره و درصد شکل غیر طبیعی اسپرم هاش زیادتر از نرماله .اما دکترش گفت با عمل هم خوب نمیشی و باید صبر کنی.

ما به حرفش اطمینان کردیم و یه سری قرص ایرانی مثل ال کارنیتین و ویتامین ای و سی و .. اینا داد بعد دو ماه دوباره رفت ازمایش اسپرم داد و وضعیت خیلی بهتر شده بود و تقریبا 50 50 شده بود درصد اسپرم طبیعی و غیر طبیعی

گفت یه قرص خارجی هست همه این ها رو با هم توش داره که گرونه. گفتیم اشکال نداره و اونو خریدیم که تقریبا برای دوماه فکر کنم 500 هزار تومن شد دو بسته اش. بعدشم گفت برو تا عید از اینا بخور اگر نشد بعدا به عمل فکر میکنیم.

اما هنوز بسته دوم قرص رو خدا شاهده شروع نکرده بود و باردار شدم و الان سه ماهم تموم شده. دکتر همسرم جراح بود هر دکتر دیگری میرفتیم میگفت عمل اما ایشون گفت نه زوده و با عمل هم صددرصد خوب نمیشه که.

همسرم روزهای بدی رو گذروند میگفت مشکل اگر از زن باشه میشه درمان کرد اما مرد نه.

با دارو تقویتی ما رو پدر و مادر کرد. واقعا برای اون دکترهمیشه ارزوی سلامتی میکنم. البته از قبل بهش مدیونم پروستات پدرم رو بدون کمترین عوارض و دردی عمل کرده بودن چند سال پیش.

۱۳۹۶/۹/۸ ۱۴:۳۲:۰۷
(ویرایش)

سلام شینا جان خوبی عزیزم ..ایشالا که مشکل همسرت به زودی حل بشه و ی  فندق بیاد تو دلت ..ما قلا هم باهم حرف میزدیم تو تاپیک بیبی چک یادته؟...به شوهر منم قرص ال کارنیتین و اسید فولیک و ۲۰تا امپول داده ..ی قرص دیگه هم داده بود اسمش یادم نیس ...منم هرشب چای زنجبیل و دارچین ..وچهار مغز با عسل میدم ..البته تو بیمارستان پرستار بهم گف تخم هویج رو با عسل قاطی کن چهل روز ناشتا بده بخوره خیلی زود نتیجه میگیری ..ولی شوهرم تخم هویج رو نخورد ..۱۵ این ماه میره از بده ..ایشالا که همه منتظرا جواب بگیرن anim2-a2d3

۱۳۹۶/۹/۸ ۱۴:۳۵:۵۶
(ویرایش)

سلام عزیزم ..ممنون از راهنمایت ..خیلی خوشحالم که مامان شدی ..عزیزم داری تقویتی اسمش چی بود ...فرتیل اید بود؟ چون همسر منم از اون قرص میخوره ..امیدمون به خداست

۱۳۹۶/۹/۸ ۱۵:۰۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام خانما خوبین؟

شوهر منم واریکوسل داره ولی 2سال پیشاز اسپرم داد همه چیش خوب بود ولی با گفته های شینا جون منم شک کردم که شاید جواب ازمایشش اشتباه باشه..

دورین جان میشه ادرس وشماره ی مطب دکتری که همسرت رفته رو بهم بدی؟البته من تهرانم شما کدوم شهر هستین؟

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۹/۸ ۱۵:۰۵:۰۶
(ویرایش)

دورین جان قرص همسرتون فرتیل اید بود؟ خداروشکر و تبریک میگم بابت مامان شدنت

میشه لطفا بگی درصد غیر طبیعی اسپرم ها تو آزمایش اول چند بود و گرید واریکوسل همسرتون چند بود؟
آره عزیزم الان یادم افتاد که اونجا با هم حرف زدیم...ایشالا میری با خبرای خوب میای...جواب آز همسرت رو بگو حتما ما هم انرژی بگیریم

۱۳۹۶/۹/۸ ۱۵:۰۶:۵۷
(ویرایش)

راسی دورین جان اسم دکتر همسرتون رو هم میگی؟

۱۳۹۶/۹/۸ ۱۶:۵۸:۳۷
(ویرایش)

سلام چکامه جان خوبی ...

دکتر منم با این که از همسر من خیلی ضعیف بود ولی بهم نگفته بود که با این وضع باردار نمیشی .وقتی دکترم رو عوض کردم بهم گف برو پیش ی ارولوژیست ..دکتر ارولوژیست گف با این وضع اصلا امکان نداره که بچه دار بشید ..شوهرم واریکوسل دوطرفه شدید داشت ..ایشالا شمام حتما ی دکتر خوب برو ..باخبرهای خوبی میای اینجا 

۱۳۹۶/۹/۸ ۱۹:۱۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

توکلم بخداست ندا جون...ازمایش شوهرمن که جوابش خیلی عالی بود دکتر اورولوژیست که دیده بود گفته بود تو باغچه هم بریزی بچه درمیاد...ولی هب واریکوسل گرید2یک طرفه داره گفته بود باید هرسال چکاپ کنی ونیاز به عمل نداره...

ولی شیناجون گفت که شوهراونم واریکوسل گرید 2داشته و ازمایش شوهرشم مشکلی نداشته وعالی بوده باراولی که توی ازمایشگاه خصوصی انجام دادن ولی بار دوم که توی ازمایشگاه مرکز ناباروری انجام دادن جوابش کلی فرق داشته ودکتر گفته باید حتما عمل کنه رو این حساب منم به شک افتادم که شاید جواب ازمایش شوهرمنم اشتباه شده باشه ونیاز به بررسی ودرمان داشته باشه...حالا امشب با شوهرم صحبت میکنم که بریم دوباره ازمایش انجام بده....

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۹/۸ ۲۱:۲۷:۵۲
(ویرایش)

چکامه جون ایشالا که شوهرت راضی بشه به ازمایش ..وهرچه زودتر به نتیجه برسی ..واقعا انتظار سخته ..تو این یک سال من خیلی اذیت شدم ..موقع پری عزای عمومی تو خونس ..حوصله هیچ کسو ندارم ..از خدا میخوام حاجت دل همه رو بده ..

۱۳۹۶/۹/۹ ۱۱:۲۳:۳۲
(ویرایش)

چکامه جان خوبه همسرت همکاری میکنه ..هرچی خیر وصلاحه ..توکل برخدا ..گرمی جات زیاد بده به شوهرت ..تخم هویج هم تونستی با عسل قاطی کن بده ..

۱۳۹۶/۹/۱۹ ۱۳:۰۱:۱۰
(ویرایش)

الان سرکارم اسم قرص یادم نیست اما امروز میبینم فردا میگم

اسم دکتر هم دکتر محمدرضا برقی هست متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار و اختلالات جنسی مردان- ناباروری مردان و ...

ادرس: تهران- شهرک اکباتان- بلوار اصلی- ساختمان نگین(کنار گل فروشی نگین) بالای داروخانه دکتر فلاح زاده 44666385 

روزهای زوج فکر کنم هستن باید برای وقت زنگ بزنین

بخدا نه فامیله ما هستند نه سودی برای من داره واقعا دکتر حاذق و با انصافی هست و با اینکه جراحه اما راه حل آخرش جراحی هست.

امیدوارم برای شما هم راه درمان درستی پیدا کنه و همتون بچه دار بشین. فقط استرس نداتشه باشین و یه مدت بی خیال باشین و اما اقدام داشته باشین.

۱۳۹۶/۹/۱۹ ۱۳:۰۸:۴۷
(ویرایش)

درصد شکل غیر طبیعی تو ازمایش اول حدود 60 درصد بود و گرید واریکوسل هم 3 دو طرفه  بود و چند سال قبل یه عمل داشته به اسم هیدرو... نمیدونم چی... اسمش یادم رفت البته بعدا فهیمدم هاااا :) بلا نگفته بود بهم

گفته بود فتخ عمل کردم

فقط شکلشون مشکل داشت وگرنه غلظتف حجم و جهشش خیلی خوب بود

یه سری داروی تقویتی ایرانی دادن دو ماه بعد که ازمایش داد درصد شکل غیر طبیعی به 45 درصد کاهش پیدا کرده بود که گفت خوبه بعد قرص های خارجی رو داد گفت برو تا عید بخور اگه بچه دار نشدی بیا که ما به ماه دوم نرسیده آزمایشمون مثبت شد. اما اینم بگم هااااا ما خیلی استرس داشتیم و به این قضیه فکر میکردیم مخصوصا من که کلا خودم رو باخته بودم.

بخاطر دفاع پایان نامه، رفتن مادر شوهرم به حج، بنایی خونه و یه سری از این موارد راستش زیاد بهش فکر نکردم و بیخایل تر از ماه های قبل بودم طوریکه با اینکه یه هفته پریودم عقب افتاده بود فکر میکردم تغییر فصله و حتی بیبی چک نزاشتم تا اینکه دیدم از پری خبری نیست و منم حس خوبی ندارم(ورم) خاستم برم دکتر که بهم آمپول بده تا پری بشم(قبلا اینجوری شده بودم که عقب بیفته و با آمپول باز بشه) اما میدونستم قبلش میگه اول برو آزمایش بتا بده بعد امپول بزن که رفتم ازمایش و واقعا هم فکر نمیکردم مثبت باشه.

از ته ته ته دلم برای همتون دعا میکنم، نه الان، بخدا وقتی صدای قلبش رو شنیدم اول برای همه اونایی که نی نی میخان دعا کردم.

فقط صبر کنین و توکل بخدا شاید وقتش نیست اون میدونه که کی وقتشه.

۱۳۹۶/۹/۱۹ ۱۶:۳۹:۱۲
(ویرایش)

دورین جان خداروشکر که خیلی اذیت نشدین ..والا من که دیگه کم میارم ..

حالا شوهر من عمل کرده ولی فعلا که خبری نیس ..خیلی ناامیدم

۱۳۹۶/۹/۲۰ ۱۱:۳۶:۲۵
(ویرایش)

نه آزمایشگاه نیلو انجام داد.

اخه ما بعد عروسی (4 سال پیش) که رفتیم دکتر، دکترم گفت زود باردار شو گفتم نه نمیخام گفت همینجوری که نمیشه اول جفتتون آزمایش بدین بعد. بگو نمیخایم.

من الان 31 و همسرم 36 سالشه.

یه بار اون موقع رفتیم هر دو آزمایش کلی، که اوکی اوکی بود تا امسال تیرماه که دکتر زنانم دوباره و همینجوری آزمایش  اسپرم داد فهمیدیم. واسه همین چون فکر نمیکردیم مشکلی باشه رفتیم نیلو و چون قبلا هم رفته بودیم و هیستوری داشتیم اونجا گفتیم خوب همون جا بریم.

من شنیدم بعد عمل چند ماه طول داره تا بدن روی فرم بیاد. ناامید نباش اما اگه خدایی نکرده نشد هم مهم با هم بودنتونه. بچه شیرینه قبول اما همه چیز نیست. زندگی هامون همینجوری سخت و بی هیجان میگذره سخت ترش نکنیم.

من اگر خدایی نکرده خودم بچه دار نمیشدم از زندگی همسرم میرفتم بیرون تا پدر بشه اما اگر مشکل اون بود هیچوقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت نمیتونستم دوریش رو تحمل کنم.

راستی اسم من درین هست یعنی مروارید نه دورین blink

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران