تعداد بازدید : 881
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۹/۱۹
کاربران آنلاین : 0
aziiiii1325
۱۳۹۶/۹/۱۹ ۰۱:۲۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۱ ۱۸:۲۹:۱۹

نگرانی و ترس

(ویرایش)

سلام و خسته نباشید از زحمات فراوان شما. ببخشید من الان سه ماهه عقد بستم دختریم سالمه و هیچ دخولی رو انجام ندادیم. من 1 ابان پریود شدم که روز اخر لکه قهوه ای خیلی کم میدیدم نزدیکی داشتیم اونم فقط درحد لاپایی که منی شوهرم بین پاهام ریخت من از ترس اینکه حامله نشم با دسمال پاک کردم بعد خودمو شستم نیم ساعت بعدشم قرص اورژانسی خوردم که دوتایی بود تو بستش یکی همون موقع خوردم یکی روز بعد بعد هفته ی بعدش دوباره نزدیکی داشتیم یه قرص اورژانسی دیه خوردم که هفتهی بعدش 13 ابان پریود شدم . رفتم دکتر گفت باید سالی یه قرص بخوری هورمونات ریختن بهم و معاینم نکرد و گفت باردار نیسی من 10 به علت مشکلی که داشتم نمیخواستم پریود شم از 10 اذر تا 15 قرص ال دی خوردم چون دو طرف رحمم درد میومد انگار میخاستم پریود شم . بعد الان امروز نخوردم میخاستم بدونم ایا ممکنه من باردار باشم خیلی دل و رحمم فشار دادم چیزی متوجه.نشدم . حالت تهوع و سرگیجه و ... هم ندارم فقط یکم معدم درد اومده و یکم نافم . میخواستم مطمئن شم که باردار نیسم خواش میکنم جواب سوالمو بدین 

۱۳۹۶/۹/۱۹ ۰۹:۵۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

باردارنیستی اما قرص کمتر بخور خیلی خطرناکه

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۹/۱۹ ۱۰:۴۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

یاعلی.چجوری انقدراحت قرص میخورین؟؟؟؟خوبه دخول نبوده منی نریخته.😐😐😐

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۹/۱۹ ۱۹:۲۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۲۲:۴۳:۰۹
(ویرایش)

کاشکی زنای ما یکم اطلاعاتشون رو راجب خودشون و بدنشون بالا ببرن .وقتی نمیخوای بچه دار شین خب قشنگ یه راه جلوگیری واقعی رو استفاده کنید.قرص اورژانسی اونم دوبار در یک ماه؟!!!

حالا که اینقدر نگرانی یه آزمایش ساده بده خیال خودتو راحت کن
با فشار دادن دل و رحمت نمیتونی بفهمی بارداری اللا

خوشبختم چون یک مادرم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031